Ják jse vám líbí vaše astra

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od HerryCZ » 24 lis 2009, 08:09

Mno na tuto otazku, musim rict nevim. Protoze auto si nekupuju na dva roky (samozrejme pokud jej neroztrelim), ale design astry potazmo zafy se mi libi a zbytek (funkcnost apod) nikterak nepokulhava. Takze az si budu kupovat nove auto muzou byt trendy nekde jinde a muzu mit jinaci priority.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Reklama
 

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od mexxo » 24 lis 2009, 08:20

jm9454 píše:
Mike.S píše:do prde*e to je zase téma :roll: pořídil by si někdo z vás Astru kdyby se mnu nelíbila? asi ne :twisted:
jen jsem nakouknul a musím souhlasit s Mikem . . .
Hneď v prvom príspevku sa autor pýta:
Návštěvník píše:zajímalo by mě jestli by jste si ji koupily znova ..
Takže otázka je asi myslená trochu inak...

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od milosh » 24 lis 2009, 08:48

Zvenci se mi libi ale interier uz je proste 10let stary, dnesni auta jsou vevnitr hezci a ta vsude cerna taky neni zadna vyhra, pokud si ji nepredelame k obrazu svemu :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Mojmec11 » 24 lis 2009, 09:20

Všecko to tu bylo už řečeno,až na to,že na Astře jsme se shodli i s manželkou,uvažoval jsem taky o Focusu.Dneska to vidím tak,že ostatní auta jsou jen auta,Astra je člen rodiny,ostatní Astry+Zafy jsou příbuzní.F-ka jsou vzdálení,ale taky patří do rodiny.
Akorát bych dneska asi koupil automat,nechtěl by mi ho někdo půjčit na svezení? :lol:
A taky se ztotožnuji s názorem,že G je hezčí než H.Nemůžu si pomoct,když jsem poprvé viděl Hčko(nabízeli mi ho v Oplu),tak jsem jim řekl,že ne,že vypadá jak tank,takové hranaté,nízká hranatá okna atd.prostě ne e.Ale,že kdyby začali znova vyrábět Géčka za lidové ceny,že jim udělám kšeft. :lol:
Akorát ten interiér,to je jen znovicírovaný Fko,něco jako Favorit a Felicia,mohli to udělat líp.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od mexxo » 24 lis 2009, 10:04

Ono zase Fko vo svojej dobe v porovnaní s konkurentmi interiérom predbehlo dobu...
Takže to neni také hrozné, mne vyhovuje :?:

Uživatelský avatar
josef
Příspěvky: 124
Registrován: 07 lis 2007, 21:21
Bydliště: Kopřivnice

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od josef » 24 lis 2009, 19:21

Klidně bych koupil znova. Pokud se netrefí na auto, které se neúměrně kazí, nevidím v oplu problém. pohoda. 8)
Zafira99 1.8 16V Elegance

Vojkuvka81
Příspěvky: 671
Registrován: 27 srp 2009, 20:36
Bydliště: Valašske Meziřiči-Wallachian Kingdom

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Vojkuvka81 » 24 lis 2009, 19:47

Astra se prostě povedla,stejně jako kdysi před lety Calibra,dizajnem se nema vubec za co stydět,navic nabidla spousy typu karoserii,takže vyhovi v podstatě každemu,mně se libi 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
eXp10it
Příspěvky: 632
Registrován: 04 úno 2008, 20:31
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od eXp10it » 24 lis 2009, 19:54

Obrázek

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Jocker » 24 lis 2009, 20:15

8)

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Mojmec11 » 24 lis 2009, 20:17

Pro skorobejvalýho Škodovkáře (Feldu pořád máme)luxusní svezení.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
Kraken
Příspěvky: 457
Registrován: 20 srp 2008, 14:07
Bydliště: Košice

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Kraken » 25 lis 2009, 07:24

Líbí... :D
Ak by sa vyrábali, tak by som si kúpil ešte jednu, ešte aj s lepším motorom. :lol:
A interiér je pekný !!! Určite lepší ako v iných autách tej doby. V eFku to je tiež fajn ale v Háčku je dosť hranatý, na dotyk nepríjemné plasty na palubke... :!:
Opel Astra Classic II 1,4 16V Twinport (Z14XEP) 5dv.

Uživatelský avatar
Shimmeron
Příspěvky: 599
Registrován: 17 dub 2009, 14:42
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Shimmeron » 25 lis 2009, 09:06

Tak ak sa ma niekdo opyta ci si kupim Favorita lebo som ho kedysi mal, z nudze cnost sa hovori, ze :lol:

Ale kupil by som ho, tak isto ako aj Astru, oba vozy su nadcasove ( moj skromny nazor ), sice som k Astre dosiel jak slepy k vajcu, proste som chcel Hyundai :( Ale nemozem si stazovat Astra je lepsia, po zvezeni sa v Accente co ma 7k na tacho a ja mam 7k na tacho, tak u mna nic nebucha nevrzga a ten Accent hral jak diskoteka.

Ohladne cerneho interieru, mam rad jednoduche a strohe veci, pri cisteni nemusim handrickou lestit kazdu sparu, kazdy zahyb, no lebo to nema spary ani zahyby to auto 8)
Opel Astra Classic II Eco Line, Grand Lux Super, Twin Spark - rv. 2009, 5d, Z14XEP, 66kw / 90hp, Magma Red, vybava klima, ele. predne okna, vyhrievane a ele. spatne zrkadla, Dezent V-Dark 15", predne kompa Magnat.

Moj S-opel TU

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: Ják jse vám líbí vaše astra

Příspěvek od Pico » 05 pro 2009, 21:30

Ja som to tu už písal. Exteriérovo je Astra G jedno z najkrajších áut vo svojej triede vôbec. Mal som predtým F-ko a G-čko je hodný kus inde. Mne sa páči čierna - decentná a pritom mohutná palubovka. U H-čka mi najmenej reže stredový panel. Toť môj názor.
Astra II

Odpovědět