Příprava na multifunkční volant?

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Uživatelský avatar
kulda
Příspěvky: 427
Registrován: 11 kvě 2006, 00:25
Bydliště: Zlínsko

Příprava na multifunkční volant?

Příspěvek od kulda » 05 zář 2006, 08:42

Nevíte někdo, jak a kde se dá zjistit, jestli se dá použít multifunkční volant namísto klasiky?
Nějaká příprava, či něco podobného by někde mohla(nebo taky ne) být. :roll:
Mám teda Comfort a i v prostoru před šajtrou jsou nějaké 2 svorkovnice. Tak by teda na volant myslet mohli... :D
Díky
Opel Astra G, X16SZR, 1998, kombi, domontovaná supr klima, CD VDO, znovu kožený volant, šíbr...

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava na multifunkční volant?

Příspěvek od Vojta » 05 zář 2006, 09:30

kulda píše:Nevíte někdo, jak a kde se dá zjistit, jestli se dá použít multifunkční volant namísto klasiky?
Nějaká příprava, či něco podobného by někde mohla(nebo taky ne) být. :roll:
Mám teda Comfort a i v prostoru před šajtrou jsou nějaké 2 svorkovnice. Tak by teda na volant myslet mohli... :D
Díky
kup si kroužek pod volant a zbytek by tam měl bejt
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Charlie
Příspěvky: 1047
Registrován: 14 čer 2006, 12:16
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charlie » 05 zář 2006, 12:01

To by mě taky zajímalo, ale volant se musí měnit celej, co? Jen to ovládání tam přidat asi nejde.
Corsa C 1,0 12V, Peugeot 607 2,2HDi,

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 05 zář 2006, 12:38

Charlie píše:Jen to ovládání tam přidat asi nejde.
nejde
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

pepca

Příspěvek od pepca » 05 zář 2006, 19:08

:wink: tak jsem poslední čerstvý majitel,který tohle absolvoval,Vojta má pravdu,chce to kroužek,multifunkční volant,a půl hodinky času,jo a hlavně dobrého kamaráda,který to již viděl a ví jak co rozpojit,povolit a jak nastavit ten kroužek,ale upřímně až tak složité to není,jinak jukni do sekce koupím,pak název kroužek s kabelama,je tam někdo,kdo by ti prodal celý volant i s kroužkem, mám pocit že za 2500 KČ https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=1459 JE TO PAVEL,PÍSNI MU SZ.

Uživatelský avatar
kulda
Příspěvky: 427
Registrován: 11 kvě 2006, 00:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od kulda » 05 zář 2006, 21:59

To pepca: Supr. Dík za info. Problém je, že zatím nemám ani ten volant s kroužkem, ani toho dobrého kámoše, co to už viděl. Nechceš se podívat do zlínského kraje?? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
SZ napsána, teď už ať se děje vůle boží 8)
A co jinak, spokojený s aparaturou? To ovládání ovládá co kromě rádia? I CD?
Kdyby tak ještě spolujezdce, třeba tchyně :oops: :lol: :lol: Níííííc sem neřek.
Cus
Opel Astra G, X16SZR, 1998, kombi, domontovaná supr klima, CD VDO, znovu kožený volant, šíbr...

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 05 zář 2006, 22:04

kulda píše: Kdyby tak ještě spolujezdce, třeba tchyně :oops: :lol: :lol: Níííííc sem neřek.
Cus
nebo matku... nebo všechny tři.... :lol:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

pepca

Příspěvek od pepca » 06 zář 2006, 19:47

kulda píše:To pepca: Supr. Dík za info. Problém je, že zatím nemám ani ten volant s kroužkem, ani toho dobrého kámoše, co to už viděl. Nechceš se podívat do zlínského kraje?? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
SZ napsána, teď už ať se děje vůle boží 8)
A co jinak, spokojený s aparaturou? To ovládání ovládá co kromě rádia? I CD?
Kdyby tak ještě spolujezdce, třeba tchyně :oops: :lol: :lol: Níííííc sem neřek.
Cus
:wink: tak krom spolujezdce to ovládá i cd, přepínáš mezi rádiem,cedečkem,můžeš ladit stanice,prostě vše co je psáno v manuálu,já jsem více než spokojený,jinak to není složitý,nejdříve odpojit baterku,na volantu máš z boku dva šrouby,ty drží bag,vyndáš ho,rozpojíš spojku přímo na bagu,povolíš středový šroub,nejdříve ale srovnej kola a zamkni volant,je to lepší,ve volantu je sice jedna silnější drážka,tak to nejde přesadit,sundáš volant,sundáš vrchní a sodní kryt kolem sloupku volantu,jak jsou páčky stěračů blinkrů,odpjíš eltrikckou spojku v kroužku,kroužek vycvakáš ven,jsou tam, takové zajištovací packy,no a ten nový kroužek,podržíš jeho pojistku aby se s ním dalo otáčet,dotočíš ho do levé strany,až na doraz,poznáš to že půjde ke konci z tuha,pak ho budeš otáčet opět zpět,ale jen o dvě celé a půl otáčky,má to chodit asi tak dvaapůl v pravo,dvaapúl v levo,jinak by jsi ten kroužek volantem strhnul,když to budeš mět téměř přesně odpočítané,tak se dostaneš k takové šipce,značce,na té to drž a nacvakni na místo kam patří,já se toho bál,dělal to kamarád,kterému to takhle nějak vysvětlovali ti co mu ho prodali,zvládl to perfektně,a šlo to vážně rychle,sežen volant,a v Milovicích na srazu není co řešit. :wink:

Uživatelský avatar
kulda
Příspěvky: 427
Registrován: 11 kvě 2006, 00:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od kulda » 06 zář 2006, 21:54

Ty jo! Jsem z toho :shock: . To si uložím a budu podle toho postupovat. Je to fakt "manuál" :wink:
Jóóó a Milovice, kde to vůbec je?? :D :lol: :lol: To pro mě asi néni. Bych tam možná ani nedojel :wink: Na druhou stranu, tolik Astrulek - bych z toho týden nespal :P :P
Opel Astra G, X16SZR, 1998, kombi, domontovaná supr klima, CD VDO, znovu kožený volant, šíbr...

pepca

Příspěvek od pepca » 07 zář 2006, 07:48

kulda píše:Ty jo! Jsem z toho :shock: . To si uložím a budu podle toho postupovat. Je to fakt "manuál" :wink:
Jóóó a Milovice, kde to vůbec je?? :D :lol: :lol: To pro mě asi néni. Bych tam možná ani nedojel :wink: Na druhou stranu, tolik Astrulek - bych z toho týden nespal :P :P
:wink: to je celorepubliková akce,dorazí i bratři ze slovenska,je to blízko Prahy,Lysá n.labem,jinak dobrá parta lidí,je tam všechno,kadety,efka,géčka,no rodina opel.jinak ještš dodatek,já baterku odpojil komplet,raději,tedy jak minus,tak i plus,pak můžeš vyndat ten bag,žádná rozsvícená kontrolka,žádná nutná návštěva servisu,Vojta má vždy pravdu. :wink:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 07 zář 2006, 08:36

pepca píše:
kulda píše:Ty jo! Jsem z toho :shock: . To si uložím a budu podle toho postupovat. Je to fakt "manuál" :wink:
Jóóó a Milovice, kde to vůbec je?? :D :lol: :lol: To pro mě asi néni. Bych tam možná ani nedojel :wink: Na druhou stranu, tolik Astrulek - bych z toho týden nespal :P :P
:wink: to je celorepubliková akce,dorazí i bratři ze slovenska,je to blízko Prahy,Lysá n.labem,jinak dobrá parta lidí,je tam všechno,kadety,efka,géčka,no rodina opel.jinak ještš dodatek,já baterku odpojil komplet,raději,tedy jak minus,tak i plus,pak můžeš vyndat ten bag,žádná rozsvícená kontrolka,žádná nutná návštěva servisu,Vojta má vždy pravdu. :wink:
odpojuje se jenom kostra (minus) baterky
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 07 zář 2006, 12:04

Vojta píše:odpojuje se jenom kostra (minus) baterky
ja pro jistotu odpojuji celou. jinak pepcovi jsem to delal ja v sobotu na letisti v krizenci. to kulda: pokud razis do milovic tak to tam take spachame. ale musis mit multifunkcni volant a krouzek se sesti vývodama (bez multifunkce jen 4) 2 bagl, 2 klakson a 2 multifunkce.
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 07 zář 2006, 12:16

pepca píše:hlavně dobrého kamaráda......
zdary good friend. :arrow: tim kamosem myslel me. taky si to mohl napsat ze jsem to byl ja at to vi (mam rad kdyz je vec na prvni pohled jasna). ne ze bych se chtel vychloubat :!: a tebe nak karat :!: 8)

samo ze jsem se napred ptal take vojty (tomu take velke diky) a pak za pomoci chlapku z vrakoviste kteri mi ukazali jak se ten krouzek sundava (pro info je stejnej i na zafire).
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
kulda
Příspěvky: 427
Registrován: 11 kvě 2006, 00:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od kulda » 07 zář 2006, 19:55

To Princ W.: do Milovic se fakt nechystám, ikdyž budu velice :cry: Zaměstnání a mimi (to vydá za 2 zaměstnání :shock: )
Ale jinak dík za nabídku. Máš u mě panáka :wink:
Zkusím to sám, doufám že mě bag nestřelí do tl.... :lol: :lol:
Opel Astra G, X16SZR, 1998, kombi, domontovaná supr klima, CD VDO, znovu kožený volant, šíbr...

pepca

Příspěvek od pepca » 07 zář 2006, 19:58

kulda píše:To Princ W.: do Milovic se fakt nechystám, ikdyž budu velice :cry: Zaměstnání a mimi (to vydá za 2 zaměstnání :shock: )
Ale jinak dík za nabídku. Máš u mě panáka :wink:
Zkusím to sám, doufám že mě bag nestřelí do tl.... :lol: :lol:
:wink: neboj,nestřelí,nás též nestřelil,ale nejdříve srovnat kola,zamknout volant,a jít odpojit baterku,to hlavně nezapomen,jinak již máš volant od toho co jej nabízel mně?nebo jsi ho sehnal jinak? :wink:

Odpovědět