POKEC k celorepublikovému srazu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od AstraMan » 29 zář 2009, 17:27

Jenomže proč byli někteří nespokojeni??? Protože ta nespokojenost vyplynula z prkotin, které se nahrodamili a každému vadilo něco jinému...
Jenomže proč došlo na prkotiny??? Protože bylo málo pomocníků, kteří by to zorganizovali...
Možná někdo čekal, až Joel napíše veřejně o pomoc... Možná se někdo styděl napsat Joelovi SZ, že by mu rád pomohl... možná možná možná :?:

Co jsem mluvil s Defem u ohně, tak organizační tým v kempu na Korábě byl také nedostačující ( na prstech jedné ruky lehce spočítáš )... Proto jsem u Joela slíbil, že kdyby někdy byla potřeba pomocná ruka na větší sraz, tak semnou můžete počítat ( ale stejně mě nikdo neposlouchal :lol: )
A nedělám to proto, že se chci vyznamenat jako pomocník a tak, to v žádném případě ne :o Ale čím kvalitnější bude organizace, tím větší budu mít z toho srazu zážitek :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Reklama
 

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Frydex » 29 zář 2009, 20:05

Oplíčku ty seš idiot ale, co ? Polib mi prdel a s rozběhem...
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od milosh » 29 zář 2009, 20:11

A kdo byl teda ten druhej kdyz uz se jeden priznal? :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od JoeL » 29 zář 2009, 20:14

No ja uz tusim :D
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

Skuti
Příspěvky: 1188
Registrován: 10 říj 2008, 18:56
Bydliště: Vesnička krásná, středisková

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Skuti » 29 zář 2009, 20:21

:lol:
Obrázek
  • Systémy oplocení, brány, branky, vrata - BETAFENCE

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od YANEK » 29 zář 2009, 20:39

:mrgreen: po dlouhý době sem se u tohodle tématu zasmál miloschi :lol:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
dada77
Příspěvky: 558
Registrován: 30 led 2009, 22:27
Bydliště: MOST to je kousek od CHÁNOVA

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od dada77 » 29 zář 2009, 20:41

no jo když se daří tak se daří :!:
ZAFIRA 2,0 DTI r.v.2000

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od milosh » 29 zář 2009, 20:43

Jojo Yanku ja taky kdyz to ctu cely znova :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od COBEIN » 29 zář 2009, 20:56

Já tam tedy nebyl, ale po tom všem co tady čtu toho ještě víc lituji. Tam to tedy muselo vypadat.
TO JoeL: Nenech se odradit,ty mouchy se vychytají a další srazy budou bez chyb. Já tedy beru jako zkušenost se Sraďavkou s jarního předsrazíku a tam až na to počasí kdy pořád pršelo bylo vše super.
ASTRA LA VISTA

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od YANEK » 29 zář 2009, 20:59

jj z jídlem a pitím to znáš 100 lidí 100 chutí nejlepší je co si kdo přiveze to má :D
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Vojkuvka81
Příspěvky: 671
Registrován: 27 srp 2009, 20:36
Bydliště: Valašske Meziřiči-Wallachian Kingdom

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Vojkuvka81 » 29 zář 2009, 21:21

Oplíček píše:No a hlavně mě zarazili naši dva členové,co močili na babských hajzlících do umyvadla :( Pánové,tak si myslím,že to se vážně nedělá :o Viděl jsem už moc opilých lidí,co se před tím pisoárem pokyvovalo,jako by zrovna foukal strašlivý uragán,ale poprvé jsem viděl,že by se někdo opilý šel vymočit do umyvadla :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=EYLbyJGqhnI
Obrázek

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Frydex » 29 zář 2009, 23:19

milosh píše:A kdo byl teda ten druhej kdyz uz se jeden priznal? :mrgreen:
No ty vole.... byla to prdel, jenže ten magor tam vůbec nebyl a ví o tom kulové a bude tu vykládat kraviny.
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Jocker » 30 zář 2009, 07:42

Po bitvě je každý generál že? Já sem spokojený, v pátek jsem přišel z práce hodil do batohu čisté spodky, hygienu, pod pažu chytnul spacák, zkontroloval baterky ve fotaku a hurá na cestu. Žádné starosti co si mám vzít sebou na jídlo. Kdyby to tak nebylo tak, přiznejme si to, půlka z nás se celý víkend živí paštikama a hermelínem jehož druhá vrstva plísně už tam nemá co dělat, o tři dny starém chlebu ani nemluvím. A program? Dyť souteží bylo plno, Herry s Romanem soutěžili kdo napíchne na diagnostiku víc aut, Padre s Bahym soutežili v decibelech, Frydex a pár dalších jelo velkou pardubickou (jen bylo málo koní), Melodi vyhrál soutež "Kdo vyšlápne nejvíc h...n, Lukasskpd nám předvedl jak spojit dva dráty pomocí uzlu......a sestava co využivala karaoke by mohla s klidem kandidovat do hvězné pěchoty, to by se kokršpaněl divil....nevíc jsem se ovšem pobavil když paní Shumáková zjistila, že manžel se sešrotoval a chtěla po něm aby si uvědomil, že se válí po zemi v hadrech za x tisíc. A Pity se naučil zase pár slov ostravsky "viď cype"

Já sem si víkend užil....
Naposledy upravil(a) Jocker dne 30 zář 2009, 08:08, celkem upraveno 1 x.

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od HerryCZ » 30 zář 2009, 07:48

Jo to byla dobra soutez, ale myslim, ze s dlouhodobeho hlediska RomanK vyhrava na plne care. :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Schumak
Příspěvky: 785
Registrován: 07 dub 2006, 14:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Schumak » 30 zář 2009, 15:33

Tak konečně sem se pročetl na konec... uf, Oplíčku oplíčku... můžeš být rád že jsme tvou slečnu a Alpinovu chtěli ochránit před vlky a jinou havětí z blízkého lesa... to že nás to přepadlo pak jak jsme na ně čekali, to je holt příroda a když musíš tak musíš (navíc když máš dost popito, tak tě nenapadne že hned kousek od dámských WC jsou i pánské), za to se všem postiženým a trauma utrpějícím omlouvám(e), (a nebo v tom bylo něco jiného?) závist je svině :D každopádně ke srazu si myslím že to bylo super, jídlo už trochu míň ale líná huba holé neštěstí... ja si vyptal místo zelňačky párečky... a bylo to fajn. Jinak ty párky jsem čekal už v sobotu na snídani pro všechny - jen tak mimochodem si myslím že by to vyšlo levněji než kupovat pro tolik lidí šátečky... a to že se toho vypilo málo, nevím, chtěli jsme na zahřátí slivovičku a dostali jsme poslední dva panáky, tak jsme se pustili do meruňky... a myslím že jí moc nezbylo... :oops: :idea: no však to bylo vidět. každopádně si myslím že nic se vylívat nemusí, alkohol se naštěstí moc rychle nekazí, snad jen ten burčák... každopádně já bych rád určitě přijel i na příští srazík u joela... jéé teď mě napadá že jsme se ti s kubou (Frydexem) nabízeli že ti pomůžeme s karaoke a nebo něčím jiným a řekl jsi nám akorát abychom rozmístili bedny a že si to zapojíš sám... stačilo říct a pomoc byla nadohled.

Tolik příspěvek odemě je to jen můj názor a postřehy ze super víkendu... a teď hurá do reality :?:
Opel astra G caravan, 11/1999, 1,6 16V, muj druhy milacek :) - škoda jí...

Současnost:
Opel astra H caravan, 10/2006, 1,9 CDTI (Z19DT), výbava elegance (8xairbag, ABS, ASR, ESP, DPF, 6kvalt, auto klima, tažné...),
úpravy: 18" ALU (225/40ZR18), přední děrované kotouče Zimmerman + desky Texstar

Odpovědět