POKEC k celorepublikovému srazu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Oplíček
Příspěvky: 582
Registrován: 21 led 2009, 20:59

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Oplíček » 28 zář 2009, 22:09

No nevím,jestli to Joel jen špatně spočítal,ale dle mého názoru se tam toho piva vypilo až až a taktéž i té slivovičky,meruňky a dalších pochutin.I burčák snad šel na odbit,alespoň co si pamatuji.V sobotu mě zamrzelo,že už třeba ani ta slivovička nebyla a tak jsem volil meruňku.Za mě musím říct,že jsem pil i pivo,ikdyž mi desítka nechutná a už vůbec Radegast,dal jsem si i burčák,víno jsem sice neměl,protože burčák mě natchnul víc,jelikož jsem ho pil poprvé a té meruňky a žluté vody,co jsem pak ještě vypil,protože už nebyla kofola bylo spousty.Po sobotě jsem koukl do peněženky a musím říct,že v peněžence byl fakt vítr,jak cyp.Hold nevím nevím,ale musím se přiklonit k Pitmanovi,že jestli na tom neměl Joel ani kačku do své kapsy,tak bylo něco špatně.Jinak ty kelímky na zemi,tak to jsem fakt na některé jedince koukal,když se jim to válelo pod nohama,ale každý je nějaký :(
Slovo,co mi zůstane hluboko v srdci OPEL

Reklama
 

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Melodi » 28 zář 2009, 22:20

Ty jo trochu nestíhám číst... ale po bitvě je každý generál, jak to tady čtu. JoeLovy patří velké díky...

Trochu tady napíšu i já... Když někomu řeknu že jsem byl někde v kempu na 3 dny za 800 tak mi nebude věřit, když mu řeknu, že k tomu byl i gril (a to že jsem si mohl vzít fakt tolik kolik jsem chtěl), to už vůbec ne... To že to stálo 800 to bylo čistě na JoeLovi jako majitel kempu mohl za to chtít i 2000. Krásné prostředí, parkovaní u chatek, možnost se najíst a napít za dobré peníze, co by člověk chtěl. To jestli se nějaký oběd nepodaří to je maličkost. Třeba u té ryby - vím z vlastní zkušenosti že když koupím balík ryb tak každá muže chutnat při stejné připravě jinak. Ale přeci to jídlo bylo jen takové zpestření.

To že to spadlo celé na JoeLa - jak se říká vždy je problém na obou stranách. Na jedné a to bude znít trochu špatně, že si prostě o pomoc neřekl. A druhá, že mu nebyla nabídnutá a všechno se nechalo na ním. Taková organizace fakt není žádná sranda. Ale třeba za sebe musím napsat, že když jsem byl v neděli u Zafir nahoře tak se JoeLa někdo ptal co s povlečením a tak a slyšel jsem od něj že to má nechat tak, tak jsem to taky nechal. Myslím že by nebyl nějaky problém ríct chlapy udělali jste si bordel tak to uklidíme, pro více lidi je to maličkost.

Jinak sraz byl moc fajn, přišel jsem na jiné myšlenky aspoň na tři dny jsme mohl přepnout, pokecat s moc fajn lidma - nebudu vypisovat jména ani přezdívky, protože jsem hlava děravá a nerad bych na někoho zapomněl.

A komu to vadilo, bych chtěl jen vzkázat, že tu možnost něco zorganizat měl každý a má každý. Všem co se do toho vrhnou/vrhly velká čest (vím o čem mluvím).

JoeLy velký dík za to 8)

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Saša » 28 zář 2009, 22:27

Já bych řek být teplo i večer mít si kam sednout ke stolu kde by jsme na sebe i viděli tak jak se znám tak sedím až do rána protože parta byla skvělá ale postávat celý den i večer s půlitrovým kelímkem to i silnější nátury nebaví.Ale toto vše by určo šlo vylepšit. :wink:
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

Uživatelský avatar
bertonez
Příspěvky: 153
Registrován: 10 srp 2009, 14:39

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od bertonez » 28 zář 2009, 22:32

JoeL píše:...tak se snad zase nekdy u Inpostu v kunovicich potkame...treba ti necham i nejake spekacky :D
Jasné, potkáme se určitě aspon někde v okolí či pokud budu zase někdy vyslán na špekáčky či nákup, tak Tě budu vyhlížet u Impostu :wink:
Přeji Ti příjemný večír :-)

Uživatelský avatar
santik
Příspěvky: 889
Registrován: 27 úno 2007, 01:36
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od santik » 28 zář 2009, 22:40

pridam sa aj ja nevedeli sme do coho ideme osobne sme nikoho nepoznali ak tak iba z fora ked uz zlyhal program tak sme sa prisposobili danej situacii a vybralisi z moznosti a lokality v sobotu sme boli na zamku cestuo spet sme sa zastavili v laznich na smrsdavke kde poobede bola prava zabijacka vinikajuci burcak a ziva hudba :P v nedelu sme na nedalekom ranci vystrojiliasi 60 koni na hubertovu jazdu a este bola moznost navstivit ZOO ktomu super vykend perfektna partia oplakov komu to nestacilo tak mal prilozit ruku k dielu a nieco vymyslet nie kritizovat Dakujeme Joelovi ze sa na to dal romanoviK ze sinasiel na kazdeho cas a o rok na Smradavke stretneme sa zas este raz dakujeme 8) 8) 8) 8) 8)
Astra G 1.8 5dv ´03 Elegance -----> SAAB 9-3 SS ´09 1.8t

Uživatelský avatar
santik
Příspěvky: 889
Registrován: 27 úno 2007, 01:36
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od santik » 28 zář 2009, 22:42

este som zabudol v nedelu sme boli aj na buchlove
Astra G 1.8 5dv ´03 Elegance -----> SAAB 9-3 SS ´09 1.8t

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od AstraMan » 28 zář 2009, 22:43

Jak bylo již psáno, ne každý sraz se podaří tak jak by kde kdo chtěl... Nicméně vše se dá postupně napravit...

Např. já pro příště vím, že pokud se bude u Joela pořádat silvestrovský sraz, tak:
1) Vytisknutý seznam oblepím proti promočení a polití pivem + udělam pro jistotu i kopii :D
2) Sepíši program, co se bude kdy dít :arrow: Alespoň pak nebude každý druhý člen chodit a ptát se "kdy bude ta tombola + kam s dary do tomboly?" :D
3) Navrhnu jiný styl parkoviště
4) Přivezu kelímky :D

Ty jo to abych přijel už den předem :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Trdlo » 28 zář 2009, 22:48

Ach jo, sice jsem tam nebyl, ale po rozhovoru s několika z vás, myslím že jsem si udělal dobrý obrázek o tom co a jak tam probíhalo. A možná by se někteří měli opravdu zkusit zamyslet, než něco zde na forum napíší, ono je rozdíl objektivní kritika a kritika.....

Dík, zase se vám podařilo mi na pár dní forum znechutit... :(
END

Oplíček
Příspěvky: 582
Registrován: 21 led 2009, 20:59

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Oplíček » 28 zář 2009, 22:49

No a hlavně mě zarazili naši dva členové,co močili na babských hajzlících do umyvadla :( Pánové,tak si myslím,že to se vážně nedělá :o Viděl jsem už moc opilých lidí,co se před tím pisoárem pokyvovalo,jako by zrovna foukal strašlivý uragán,ale poprvé jsem viděl,že by se někdo opilý šel vymočit do umyvadla :shock:
Slovo,co mi zůstane hluboko v srdci OPEL

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1180
Registrován: 12 led 2007, 18:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od RomanK » 28 zář 2009, 23:42

Kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Vše ke stažení zde (soubor zip - 29,6 MB)

Jinak bych chěl poděkovat Joelovi za uspořádání srazu 8) a všem co přijeli za účast a hezkou atmosféru
Astra 1.7 CDTI Caravan 2003 OPC line
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301[/color]

Uživatelský avatar
Tomino OPC
Příspěvky: 422
Registrován: 24 led 2009, 00:54
Bydliště: Jablonec nad Nisou - severská divize
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Tomino OPC » 29 zář 2009, 00:06

Tak trochu se spožděním, malé shrnutí od nás : super víkend se super lidičkama, počasí na jedničku, jen ta ranní zima :-), spousta krásných aut, překrásné okolí Smraďavky, bezva asfalt na silnici č.50 ( kdo se svezl, ví :D ) a Joeli, nenech se odradit, z chyb se jen poučit a bude to příště paráda , už se těšíme 8)

Cesta domů parádní ( Brnem jako po dálnici, páni policajti to měli zmáklé a bohoslužba byla ještě v plném proudu ), až na tu spotřebu, nějak jsem se neudržel, ale ve 14.05 hod jsem byl u baráku.

Tom a Jirka OPC
[size=80][b][color=#0000BF]Zafira OPC - Opravdu Perfect Car[/color][/b][/size]
http://www.opelastra.cz
https://www.astra-g.cz
[size=80]Opel Astra F x16szr - minulost
Opel Zafira A z20let - současnost
Octavia III Combi - denní povinnost[/size]

tesyno
Příspěvky: 207
Registrován: 19 črc 2008, 08:37
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od tesyno » 29 zář 2009, 00:19

Neříkám že organizace takového srazu je sranda ale bylo na to půl roku. Návrhů byla spousta a jakožto organizátor měl podle mě joel něco uskutečnit. Určitě mělo být více židlí a stolů a světlo pro pána u grilu. Zafiry měli taky podle mě stát dole ale to už je jen tak na okraj. Jinak jídlo - to bohužel příliš nevyšlo no. Jinak to že lidi v sobotu odjížděli bylo proto že nebyl žádný program a dyž sme se joela ptali co se bude dít řekl "nevim" a to bohužel nebylo jen jednou. Jinak to co joel psal že se toho málo vypilo.... bodejť ne když nealko tam prakticky nebylo a jelikož nebyl žadný program a organizátor sám neměl tušení co dělat tak se lidi zbalili a jely posvém, tudíž nemohli pít. Kdyby vzal do ruky mikrofon a vyhlásil nějakou soutěž jak pro děti tak pro dospělí určitě by se to oživilo a lidi by neprchali => i by víc pili, nebo mohl přijít ke snídani a říct nějaký program. To že na tom Joel nic neměl tak tomu také nevěřím. Dále s tou vípomocí, jak dlouho se sraz plánoval a kdy si o ni Joel řekl? Podle mě až příliš pozdě.
Omlouvám se všem kteří mi teď začnou nadávat ale tak sem to prostě viděl já. Hrozně moc jsem se tam těšil, protože bylo napsáno co vše se bude dít ale nakonec to tak nebylo. Nakonec mě tech 400km který jsem to měl ale nemrzí, prohlídl jsem si krásnou zoo a nádherný hrad a pokecal se super lidma ale spíš než sraz to byla taková dovolená no :(
historie: Opel Astra G Caravan, r.v. 1999, Motor X16XEL, 1,6 - 16V - 74kW - 101koníků;-)
nově: Zafira B, r.v. 2006, Motor Z18XER, 1,8 - 16V - 103kW - 140koníků;-)

Uživatelský avatar
Slag
Příspěvky: 1153
Registrován: 09 led 2007, 09:13
Bydliště: Brno

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Slag » 29 zář 2009, 08:55

Neřešte pořád program :D Všichni snad z pinďournýrských táborů víme, že organizovaná zábava je nechutná...i když vim, že jsou jedinci, kteří si na to potrpí (hafohííííí) :D
Pitman to ve svym příspěvku rozleštil dokonale, to o jídle, zisku, atd bla bla.
A pokud jde o posrazový bordel, nezdá se mi ani trochu normální zaplatit si pobyt v kempu a pak se starat o úklid ve sprchách. To bysme jednou mohli dopadnout tak, že si po obědě v hospodě po sobě budeme muset umýt nádobí.
Úklid po takové akci je věc, se kterou se počítá, a myslim, že v těch 800,- Kč za hlavu je tato služba započítaná. Pakliže ne, není to starost návštěvníků, ale pořadatele. Proto bych tady vůbec neřešil, jestli někdo pomáhal nebo ne... To že se našly prasata, který neví co je koš, to je druhá věc.
Astra 1.4 (X14XE), sedan, r.v. 98, ABS, pal. PC, CCR600 8 repro, 2x el. okna, sport. sedačky, orig. 15" alu... FOTO
VW T3 Caravelle GL 1.6TD
slag.loziska@email.cz

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 29 zář 2009, 09:11

Bylo zde napsáno již mnoho o srazu. Nedivím se. Z pohledu hosta srazu, nebyli jsme přihlášeni (a dobře jsme udělali), si dovolím několik postřehů. Místo srazu jsme za tmy pracně hledali, značení jsme asi někde přehlédli a nebyli jsme sami. Kluci z ostravy přivezli krásné vlajky, na ploše stál stožár, bohužel k nepoužití, škoda, bylo by to hezké sedět pod vlajkou oblíbené značky. Areál sám o sobě je hezký, v krásné lokalitě. Přijeli jsme i hezkými auty, nechápu, proč byla auta rozdělena, kazilo to dojem. Ubytování, jídlo i program jsme měli vlastní a vůbec nelitujeme. Sobota dopoledne - rozpaky, co se bude dít? Nedělo se takřka nic, vzali jsme tedy kola a jeli na hrad Buchlov a do Buchlovic. Moc hezký výlet. Židle jsme měli naštěstí taky své, jídlo hodnotit nemohu, konzumovali jsme pouze vlastní, burčák Ireně chutnal! I v chladném večeru oheň hřál, jen pro to dříví jsem stále musel běhat do lesa... Neděli a pondělí jsme trávili již na Baťově kanálu, když jedem tak daleko, je třeba se také podívat po okolí.
Jsem rád, že jsem viděl "staré" známé, ale i nové tváře. Sraz určitě splnil svůj účel, je jen škoda, že se podcenila organizace, ale chybama se člověk učí. Určitě to chtělo větší organizační tým, ale měl jsem za to, že se s tím počítalo. Času na to bylo víc než dost.

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Hribek » 29 zář 2009, 17:10

Boha lidi já jsem myslel že budu krutě litovat že jsem nejel na sraz i za cenu toho že nepohnu s prací na baráku, ale po přečtení několika posledních stránek jsem rád že jsem tam nebyl a využil jsem víkend užitečněji. Některé věci se organizačně asi moc nepovedly, ale to se stává a hlavně poprvé, ale i v jiných tématech se objevují takové nějaké náznaky jako by se po srazu někteří lidi nejraději pozabíjeli. Co jste tam dělali????? :roll:

Odpovědět