POKEC k celorepublikovému srazu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Saša » 19 bře 2009, 06:48

Vojkuvka81 píše:
Saša píše:Tak se to tu pěkně rozjíždí-to je jenom dobře,Zlínáci hlaste se! 8)
Tak se hlasim,jsme ze stejneho mněsta a zahlid jsem Tě tak maximalně dvakrat,musime někdy skecnout,tak se ozvi,zdarec :D
Zatím jsem ve Valmezu nikoho s nálepkou klubu nepotkal a to koukám jak blázen,hod sem nějaký fota at si tě zapamatuji nebo na mě zatrub či zablikej at vím že to jsi ty,pokecáme. :wink:
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

Reklama
 

Uživatelský avatar
Schumak
Příspěvky: 785
Registrován: 07 dub 2006, 14:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Schumak » 19 bře 2009, 12:08

já taky nemyslel že tam budu tahat demižón vína, ale spíše taková "kulturní vložka" na sobotní odpoledne, a 20km protáhnout káry v koloně taky není špatné (na kajlovci jsme jeli na bobovou dráhu a byla to paráda), kór když tam nemůžeme dělat žádné sprinty atd... jak jsi zakázal :cry: zas je blbé, že tam můžou degustovat jen spolujezdci, a proto se osvědčí moje přítelkyně (tou dobou už má zakonitá squoe - nebo jak se to píše :?: ), takže baby sebou... vřele doporučuju :lol:
Opel astra G caravan, 11/1999, 1,6 16V, muj druhy milacek :) - škoda jí...

Současnost:
Opel astra H caravan, 10/2006, 1,9 CDTI (Z19DT), výbava elegance (8xairbag, ABS, ASR, ESP, DPF, 6kvalt, auto klima, tažné...),
úpravy: 18" ALU (225/40ZR18), přední děrované kotouče Zimmerman + desky Texstar

Uživatelský avatar
Schumak
Příspěvky: 785
Registrován: 07 dub 2006, 14:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Schumak » 19 bře 2009, 12:10

Hany píše:Chlapci vezmete mě ještě mezi sebe, ikdyž v záři již budu bez Opla a dojel bych něčím jiným?? vím, že se jedná o sjezd Aster, ale já se stejně budu pořád počítat mezi vás, cosi jsem tu poradil, cosi se naučil.....
No ale zas nějakou HTP škodárnou no nevím, jedině že budeš parkovat před vjezdem :D :D :D

PS: proč budeš bez Oplíka :cry: a co bude následovat?
Opel astra G caravan, 11/1999, 1,6 16V, muj druhy milacek :) - škoda jí...

Současnost:
Opel astra H caravan, 10/2006, 1,9 CDTI (Z19DT), výbava elegance (8xairbag, ABS, ASR, ESP, DPF, 6kvalt, auto klima, tažné...),
úpravy: 18" ALU (225/40ZR18), přední děrované kotouče Zimmerman + desky Texstar

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od JoeL » 19 bře 2009, 12:20

Sprinty jsem vysloveně nezakázal, jen jsem informoval, že není kde je dělat :D Jsou tu šílené cesty a středisko je skoro v lese... Myslím, že většina lidí spíš uvítá, že v pátek přijedou, zaparkujou a autem vyjedou až v neděli... Poklud by jste chtěli je zase někam v koloně, nemuselo by se to líbit místnímu úřadu nebo policajtům, takže bych to musel hlásit.. :( Zábavy tu bude dost, takže si myslím, že nebude nutné jezdit někam jinam 8) 8)
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

Dj.radim

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Dj.radim » 19 bře 2009, 12:21

Do kdy jsou závazné objednávky?Rozhodnu se někdy o prázdninách,jestli pojedu :o

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od JoeL » 19 bře 2009, 12:25

Dj.radim píše:Do kdy jsou závazné objednávky?Rozhodnu se někdy o prázdninách,jestli pojedu :o

Závazná je do konce srpna a platby taky. Znova upozoorňuju, že cena 500/víkend obsahuje ubytování a 3x denně stravu. Další vychytávky jako zmiňované karaoke, selátko nebo raut je nutno připočítat k tomu...vzhledem k tomu, že nás ale bude hodně, tak se to o moc nezvýší :)
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od brhy » 19 bře 2009, 12:27

co je zas srpen ked ja tieto vase mesiace ale absolutne neovladam vim ze leden ja januar tod vse

ak vsetko dobre pojde tak pride moja astricka G-style :), je Zafira seria-style len hudba ale snazi sa bratranec, a mozno este niekto teda ak nebude vadit ze to je nieco ine ako G ale je to opel . snad Fko a mozno corsa c :)

Dj.radim

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Dj.radim » 19 bře 2009, 12:28

Dám ti v sprnu vědět a kdyžtak pošlu prachy...ještě dám vědět.Vzal bych diagnostiku a jel bych zřejmě na kole,at se provětrám :D

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Luboš X17DTL » 19 bře 2009, 12:29

joelproduction píše:Sprinty jsem vysloveně nezakázal, jen jsem informoval, že není kde je dělat :D Jsou tu šílené cesty a středisko je skoro v lese... Myslím, že většina lidí spíš uvítá, že v pátek přijedou, zaparkujou a autem vyjedou až v neděli... Poklud by jste chtěli je zase někam v koloně, nemuselo by se to líbit místnímu úřadu nebo policajtům, takže bych to musel hlásit.. :( Zábavy tu bude dost, takže si myslím, že nebude nutné jezdit někam jinam 8) 8)
Proč bys něco hlásil, je normální, že když máš někoho ubytovaného a oni prostě vyjedou, tak vyjedou. To hlásíš, když tam máš svatbu, že tam přijede kolona? :shock: Pochybuji.
Nejsme banda pitomců, co dělá bordel, kde se ukáže. :evil:
Normálně na místě se domluvíme, kam pojedem, jako místní můžeš hodit tip. Stejně všichni nepojedou, každému nevyhovuje to, co se navrhne. Ale taky není podmínka, že se někam musí jet. Na druhé straně, jet přes půl republiky a nepodívat se v okolí na nějakou zajímavost mi připadá škoda.
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od JoeL » 19 bře 2009, 12:33

No něco jiného je, když mi přijede 10 aut na oslavu a více než 50 aut na sraz :D Tohle je CHKO, tak to maj trochu jinak no.. Něco ale vymyslíme ke všeobecné spokojenosti 8)
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Luboš X17DTL » 19 bře 2009, 12:51

CHKO? Tak to tam přijedem jenom s ekologickými vozy. Pouze pro motory Y a Z. :lol: :lol: :lol:
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Skuti
Příspěvky: 1188
Registrován: 10 říj 2008, 18:56
Bydliště: Vesnička krásná, středisková

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Skuti » 19 bře 2009, 12:56

Luboš X17DTL píše:Proč bys něco hlásil, je normální, že když máš někoho ubytovaného a oni prostě vyjedou, tak vyjedou. To hlásíš, když tam máš svatbu, že tam přijede kolona? :shock: Pochybuji.
Nejsme banda pitomců, co dělá bordel, kde se ukáže. :evil:
Normálně na místě se domluvíme, kam pojedem, jako místní můžeš hodit tip. Stejně všichni nepojedou, každému nevyhovuje to, co se navrhne. Ale taky není podmínka, že se někam musí jet. Na druhé straně, jet přes půl republiky a nepodívat se v okolí na nějakou zajímavost mi připadá škoda.
Spanilou jízdu by to každopádně chtělo :) A s těma zajímavostma taky souhlasím :wink:
Obrázek
  • Systémy oplocení, brány, branky, vrata - BETAFENCE

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od JoeL » 19 bře 2009, 14:43

tak jo...něco vymyslíme :)
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Hany » 19 bře 2009, 20:13

Schumak píše:
Hany píše:Chlapci vezmete mě ještě mezi sebe, ikdyž v záři již budu bez Opla a dojel bych něčím jiným?? vím, že se jedná o sjezd Aster, ale já se stejně budu pořád počítat mezi vás, cosi jsem tu poradil, cosi se naučil.....
No ale zas nějakou HTP škodárnou no nevím, jedině že budeš parkovat před vjezdem :D :D :D

PS: proč budeš bez Oplíka :cry: a co bude následovat?

Protože je toho na mě moc a začínám ho nestíhat splácet, budu meuset se ho zbavit :cry: :cry: takových peněz jsem do něj narval :cry: :cry: :cry:
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ, 25.-27.ZÁŘÍ 09, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek od Saša » 20 bře 2009, 06:04

To je velmi nemilé ale život jde dál,přijed rádi tě uvidíme. :wink:
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

Odpovědět