Nové žárovky a stěrače

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dzastik
Příspěvky: 20
Registrován: 03 srp 2008, 10:05
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od Dzastik » 13 led 2009, 16:52

Chtěl bych se zeptat, vrhl jsem se na praktické úpravy (nebo spíš hodlám vrhnout :D ) a výměny součástí mého autí a potřeboval bych trochu poradit od lidí zběhlejších. Ještě jsem na auto nic nekupoval, mám ho pár měsíců, tak se předem omlouvám za tento příspěvek :twisted:

Potřebuji koupit nové světla a do nich žárovky. Nechci xenony, jen opravdu pořádné halogeny. Někde jsem tady na fóru našel, že vhodná kombinace by mohla být tato:
Dálkové - HB3 - Osram COOLBLUE
Tlumené - H7 - Philips BLUEVISION / Osram NIGHTBRAKER
Mlhovky - H3 - Osram ALLSEASON
Co na to říkáte? Výhody, nevýhody? Vlastní zkušenosti? No s žárovkama jdou ruku v ruce světla, mé původní jsou už zevnitř zažloutlé a mlží se, nejvyšší čas je vyměnit. Představoval bych si něco čirého tak kolem 3tis plus i hodně mínus. Líbí se mi angel eyes, ale ty s těma obyč. žárovkama asi nebudou svítit moc dobře, co? Prostě stačí něco levného, kvalitního, hezkého 8)

A poslední věc, stěrače. Vím, že to je maličkost, ale vůbec nevím, dle čeho vybrat kvalitní s pořádným přítlakem. Prostě takové stěrače, abych se nebál je použít (aby mi na skle nezůstaly nesetřené zbytky vody, přes které např večer není nic vidět).

Děkuji za veškeré názory, připomínky či rady!

Reklama
 

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od synologic » 13 led 2009, 17:04

Stěrače by ti mohl obstarat Defender, ale neposílá je, musel by jsi se domluvit s ním.
Prodáva Boscháky a každý na ně pěje jenom chválu.
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od Mike.S » 13 led 2009, 19:03

co se týče těch levných světel mrkni SEM a jinak nějaké světla se budou dát sehnat tady přes fórum, zkus se mrknout do sekce prodám
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od Pico » 13 led 2009, 21:44

Zájdi do Opla, kúp origo stierače na Astru G a máš po probléme.
Astra II

Uživatelský avatar
scarfacesk
Příspěvky: 362
Registrován: 08 pro 2008, 10:12
Bydliště: SK-BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od scarfacesk » 13 led 2009, 22:05

jj aj ja som kupil org stierace a je to dost huste dal som tam nove gumy a snech ich znicil vivliekly sa popraskaly a co ja vim co. za dva dny tak ze serem to a isel som do oplu
SJ nie je moja silná stránka
MOJE AUTO

Uživatelský avatar
Denver
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2009, 21:28
Bydliště: Ostrava, případně Astra

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od Denver » 13 led 2009, 22:12

Taky jsem si koupil stěrače v Oplu, ovšem hned jak přišel mráz, tak mi pravý stěrač prasknul na dvě půlky a bylo po stírání. Zašel jsem, ale do Opel Adopu a bez námitek mi dali nový kus. Stírá zatím jen 14 dní, ale bez problémů.
Navíc opravdu si nemůžu stěžovat, sklo zůstavá naprosto suché po setření a stěrač neskáče po skle, což mě u starých vytáčelo. Doporučuji origo, už kvůli záruky :wink:
Lovu zdar! Astra 1.6i NJoy, Z16SE, 6,8l/100km, bílí dravec :-)

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od Frydex » 13 led 2009, 22:28

scarfacesk píše:jj aj ja som kupil org stierace a je to dost huste dal som tam nove gumy a snech ich znicil vivliekly sa popraskaly a co ja vim co. za dva dny tak ze serem to a isel som do oplu
další sloh alá "lukaskpd" :roll:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od Trdlo » 13 led 2009, 22:36

scarfacesk píše:jj aj ja som kupil org stierace a je to dost huste dal som tam nove gumy a snech ich znicil vivliekly sa popraskaly a co ja vim co. za dva dny tak ze serem to a isel som do oplu

PŘEKLAD:
JJ, i já jsem koupil origo stěrače a je to dost husté, dal jsem tam nové gumičky a sníh je zničil, vyvlékli se a popraskali a co já vím co všechno za dva dny. Tak na to kašlu a šel jsem pro nové do Opla.
END

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové žárovky a stěrače

Příspěvek od lukaskpd » 14 led 2009, 10:49

:(
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Odpovědět