Autoelektrikář

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petulinek
Příspěvky: 13
Registrován: 05 zář 2008, 20:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Autoelektrikář

Příspěvek od Petulinek » 19 lis 2008, 11:00

Omlouvám se, hledal jsem, ale nemůžu tu nikde najít.
Mám problém s klimatizací, je to prý v elektrice, náplň atd. mi kontrolovali v servisu na klimošky a je to v pohodě, prý je problém že nespíná, že je někde něco špatně v elektrice.
Neví někdo o nějakém šikovném a spolehlivém a ne moc drahém autolektrikáři, který má zmáknutý Asrty G a je někde na Praze západ - 6, 5 nebo někde Kladno a okolí - bydlím v Hostivicích :D

Reklama
 

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 19 lis 2008, 17:54

V Oplu u Staigera, nebo auto Zralý.

Budeš mít pryč buď relátka na klimu, nebo cívku v kompresoru, podle mého názoru. :wink:
END

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 19 lis 2008, 18:15

Mě nešla zapnout a bylo to tlakový čidlo na chladiči. Je uplně dole, ale musí se klima vypustit. Přišli na to až v Oplu diagnostikou.

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denny » 07 pro 2008, 21:07

Trdlo píše:V Oplu u Staigera, nebo auto Zralý.

Budeš mít pryč buď relátka na klimu, nebo cívku v kompresoru, podle mého názoru. :wink:
Relátka tam žádný nejsou,vše řídí řídící jednotka ventilátorů.Je vlevo vpředu pod nárazníkem ve směru jízdy.Komunikace po pinu 3 zásuvky-chlazení motoru.Nejčastější závada je vadná cívka spojky kompresoru/ty mám nové cca2500,-/.Když by bylo vadné el.čidlo na chl. klima,tak svítí náhr.režim na ř.j.chlazení/chladič s vrtulkou.

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1180
Registrován: 12 led 2007, 18:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanK » 07 pro 2008, 21:33

dimi píše:Mě nešla zapnout a bylo to tlakový čidlo na chladiči. Je uplně dole, ale musí se klima vypustit. Přišli na to až v Oplu diagnostikou.
Kvůli výměně čidla tlaku klimatizace není nutné vypouštět náplň klimatizace. Pod čidlem je ještě ventilek, který zabraňuje úniku média.
Astra 1.7 CDTI Caravan 2003 OPC line
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301[/color]

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 08 pro 2008, 10:46

Tak mi v oplu kecali, že to museli znovu vypustit. To je jedno, protože já to ani tak nezaplatil. Ale žádná kontrolka díky tomu čidlu nesvítila.

Uživatelský avatar
Petulinek
Příspěvky: 13
Registrován: 05 zář 2008, 20:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petulinek » 08 pro 2008, 11:03

No baječně jste to tu probrali leč problém s klimou mi to nevyřešilo :D Zkusím dohozený servis, se kterým byl známý známé spokojený : http://www.pajerservis.cz/ a uvidím... Ale až po novém roce, až se sejdou nějaké korunky...

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denny » 10 pro 2008, 10:13

Petulinek píše:No baječně jste to tu probrali leč problém s klimou mi to nevyřešilo :D Zkusím dohozený servis, se kterým byl známý známé spokojený : http://www.pajerservis.cz/ a uvidím... Ale až po novém roce, až se sejdou nějaké korunky...
Ještě nám vynadej.Když by se daly všechny problémy řešit psaním otázek typu" nejde to a to,kde to může být?"a někdo ti bez měření odpoví"je to tam a tam",tak na co potom všichni elektrikáři potřebují dílny a měřáky?

Uživatelský avatar
Petulinek
Příspěvky: 13
Registrován: 05 zář 2008, 20:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petulinek » 10 pro 2008, 11:22

denny píše:Ještě nám vynadej.Když by se daly všechny problémy řešit psaním otázek typu" nejde to a to,kde to může být?"a někdo ti bez měření odpoví"je to tam a tam",tak na co potom všichni elektrikáři potřebují dílny a měřáky?
Co se vztekáš? Nikomu nenadávám přece... :(
BTW: původně jsem se ptal ne autoelektrikáře v Praze, protože autotechnika je mi vzdálená a vím dobře, že sám s tím nic nezmůžu a potřebuji odborníky....a od toho snad forum je, ne? Když holt něco nevím, zeptám se...

Odpovědět