Repracky do Astra-G, aneb kdyz k tomu pustite amatery

Vše o zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
selice
Příspěvky: 89
Registrován: 18 čer 2008, 11:11

Repracky do Astra-G, aneb kdyz k tomu pustite amatery

Příspěvek od selice » 30 čer 2008, 09:15

Dobre rano, tak mam konecne vodnika zpatky a je cas vrhnout se na kosmetiku interieru. Rek jsem si, ze zacnu nejprve s audio, neb tam je nejvetsi problem.

Pokud se podivate tady, tak to auto jsem koupil v takovym stavu:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Foto c. 1 je velky reprak ve dverich, amaterska prace. Repraky byly vlozene a nezapojene. Problem je s velikosti, repraky jsou tak velke ze kryt dveri odstava, viz Foto c. 2.

Foto c. 3 je po vytazeni repro a krytu z vestavenyho repraku. Predni i zadni repraky Astra chybi, byly nasazeny jenom krytky. Foto c. 4 jsou zadni dvere. Repraky chybi a ten debil navic vrtal skrz ram auta, viz kabel ktery vidite uprostred fotky. Foto c. 5, 6, 7 jsou repraky instalovane vzadu v kufru. Opet prasacky udelane, ale jsou to jedine repraky, ktere v aute hrajou.

Tedka je otazka, co s tim. Premyslel jsem, ze bych ty velke repraky vytahl, nacpal tam vatu a prikryl to nejakym krytem repraku aby to vypadalo ze tam neco je a koupil jen 4 repraky a nahradil ty klasicke.

Napada vas neco lepsiho? Pochybuju ze jsou repraky tehle velikosti s malym koncem aby se to tam vlezlo.

Jake repracky byste doporucili do tech malych der, jako nahradu za Astra G repraky? DIky moc.[/img]
Naposledy upravil(a) selice dne 30 čer 2008, 13:49, celkem upraveno 2 x.

Reklama
 

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 30 čer 2008, 09:24

Ou maj gad :shock:
Tak to je teda nářez..něco podobného jsem snad ještě neviděl.. O reprácích je tu už toho popsáno docela dost, tak zkus pohledat. Já bych nejprve sháněl nové vnitřky dveří, aby to vypadalo aspoň trochu normálně

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 30 čer 2008, 09:30

dobra prace :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langdon2 » 30 čer 2008, 09:48

ja len tak bokom....a co chces spravit s tym ze mas volant na druhej strane? :D
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Uživatelský avatar
Hanzzz
Příspěvky: 300
Registrován: 12 kvě 2008, 15:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanzzz » 30 čer 2008, 09:54

No teda tak tohle je mazec, celkem slušná prasečina :shock: . No bejt tebou, tak si opravdu nejdřív seženu nějaký nový výplně dveří. Ja je tedka budu shánět, ale to mam jen dveře poškrábaný a na dvou je prasklý kryt původního reproduktoru. Nejdřív zkusim vrakáče, uvidim jestli se něco ve slušnym stavu najde.
Astra 1.7TD, caravan - https://www.astra-g.cz/forum//////////viewtopic.php?p=136916#136916

Uživatelský avatar
selice
Příspěvky: 89
Registrován: 18 čer 2008, 11:11

Příspěvek od selice » 30 čer 2008, 11:05

Novy vyplne stoji 158 liber/kus, jak je to u vrakacu nevim, nicmene tam bude problem sehnat stejny barevny kod. Plati pravidlo, ze vyplne dveri jsou vsechny stejne a lisi se jen barvou, tj. pokud je auto vyrobeno ve stejnem roce, ale typ je jiny - hatchback, estate nebo sport nebo musim shanet stejny kod/auto/rok vyroby?

Teoreticky by se daly vyplne vymenit z ajinou barvu u vsech dveri, to by pak nevypadalo blbe, ne? :)

No je to hruza no, nevim co s tim. Chci samozrejme jit cestou nejmensiho odporu, takze cim min prace, tim lepe.

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 30 čer 2008, 12:01

Tak to je masakrózní prácička. Takhle to zprasit .... :( ... kazdopadne by to chtelo zmenit ty tapecy a pouzit spravne rozmery repro.
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Příspěvek od palix » 30 čer 2008, 12:17

Vážne je to strašné. Bolo to auto aspoň za výhodnú cenu? Ja by som to videl tiež na výmenu výplne dverí. Nové by som tam nedával,nakoľko si to auto asi nechceš nechať dlho - predpokladám, že teraz žiješ niekde v Británii a vrátiš sa.
Prípadne ak by som to nemenil, tak by som tú plastovú časť opravil, vytmelil, prestriekal a kúsok látkovej poškodenej časti by som prekryl niečim, čo sa dá nalakovať a spojiť so spodnou časťou. Spravil by som z toho jeden kus. Látková časť by začínala ďalej (napr tam, kde začína ten šikmý prechod, prípadne na mieste kde končí čiere "madlo" dverí), ale mohlo by to vyzerať pekne - na rozdiel od toho, čo tam máš teraz...
Skús si to takto predstaviť...
Ešte by som si k tomu kúpil rovnakú farbu, ako má teraz plastová časť čalúnenia a striekol by som to...
Ináč repro v zadnom plate by som aj nechal. Vraj sa práve odtiaľ šíri najlepšie zvuk. Len tam daj niečo, čo dobre hraje a daj na spodok plata nejakú dosku. Natri farbou a mohlo by to byť OK. A do zadných dverí ani nedávaj repro - len namontuj výškove reprky a máš muziku ako hrom ;)
Prajem veľa trpezlivosti pri náprave škôd spôsobených predošlým majiteľom.
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 30 čer 2008, 12:19

sežen si na šroťáku to samý čalounění, v anglii to snad problém nebude, přinejhoršim tam dej černý, to seženeš všude ale nevim jak se to bude hodit k tomu světlýmu interiéru

každopádně já bych nikdy nekoupil takhle zprasený auto, to totiž vypovídá o tom jak se majitel choval k autu jako celku, doufej že "neopravoval" něco na motoru

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 30 čer 2008, 12:24

:roll: tak to je nářez dobrá prasečina :evil:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 30 čer 2008, 12:39

to je teda fakt pěknej hnus,už jen kvůli toho bych to auto nebral pokud by mi nebyl nabízen na pěkný peníz ...

Uživatelský avatar
selice
Příspěvky: 89
Registrován: 18 čer 2008, 11:11

Příspěvek od selice » 30 čer 2008, 14:50

palix píše:Prípadne ak by som to nemenil, tak by som tú plastovú časť opravil, vytmelil, prestriekal a kúsok látkovej poškodenej časti by som prekryl niečim, čo sa dá nalakovať a spojiť so spodnou časťou. Spravil by som z toho jeden kus. Látková časť by začínala ďalej (napr tam, kde začína ten šikmý prechod, prípadne na mieste kde končí čiere "madlo" dverí), ale mohlo by to vyzerať pekne - na rozdiel od toho, čo tam máš teraz...
Skús si to takto predstaviť...
Ešte by som si k tomu kúpil rovnakú farbu, ako má teraz plastová časť čalúnenia a striekol by som to...
Auto jsem koupil snad dobre, cena 1800 liber. Nejlevnejsi tady se pohybovaly za 2400 bez knizky. Mam k tomu servisni knizku a ve sve podstate tohle je jediny problem, ktery to auto ma.

Majitelka tohle nedelala, spis si to nechala udelat u "znameho" a takhle to dopadlo. Servis dopad dobre skvele, rozvodovej remen vymenenej, tak to by v tom byl cert abych tohle nedal dohromady.

Ten navrh na rucni opravu zni dobre, zeptam se u nas v dilne co za material by se k tomu hodil. :)

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Příspěvek od palix » 30 čer 2008, 15:19

no keď je to okrem toho OK, tak to by nemusela byť zlá cena. Práve sme rozprávali s kolegami, že v anglicku sú pomerne lacné autá... Možno kvôli pravostrannému riadeniu - nemajú to kde poriadne predať...
Vraj v Poľsku vedia prerobiť auto s pravostranným riadením na ľavostranné za nejakých 40 000. Ale neviem. Jedna baba povedala.
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 30 čer 2008, 16:24

jo ceny asi dou ale stejně tady u nás když to překopeš stejně se to auto ofiko nedá zaregistrovat :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
selice
Příspěvky: 89
Registrován: 18 čer 2008, 11:11

Příspěvek od selice » 30 čer 2008, 17:31

Hele mladezi, mate nejaky cisla na vrakace v cechach? Obvolal bych si je jeslti nemaj ty vyplne dveri. Nove se mi fakt kupovat nechce a tady jsem nic nesehnal. Uz jsem volal snad na 4 vrakoviste. ;/

Odpovědět