otáčky a EGR ventil

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Re: re:

Příspěvek od spermin » 15 srp 2007, 21:55

Capoo píše:hale tata ma servis a dela diagnostiku proto jsem to psal. vi o co jde je to presne u 1.6 ty kabely ti nezmerej na zadne diagnostice. a kdyz ti nekdy prostreli tak ti to hybne s otackama. kdyztak jsme z Benesova a pokud bys chtel kontakt no problem.
Jasně, to jsou průsery, které se špatně hledají, jedině za chodu hýbat s drátama.
A přípravek jsem myslel do paliva, aby uvolnil čudle v palivovém systému. Není to až tak drahé.
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Reklama
 

Uživatelský avatar
mirecek
Příspěvky: 56
Registrován: 31 kvě 2006, 14:38
Bydliště: Staré náměstí 12, Slatinany 53821
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirecek » 15 srp 2007, 22:31

Nojo, ale kdyby to bylo kablema, tak to nebude dělat pravidelně a konstantně pořád stejně bez rozdílu. Dělá mi to už přez rok a je to pořád stejný. Jakmile je větší teplota a jakmile to dýl stojí, tak otáčka jednorázově vyletěj nahoru na dlouhou dobu. Myslím si, že to kabelama nebude. To by to nedělalo, tak pravidelně.
1,6 16V 74kW

Kaz
Příspěvky: 79
Registrován: 05 bře 2006, 12:59

Příspěvek od Kaz » 16 srp 2007, 07:49

dela mi to to stejny, na odstraneni zatim nikdo neprisel, ale pokud nastartujes a mas je vysoko a na miste pridas aby otacky vyhoupli na 3-3500 tak hned potom se ti ustali tam kde maji byt a je to vklidu
pac jezdit s tema vysokejma otackama a radit je fakt hnus

Zamčeno