Alarm

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
lstulajter
Příspěvky: 7
Registrován: 22 led 2007, 12:15
Bydliště: Košice

Alarm

Příspěvek od lstulajter » 20 úno 2008, 21:39

Zdravim,

potreboval by som radu. Mam Astru G, rok vyroby 2000, a rozmyslam o alarme. Ono by to nejaky jednoduchy alarm malo mat este z vyroby, ale ani neviem, ci je to funkcne. A ak aj ano, ci to vobec v dnesnej dobe poskytuje nejaku ochranu.
Co by ste mi poradili? Nechcem nejaku extra triedu, ale ani smejd. Nieco primerane hodnote auta.

Vdaka.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 21 úno 2008, 08:00

Každý OPEL má z výroby imobilizér, alarm se dodával na přání zákazníka ve výrobě.
Dnes je nabídka v alarmech široká, zkus se podívat třeba na: www.stualarm.cz. Jednoduché a levné zabezpečení je i tajný vypínač. Stačí si jen vybrat.
Hodně štěstí při výběru! :D

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 21 úno 2008, 11:28

Tak to se taky přidám, mám na autě alarm,ale funguje automaticky. když je auto zamknute a zvednu ho třeba na hever tak auto začne neskutečně řvát(asi 1 minutu), vypnout to de jen otevřenim auta .

Nevíte někdo jak se tento alarm jmenuje a nebo zda se montoval za příplatek?
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

Uživatelský avatar
Chavron
Příspěvky: 657
Registrován: 10 črc 2007, 20:20
Bydliště: Slovensko - Zilina

Příspěvek od Chavron » 22 úno 2008, 23:46

Ja by som chcel do astricky Magicar Alarm 8000 alebo 9000. Ma super funkcie a kopu ludi je s nim spokojny

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 23 úno 2008, 12:51

Ja by som Alarm ani moc nechcel ale ked uz nejaky tak taky z tych lepsich aj s dialkovym startom a s tymi prkotinkami vsetkymi..
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Uživatelský avatar
Majklus
Příspěvky: 1314
Registrován: 13 čer 2007, 15:32
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majklus » 23 úno 2008, 12:54

Nefunguje mi ten odkaz naty alarmy :(
Astrulka Z16XE Rv.03 Stříbrnej poklad pod nebem....


https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=4388

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 23 úno 2008, 13:12

pokud nevynaleznou alarm který přímo nakope zloděje do prdele tak ho já osobně nechci :D

Okura
Příspěvky: 540
Registrován: 13 dub 2007, 17:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okura » 23 úno 2008, 17:57

ne novím s těmi MagicCar,
kámoš se stavil na skok u mě, a měl auto asi od sebe 40m.
Během chvilki přišel o radio s navigací.
Magicar si ani nepípnul, a měl ho funkční.
Obešli ho, nevím dodnes jak, asi ojebali frekvenci od dálkového ovládače

Uživatelský avatar
Majklus
Příspěvky: 1314
Registrován: 13 čer 2007, 15:32
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majklus » 23 úno 2008, 18:31

Okura píše:ne novím s těmi MagicCar,
kámoš se stavil na skok u mě, a měl auto asi od sebe 40m.
Během chvilki přišel o radio s navigací.
Magicar si ani nepípnul, a měl ho funkční.
Obešli ho, nevím dodnes jak, asi ojebali frekvenci od dálkového ovládače
Ahoj a co mnel za auto? uz mas sve WWW stranky?
Astrulka Z16XE Rv.03 Stříbrnej poklad pod nebem....


https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=4388

Okura
Příspěvky: 540
Registrován: 13 dub 2007, 17:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okura » 23 úno 2008, 20:01

no něco mám,ale nejsou dodělány, musím zapracovat na aktualizaci :lol:
měl mitsubshi galant

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Capone » 13 kvě 2008, 19:01

Ahoj,já jsem si před půl rokem pořídil na svou Astřičku bezpečnostní systém s plovoucím kodem a pagerem.Je to podobné Megicaru,cena byla cca 5000,- + práce. Alarm je napojen na pager s dosahem do 2 km ( ale to leda tak někde na volné louce,jinak v obydlené oblasti je hodně omezen ) Když by se s autíkem něco dělo,pager se vám rozhouká a rozbliká s příslušnou ikonkou,co se s autem děje-to jest ( otevření kapoty/kufru,otevření dveří,otřesový senzor,zapalování-když je zapnutý alarm,tak i s origoš klíčema nenastartujete.+ já ještě mnoho možností a konfigurace. Myslím si,že za tu cenu je to dobrá věc... + když toho přihodíte třeba zamknutí zpátečky,tak to odradí normálné zlodějíčky :wink: p.s.ještě jedna dobrá rada,nechal jsem si do auta naistalovat ještě jednu sirénu,takže,když se dostane do auta,tak se v prostoru řidiče rozhouká pekelná siréna :twisted: a je to fakt hukot :wink: Když by byl nějaký dotázek,rád odepíšu 8)
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

datlik
Příspěvky: 94
Registrován: 27 bře 2008, 23:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od datlik » 13 kvě 2008, 22:26

Capone píše:Ahoj,já jsem si před půl rokem pořídil na svou Astřičku bezpečnostní systém s plovoucím kodem a pagerem.Je to podobné Megicaru,cena byla cca 5000,- + práce. Alarm je napojen na pager s dosahem do 2 km ( ale to leda tak někde na volné louce,jinak v obydlené oblasti je hodně omezen ) Když by se s autíkem něco dělo,pager se vám rozhouká a rozbliká s příslušnou ikonkou,co se s autem děje-to jest ( otevření kapoty/kufru,otevření dveří,otřesový senzor,zapalování-když je zapnutý alarm,tak i s origoš klíčema nenastartujete.+ já ještě mnoho možností a konfigurace. Myslím si,že za tu cenu je to dobrá věc... + když toho přihodíte třeba zamknutí zpátečky,tak to odradí normálné zlodějíčky :wink: p.s.ještě jedna dobrá rada,nechal jsem si do auta naistalovat ještě jednu sirénu,takže,když se dostane do auta,tak se v prostoru řidiče rozhouká pekelná siréna :twisted: a je to fakt hukot :wink: Když by byl nějaký dotázek,rád odepíšu 8)
Já ti přeji,ať si spokojený.Ale ruku na srdce když ti alarm zdechne na dálnici víš jak auto zprovoznit bez alarmu?

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Capone » 14 kvě 2008, 05:48

Já ti přeji,ať si spokojený.Ale ruku na srdce když ti alarm zdechne na dálnici víš jak auto zprovoznit bez alarmu?

Dík za přání,zatím všechno klape na 100%,tak nemaluj čerta na zed :? Jinak pro tyto a jiné případy je v autě ( na tajném místě ) umístěn panýlek od sistému alarmu,kde se dá celé nastavení restartovat.Tak potom by to mělo zase vše klapat. p.s.i kdyby se to někdy náhodou takle vysr..,tak co mi ten alarm ( za tu cenu ) poskytuje,bohatě vynahradí a může se klidně spát. :wink: Ale i ten nej alarm neodradí profi zloděje..Ale to už se zase kradou autíka v trošičku v jiné cenové relaci :roll:
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

datlik
Příspěvky: 94
Registrován: 27 bře 2008, 23:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od datlik » 14 kvě 2008, 06:19

Capone píše:Já ti přeji,ať si spokojený.Ale ruku na srdce když ti alarm zdechne na dálnici víš jak auto zprovoznit bez alarmu?

Dík za přání,zatím všechno klape na 100%,tak nemaluj čerta na zed :? Jinak pro tyto a jiné případy je v autě ( na tajném místě ) umístěn panýlek od sistému alarmu,kde se dá celé nastavení restartovat.Tak potom by to mělo zase vše klapat. p.s.i kdyby se to někdy náhodou takle vysr..,tak co mi ten alarm ( za tu cenu ) poskytuje,bohatě vynahradí a může se klidně spát. :wink: Ale i ten nej alarm neodradí profi zloděje..Ale to už se zase kradou autíka v trošičku v jiné cenové relaci :roll:
Napsal sem to proto,že se hlavně jedná o imobilizér.Každý alarm (aspoň většina) má tajný spínač.Vtěch alarmech (ve všech)odchází relé imobilizéru a tento tajný spínač potom nepomáhá.Já když montuji alarmy,tak tajný spínač překlene mechanicky imobilizér aby bylo možno s autem jet dále.Dále se jedná o servisy-nemusí vědět,že tam máš něco namontovaný (prostě to překleneš a zbytek tě nezajímá).

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adam09 » 14 kvě 2008, 07:11

Zdravim,ja sem si nedavno objednal (ma mi ted prijit) vyleptani VIN kodu na vsechny skla co mam na aute. Vim neni to alarm, ale uz to trochu odrazuje, aspon trochu :)
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Odpovědět