zlobí central

Majitelé Efka sem
Odpovědět
tozinek
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2009, 13:52

zlobí central

Příspěvek od tozinek » 03 dub 2009, 09:54

chlopy, poradte: začalo mne zlobit centrální zamykání, dojedu, vypnu klíček a v tu chvíli zacvaknou všechny zámky-zamčeno.
Sedim vevnitř, tedu svuj čudl vytahnu vystoupim a zamknu, ale mechanicky, central necvakne. Začlo to po výměně baterky, jsem z toho jelen. Neví někdo??dik moc. T.

Reklama
 

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: zlobí central

Příspěvek od AstraMan » 03 dub 2009, 10:35

Zkus provést synchronizaci :wink:
KLIKNI
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

tozinek
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2009, 13:52

Re: zlobí central

Příspěvek od tozinek » 03 dub 2009, 10:54

ale jo, dobrý, sem tady hledal co je synchronizace už před mým dotazem, jde vo to, že u ASTRY F nemám DO, tedy ????

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: zlobí central

Příspěvek od AstraMan » 03 dub 2009, 10:59

Heh tak to jsem ale nevěděl :wink: Zkusil si znovu odpojit a zapojit baterku? Asi jo :|
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

tozinek
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2009, 13:52

Re: zlobí central

Příspěvek od tozinek » 03 dub 2009, 11:05

jo jo, dokonce byl tip, že mám podpětí, tedy že to centralu nestačí /i když startovala normálně/, tak jsem jí pro sychr dobil, ale ho.no platný. Ale dik za snahu. T.

Uživatelský avatar
Kraken
Příspěvky: 457
Registrován: 20 srp 2008, 14:07
Bydliště: Košice

Re: zlobí central

Příspěvek od Kraken » 15 dub 2009, 08:13

Mal som ten problém po výmene batérie, je tam vraj nejaká ochrana pre prípad nehody sa má automaticky odomknúť ak je zamknuté, a zblblo to. Pomohlo mi odpojiť batériu na dlhšiu dobu asi 5 min. Potom zapojiť a zosynchronizovať zámok a dojazdy okien.
Opel Astra Classic II 1,4 16V Twinport (Z14XEP) 5dv.

tozinek
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2009, 13:52

Re: zlobí central

Příspěvek od tozinek » 15 dub 2009, 08:27

je to tak, díky všem, už to zase vyšlapuje. Bylo to po výměně baterie, cca týden to zlobilo, nyní to šlape-ťuk-ťuk na dřevo, ať to vydrží.
Díky. Toza. :idea:

discover
Příspěvky: 12
Registrován: 04 čer 2009, 14:17
Bydliště: Příbramsko

Re: zlobí central

Příspěvek od discover » 04 čer 2009, 14:38

Ahoj, hoši, mám také problém s centrálem, poradíte mi? Mám Astru f td1,7 caravan 1995. Dodnes chodí jako hodinky, drobnosti řeším průběžně. Stalo se mi nedávno, že jsem při zamknutí zaslechl kovové cinknutí, něco ze zámku dveří řidiče spadlo dolů a přestala blikat kontrolka imobilizeru. Dveře se zavřely bez aktivace imobilizeru. Doma jsem dveře rozebral a našel jsem dole spadlý kovový polokroužek. Z něčeho v zámku se ulomil a proto je asi imobiliser mimo provoz a zámek zamyká jen jednu pozici bez zabezpečení. Otázka zní, jestli můžu vyndat zámek ze dveří, zjistit co se stalo a součástku nahradit nebo opravit a vrátit zámek zpět. Bude pracovat i imobilizer /blikat/? Nebo musím s opravou k autorizovanému servisu? Jestli je tu někdo, kdo věci perfektně rozumí, budu velmi rád a rád i zavolám a domluvím se přímo tel. Předem moc děkuji
Standa

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: zlobí central

Příspěvek od Trdlo » 04 čer 2009, 15:00

Rozsypal se ti jen zámek dveří, můžeš ho bez problému vyndat a nahradit jiným. Pak ti opět půjde zamykat na dvakrát a opět bude chodit immo. Vše je totiž závislé jen na zamčení dveří u řidiče. :wink:
END

discover
Příspěvky: 12
Registrován: 04 čer 2009, 14:17
Bydliště: Příbramsko

Re: zlobí central

Příspěvek od discover » 04 čer 2009, 15:10

Ahoj, to je právě svízel, k původnímu zámku mám 4 funkční klíče a nerad bych kupoval další zámek s dalšími klíči. Těchto by byla škoda. Zkusím si se zámkem pohrát, ještě jsem ho neviděl, nevím, esli by nešla vložka zachovat. Potom dám vědět jak jsem dopadl. Díky :D :D :D S.

discover
Příspěvky: 12
Registrován: 04 čer 2009, 14:17
Bydliště: Příbramsko

Re: zlobí central

Příspěvek od discover » 05 čer 2009, 09:39

Tak jsem v konečné fázi a narazil sem. Už vím co chci a nemůžu to sehnat. Pomohl by mi někdo z fora? Potřebuji pro Opel Astra F/1995, combi, zámek LP dveří u řidiče. Potřebuji ale zámek pro výbavu s immobiliserem. Normální fci zámek plní. Zkusím hledat a za případnou pomoc děkuji. Standa

discover
Příspěvky: 12
Registrován: 04 čer 2009, 14:17
Bydliště: Příbramsko

Re: zlobí central

Příspěvek od discover » 08 čer 2009, 02:26

Nikdo neporadil ani jsem nesehnal potřebné, proto jsem si zámek upravil, aby pracoval i imobiliser. Vše chodí jako nové. Jen toho místa pro práci ve dveřích je počertech málo. Díky a ahoj Standa

Odpovědět