Sem myslel, že mně trefí

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 31 říj 2007, 17:25

Sweet píše:Takže mě teď čeká nejen oprava zadního levýho blatníku (a že ten je u coupátka dost velikej) a nárazníku, ale teď i prední náratník. Naštěstí jde jen o barvu.
no to je fakt k nastvani... ale zase je to jen plast ten klidne precka i zimu ale kdyz uz bude namichana barva na zadni bok a naraznik tak je zase skoda to nenastrikat.... :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Reklama
 

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 31 říj 2007, 17:32

4 Radoš 92: Něco podobného se mě stalo včera ráno, jsem příšel k autu a taky jsem valil oči... Jsem si říkal že je to bude v p***li, protože na pohled to vypadalo že mě to též někdo objel klíčem ( ale z předního blatníku na dveře )... Tak jsem na to sáhnul rukou a ono to zmizelo :lol:

Takže pro ostatní, až někdy příjdete k autu a uvidíte lehký rýhanec, tak se nejdřívě ujistěte že to není pavučina :wink:

Jo a všimnul jsem si že si naše Astra pěstuje zelené pavouky, taky se vám toto stává :?: 8)
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 03 pro 2007, 20:11

Takže jsem dnes přišel k autu a na zadním levým blatníku 25 cm rejha, zřejmě od včerejšího večera v Letňanech u Tesca jak si někdo o mně ulomil zrcátko který muselo vyskočit až u zadní lampy :twisted: . Zkoušel jsem to dostat dolů Tempopastou, ale moc to nejde jelikož je to dost hluboko a až z toho dostanu tu barvu, či co to je, tak tam stejně bude tlakem změněnej lak :twisted: :twisted: . No prostě bych vraždil, parkování u nákupního centra je za trest :!:
Mobil : 602318645

pepca

Příspěvek od pepca » 03 pro 2007, 22:25

:evil: takto to může u nákupáku začít a jak to končí?snad až tak daleko... :D
http://www.stream.cz/video/8/17401-nasrane-ridicky

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 03 pro 2007, 22:42

Tak ten začátek a konec byl boží :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 04 pro 2007, 09:50

Defender píše:Takže jsem dnes přišel k autu a na zadním levým blatníku 25 cm rejha, zřejmě od včerejšího večera v Letňanech u Tesca jak si někdo o mně ulomil zrcátko který muselo vyskočit až u zadní lampy :twisted: . Zkoušel jsem to dostat dolů Tempopastou, ale moc to nejde jelikož je to dost hluboko a až z toho dostanu tu barvu, či co to je, tak tam stejně bude tlakem změněnej lak :twisted: :twisted: . No prostě bych vraždil, parkování u nákupního centra je za trest :!:
njn tesco letnany, jelikoz bydlim pres ulici tak vim jak to tam vypada ;) a nyni v prosinkci se nevyplati tam jet patek,sobota,nedele vubec, a ani snad do letnan, je tu vzdycky aut jak hovado, kolony hruza, lidi parkujou kde se da, tisice parkovacich mist plnmejch, no sileny, to se nedivim ze se tam nasel nejakej dement, jenze on to odnes urcite jen zrdccatkem a astra chudak bude mit jizvu na laku :?
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 05 pro 2007, 21:54

No takže dneska supr Mikuláš, teď mi volal Jeník Oplík z Kadet Clubu, že viděl moje auto, jak se mu houpá na kabelech levý zrcátko :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .
Já bych se z toho pos..l, takže teď studuju v příručce jak na to, jak ho demontovat a nějak rozumně poslepovat, jelikož zítra odpoledne mám cestování habakuk a na vrakáči po telefonu si řekli 1800 kaček a to před vánocema.
Ale k věci, co jsem v tý tmě viděl, tak jsou uvnitř ulámaný ty plastový spojky, co drží pohromadě ten vnější trojůhelníkovej plast a zrcátko, ale hlavně je ulomený to lůžko, na kterým to drží a dá se zklopit, jinak je stále elktricky ovladatelný a ještě furt vyhřívá :shock: . Nevím jestli mne někdo zrovna teď pochopí co píšu, adrenalin mi vzteky stříká i z uší :twisted: :!: :!:
Díky včem za rady a kdyby někdo mněl celý zrcátko, třeba i bez toho zrcadla, který mám naštěstí v poho, tak napište, nebo brnkněte, díky !!!!
602318645
Mobil : 602318645

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 05 pro 2007, 22:02

to je v prd**i co si lidi dovolej k nasim astram :evil: :evil: :evil: :evil: bohuzel zrdcatko sem nikdy nemel rozpitvany takze ti nepomuzu jenom me to stve za tebe, zvlast kdyz ctu co se ti stalo u toho tesca , by se jeden po***l :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 05 pro 2007, 22:08

Defe uprimnou soustrast....tohle me jen utvrzuje v tom, ze jsem narod dementu :evil: asi ti v tom nejak nepomuzu, ale moralne jsem s tebou....

ondrazalsky
Příspěvky: 365
Registrován: 06 lis 2006, 09:20
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ondrazalsky » 03 dub 2008, 20:57

taky jsem do dneska resil parkovani u marketu atd a musim rict, ze od dveri okolostojicich aut jsem mel jen par beznych odrenin, ale DNESKA rano prijdu k autu (normalni parking mezi panelakama, celkem slusna a klidna cast mesta), a koukam: leve predni dvere, LP blatnik, haupna, PP blatnik a PP dvere poctive ojete klicem a jeste ne jen rovna lajna, ale jakesi cmaranice. a ze na te TMAVEMODRE METLE ty bile cary sviti jak prase. a je to HODNE hluboko, lakyra predbezne po telefonu rekl 1500/dil (komplet do laku), a tedy kdybych to chtel resit vsechno, je to krát 5. jeste se na to prijde v sobotu podivat, co by se dalo delat jineho, ale moc sanci mi nedal... takze seru na to, zamaznu to proste korekcni tuzkou (mozna budu potrebovat 2...) a budu jezdit takhle, na prvni pohled to videt nepujde. a az jednou budu auto prodavat, proste to necham hodit do laku, ale hlavne uz nemusim resit zadnej dalsi skrabanec, odreninu atp picoviny - uz me to nebude stat ani kacku navic. kurvy jsou to. nekdo tady napsal - narod dementu. souhlasim a pridavam: naprosta absence uvedomeni hodnot, majetku, vlastnictvi atd.
astra g 1.8 16v 85kW kombi comfort r.v. 1999 najeto lehce přes 130tkm, motor x18xe1 ---> ford focus II kombi 1.6 16v 74kW r.v. 2005, najeto 40tkm

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 03 dub 2008, 21:51

To je prachsrostá závist a s tím nic neuděláme. Já jsem velice, velice slušný a klidný člověk, ale chitit někoho, kdo to udělal mi při činu, tak bych se neznal... Je to největší hnus na světě toto udělat.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 03 dub 2008, 22:05

Ondro takže taky holt nic jinýho než upřímnou soustrast :( , holt sou to šmejdi závistivý a nepřejícný :evil: . A to jak píšeš že chce lakýra 1500 za díl, tak podle mne alespoň nějaká dobrá zpráva, to je hodně levný, mně vzali za díl 2500 a stejně to blbě udělali, takže až zas budu potřebovat lakovat plechy tak se ti s dovolením ozvu se žádostí na kontakt.
Mobil : 602318645

Odpovědět