první bodíky

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 06 črc 2006, 16:58

No jsem zvědavej, kdy ty paka příjdou na to, že je to prostě blbost.... Já sice nejsem žádnej pirát silnic 8) , ale tohle je na hlavu! Jelikož bydlím v Kolíně a nedaleko od tud je automobilka TPCA, tak je tu nehoráznej provoz :cry: .... navíc je ještě polovina Kolína rozkopaná, takže se neustále popojíždí, stále nehody :x .... takže kdo musí každý den jezdit do Kolína za prací, tak mu to fakt nezávidím :) .... Jinak až sem někdy pojedete, tak se nedivte, že se jezdí na červenou, nebo stojí kamion v prostřed křižovatky na zelenou... :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 06 črc 2006, 17:04

Vim, ze je to zbytecne, ale presto jsem se podepsal, jak jinak mohu pretestovat proti tomuto silnicnimu paskvilu co nam naordinovali :evil:
http://www.rfilmy.info/index.php?content=silnic

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 06 črc 2006, 21:40

Marky píše:Vim, ze je to zbytecne, ale presto jsem se podepsal, jak jinak mohu pretestovat proti tomuto silnicnimu paskvilu co nam naordinovali :evil:
http://www.rfilmy.info/index.php?content=silnic
njn zbytecny asi urcite to je alee i tak sem to taky podepsala...
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
valda
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2006, 16:10
Bydliště: Žatec

Příspěvek od valda » 06 črc 2006, 22:34

Nechci tady obhajovat u nás nastolený bodový systém, ale myslím si, že něco podobného již bylo delší dobu zapotřebí :!:. Všichni tady brečíte, jak musíte "najednou" dodržovat předpisy. Ale chtěl bych vidět kohokoliv z vás, jak diskutuje s policisty a nebo porušujete předpisy např. v Německu, Rakousku, Anglii, Skandinávii, atd. Všude, kde jsem byl, teď mám na mysli civilizovaný záp.svět, a viděl jsem tam jezdit Čecháčky, všichni byli jako beránci a proč???. Tzn., že doma pro nás znamená jezdit jako prasata :evil: ??? a v cizině se chovat mooooc vzorně, protože jsme posraní, že bychom museli platit pěkně tučné pokuty a nebo, že by nám třeba i Policie zabavila auto, či jiné věci nebo sebrala i řidičák a zakázala řízení na jejich území. To je přesně ta naše povaha česká :?, snažit se vše očůrat. Na druhou stranu je ale pravdou, že se u našeho bodového systému ještě musí vychytat mouchy. Např. tolerace v km/h by mohla být jako je např. v Kanadě, kde to funguje tak, že pokud je značka 50km/h, můžete onu rychlost překročit v mezi do 10km/h, ale ani chlup více, jinak se nedoplatíte :!: :!: :!: . Tohle by asi chtělo u nás dopilovat, protože není možné stále sledovat tachometr, jak říkáte. Jinak já naprosto souhlasím s přísnými postihy a dodržováním silničních pravidel. Opravdu nejsem sváteční jezdec (cca. 40tis.km/ročně), ale stále je tu plno magorů, kteří si chtějí pořád něco na silnicích dokazovat. Korupce u Policie je už druhá věc, to nechme na jiné. Plně tedy souhlasím s novým systémem, který už ukázal, že to jde i jinak, než aby na našich silnicích umíralo denně desítky lidí a dalších "x" jich bylo nadosmrti mrzáky. Je to jen můj osobní názor a klidně mě za něj ukamenujte :idea: :idea: :idea:.
Valda.
Astra G - 1.6 16V 93 kw (127PS)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 06 črc 2006, 23:07

když vidim na silnici opravdový prase tak je to většinou polák :roll:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 07 črc 2006, 09:40

4Valda: No ono na zapade vsichni dodrzujou 50 ve meste, ale nikdo te nebude buzerovat, kdyz pojedes mimo mesto 110 nebo na dalnici 150. To uz bys musel jet opravdu jak prase (mysky atd), aby te chytli.
--- Astra G '98 1.4 16V ---

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 07 črc 2006, 10:00

nene ja s tim bodovym systemem souhlasim, ja jako prase nejezdim, jen se mi zda proste trosku ... uhozeny... hazet cloveka co jede 51km/h do pytle s tim co jede misto 50km/h... 68km/h myslim si ze by to do tech 60ti meli nak brat njo... pac treba na 30tce se tech 30 jede fakt tezko... :roll:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 07 črc 2006, 10:14

pánové zezhora trochu opomněli vývoj v automobilovym průmyslu...dnešní auto je schopný z 50km/h zastavit skoro na místě oproti škodě 1000MB bez posilovače brzd....proto značky 30 v červenym kruhu ignoruju, nejsem cyklista :twisted: :evil:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

RED
Příspěvky: 18
Registrován: 08 dub 2006, 20:55
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RED » 07 črc 2006, 11:57

Vojta píše:když vidim na silnici opravdový prase tak je to většinou polák :roll:
ja by som povedal, ze na ceskych dialniciach su najhorsi nemci!!! a sorry, ale na slovenskych dialniciach su najhorsi cesi! Cest vynimkam!
A co sa tyka tej 50tky v obci to je des, auto si normalne pyta tych klasickych 60km\h...
Opel Astra G sedan 1,6 16V

M9RA
Příspěvky: 64
Registrován: 11 kvě 2006, 13:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M9RA » 07 črc 2006, 12:06

Bodovej systém je dobrej ,ale ta tolerance rychlosti mě štve ! Jak mam jet furt přesně 50Km/h , to abych furt cumel na tachometr a to by me pak snad mely taky pokutovat ,za to ze nedavam pozor co se deje na silnici 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 07 črc 2006, 12:22

a tady je ta výhoda tempomatu, nastavim mírně nad 50 a jedu a kochám se :-)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 07 črc 2006, 12:42

Vojta píše:a tady je ta výhoda tempomatu, nastavim mírně nad 50 a jedu a kochám se :-)
No ale horší to mají ti, co ten tempomat nemají :cry:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

M9RA
Příspěvky: 64
Registrován: 11 kvě 2006, 13:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M9RA » 07 črc 2006, 12:45

SyncMaster píše:
Vojta píše:a tady je ta výhoda tempomatu, nastavim mírně nad 50 a jedu a kochám se :-)
No ale horší to mají ti, co ten tempomat nemají :cry:
No vono to s tim tempomatem není tak žhavý, málo kdy se mi stává, že jedu sam a široko daleko nikdo není kdo by mě brzdil a tak. Navíc Praha, to je samá křižovatka a tak podobně, takže bych to stejně asi moc nevyužil. Ale na dálnici to je supr věc 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 07 črc 2006, 12:54

no po liberci a hlavně jeho krajních částech tempomat využívám hojně...v centru prahy to ale asi nebude tak užitečný :wink:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 07 črc 2006, 14:44

njo ta 30tka... celkem vtipny njo si myslim 8) a v Praze je to spis ze jedes pod tech 50 porad pac se nemas kde rozjizdet, kdyz sjou vsude fronty :lol: nejhorsi jsou takovy ty okrsky a vesnicky a tak.... tam jsou vetsinou porad nekde zalezly... :roll:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Odpovědět