POKEC k celorepublikovému srazu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
muna
Příspěvky: 238
Registrován: 04 čer 2008, 21:40
Bydliště: Za cedulí Pržno doprava :-)

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od muna » 28 zář 2009, 16:56

Já se teda z postele přimlouvám za teplejší termín Obrázek
ani slivovicka nepomohla :( ale bylo fajn 8)
Zafira Elegance 1.8 16V - klima, 4X airbag , el. okna + zrcátka, nast. sedadlo řidiče, ABS + TC alarm + central DO + paeger

https://www.astra-g.cz/galerie/muna/

Reklama
 

Skuti
Příspěvky: 1188
Registrován: 10 říj 2008, 18:56
Bydliště: Vesnička krásná, středisková

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Skuti » 28 zář 2009, 17:15

Já bych si taky dovolil trochu zhodnotit sraz.
Parta byla fajnová sranda taky, prostě sraz plný super lidí. Nicméně organizace srazu horší. Hodně věcí co mělo být nebylo. Jídlo bych nekomentoval někomu chutnalo víc, někomu míň. (já se z té ryby na oběd málem pos*al) :roll:
Co si budeme povídat mělo to hodně chyb, a nebýt tam taková dobrá parta, tak by mě ty "investované" peníze mrzely.
Obrázek
  • Systémy oplocení, brány, branky, vrata - BETAFENCE

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od brhy » 28 zář 2009, 17:41

prvy zraz je najhorsi lebo clovek nieje oklepany v buducnosti sa tychto chyb da vyvarovat a uz to bude lepsie

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Astra - R@SAG » 28 zář 2009, 18:50

Nevím proč si tady stěžujete, já sám vím co to je organizovat 3 denní sraz a jsem rád že mi kolegové loni pomohli a taky to tak vypadalo. Joel byl na přípravu skoro sám a jak tu už bylo psáno, pomalu vypustil duši, má u mě obdiv a i přesto že pár věci neklaplo, tak na další ročník určitě to vyladí :D :D , ale já jsem byl spokojen, tak ještě jednou díky Joeli za skvělý víkend a drž se.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od lukaskpd » 28 zář 2009, 18:54

jak pise rasag bolo to dobre 8)
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od JoeL » 28 zář 2009, 19:12

No..takze...
1,...kuchar, ktery tu byl, byl i na predsraze a bylo vse ok, tentokrat se opravdu nevyznamenal, kdo to mohl tusit...ale kritiku jidla beru, po patecnim fiasku s gulasem jsem ho sice upozornil, nicmene sehnat narychlo kuchare jineho moc mozne neni...
2, pokud nekdo ceka za 800,- ubytovani na vikend se snidani, obedem a veceri, kde budou svedske stoly a nekolik druhu jidel na vyber, sobotni grilovacku, nejake to pivko zadara, tak se asi zblaznil uplne
3, musim zminit i to, ze spousta lidi slibovala pomoc s pripravou akce a taky s naslednym uklidem v nedeli. Z tech, co slibili a splnili jsou Astraman a M.erik. Cely uklid jsme museli s tatou zvladnout sami a verte, ze po vas zustal bordel naprosto uzasny.
4, taky se tady spousta lidi rozepisovala o tom, jak se bude pit slivovice, vino a buh vi co...dopadlo to tak, ze se na stanku prodaly asi 2 litry od kazdeho vina, asi pul litru vodky, necele dva litry palenky a vycepovaly se 4 sudy piva, z toho jeden platil pivovar a druhy ja, idiot. Napsana spotreba je za cely vikend v temer 100 lidech. Nemluvim ani o tom, ze vsechny kelimky, at uz nealko nebo alko taky nejsou zadarmo a cena napoju se o to nezvysila (v kelimkach bylo cca 4.000,-).
5, celkove naklady na poradani srazu byly vyssi, nez prijem od ucastniku a ani stanek s pitim to vubec nezachranil, a to jeste neni konec. Pradelnu a uklid pokoju zaplatim take ja, ale s tim jsem mel pocitat, ze se nic nevydela.
6, neco k programu. Spousta z vas mi psala SZ, ze v sobotu jedou treba do ZOO, na zamek, na hrad, za znamyma a buh vi kam jeste, takze pro tech par lidi, co tam odpoledne nakonec zustalo, se nakonec program nedelal...taky spousta lidi psala to, ze nejake souteze vymysli a nakonec se vymyslela jen tombola, se kterou prisel Def (diky aspon za to 8) )

Shrnu to asi takto. Dalsi sraz pro tento klub poradat nebudu a docele to mrzi hlavne kvuli tem, kteri si aspon trochu uvedomuji, co je to poradat takovou akci, zvlast kdyz clovek nema na praci jen blby sraz, ale i svou praci. Az se najde jiny magor, kdo bude chtit pro tento klub delat velky sraz, tak mu hlavne naslibujte pomoc s pripravou i uklidem a presvedcte ho, aby vam nakoupil hodne slivovice, burcaku a vina. Jiste bude mit po akci radost, ze mu toho hodne zbyde a urcite se bude usmivat, az to bude vylivat..

Dekuju tem, kteri ocenili alespon snahu neco pro klub udelat. Rad vas nekdy zase uvidim, ale asi to nebude na sraze...
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

Uživatelský avatar
M.erik
Příspěvky: 1520
Registrován: 04 úno 2009, 19:17

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od M.erik » 28 zář 2009, 19:21

Přiznám se že jsem sliboval pomoc před i po srazu. Nakonec jsem po srazu nepomohl. Bohužel jsem neodhal jaký záběr tak dlouhý sraz bude pro naše 3 poklady.
Omlouvám se, ale i přes nedělní plánovanou návštěvu u příbuzných (zůstali jsme tam půl hoďky) jsme jeli domů. Děti byli včera úplně grogy, spali v autě a doma šli taky extrémě brzy.

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od HerryCZ » 28 zář 2009, 19:24

A mate to, remcalove.

Joel: Malinkata utecha pro tebe, na ten kablik jsem uplne zapomel a vse si platil. :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Frydex » 28 zář 2009, 19:30

Tak a máte to... :?:
Každopádně já dovedu tuhle snahu ocenit a dovedu taky domyslet vše okolo, co si musel s tímto srazem absolvovat. Bohužel jsem i po srazu slyšel řeči typu "kolik si na tom nevydělal", "jak sis namastil kapsu" a co všecko tam stálo za hovno. Neříkám že to bylo všecko super, super byli lidi, pokec a perfektní počasí přes den, ale za 8 stovek takhle prožít víkend, se mi nepovedlo snad ještě nikdy...
Nedivím se ti, že už to nechceš dělat, já bych do toho nešel ani napoprvé (stačí mi, když pozvu pár kámošů na kvartýr), to nadšení je zprvu hezké, ale domyslet věci okolo je už druhá věc.
Hau... :roll:

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Astra - R@SAG » 28 zář 2009, 19:32

Tak a je to tu, jak jsem se bavil o vikendu s Joelem, tak jsem tušil že je zle a v neděli se to potvrdilo, mnoho lidi slibilo že dojete a ta hromada jmenovek co zbila mě úplně děsila, tak že je to o lidech. Ještě jednou moc díky za všechno a opatru se Joeli.

Jinak jen tak trochu hustorie ? loni v Kajlovicích, jsem myslel že úplně skončím ze srazy, protože určití jedinci prohlásili, že za tu 3 denní akci jsem vydělal mnoho peněz a touto metodou bohatnu a že si tak vidělávám na novou Astru H, jen pro úplnost tato sranda mě stála 1600 kč za telefon a 2000 kč benzín, prodělek na kýtách a mnoho dalšího, jsem rád, ale že mi s tím pomohli mí kolegové s Ostrava clubu.
Naposledy upravil(a) Astra - R@SAG dne 28 zář 2009, 19:38, celkem upraveno 2 x.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od HerryCZ » 28 zář 2009, 19:38

Co by jste chteli za 800 ?? Krevety ??
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Astra - R@SAG » 28 zář 2009, 19:41

Přeně tak, a nesnáším blbé kecy, mente kolik Vás stojí 1 denní výlet někde za město pod 1200 kč s benzíme to nedáte :?:

Už se k tomuto srazu nebudu vyjadřovat, prostě lidé jsou hrozní. Zdar Astrám
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

Uživatelský avatar
padre 22
Příspěvky: 1435
Registrován: 22 srp 2008, 08:34
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od padre 22 » 28 zář 2009, 19:44

Pridám sa aj ja fakt nerozumiem čo sa tu niektorý stažuju mna to napriklad stálo dokopy cez 200 EUR a nestažujem sa som rád že som prežil super víkend medzi partiou skvelých ľudi 8) 8) 8) Keby také niečo bolo aj o mesiac nevahám a idem 8)
Opel Astra G 1.6 8V X16SZR OPC Line
Opel Combo Tour 1.4 16V Z14XEP
Obrázek

http://www.aquapumps.sk/

Predaj-čerpadla,potrubné systémy,kotly,radiátory,ohrievače vody...

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od lukaskpd » 28 zář 2009, 19:48

boze co by sme mali joelovi dakovat za super prezity vikend tak ho tu budete osocovat ja som tam bol len sobotu a bolo tam super mal som 3 kusky z grilu a te nemali chybu a skoda ze som siel uz vecer domou ale fakt tam bolo pekne a rejpalov si netreba vsimat tak dik joeli 8) 8) 8)
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
M.erik
Příspěvky: 1520
Registrován: 04 úno 2009, 19:17

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od M.erik » 28 zář 2009, 19:49

Já už svůj názor napsal a za tím si stojím. Super strávený čas, ve skvělém prostředí a s veškerým zázemím.

JoeLa obdivuji že se do toho pustil! 8) A jsem rád že jsme mohli přijet, takže mu i za vše děkuji jménem Žerykových!

Když zvážím že nás sraz stál 2.200 (plus nafta a útrata) pro 2 dospělé a 3 děti od čtvrtka do neděle, luxusní dovolená se vším komfortem.

Odpovědět