Sem myslel, že mně trefí

Co se jinam nehodí pište sem
oskin
Příspěvky: 47
Registrován: 25 led 2006, 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od oskin » 25 dub 2006, 09:50

Parkuji na sídlišti přijede stará škodárna plná lidí a nacouve mezi auta, teď začnou všichni otvírat dveře a zjistí, že nemají místo na vystoupení to je neodradí a natvrdo otevřou dveře a máznou do vedlejších aut.Nemůžou nejdříve vystoupit a potom zacouvat.To stejné se děje při odjezdu.Auto mám samej šrám a jeden až na plech.
Je to k zblití.Dělají to jak tady někdo psal lidi se starejma vrakama mi s pěknýma autama se znažime , aby jsme netukli dveřma do druhého a tím nepoškrábali svoje auto.

Je to hnus :twisted:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 25 dub 2006, 10:13

oskin píše:Parkuji na sídlišti přijede stará škodárna plná lidí a nacouve mezi auta, teď začnou všichni otvírat dveře a zjistí, že nemají místo na vystoupení to je neodradí a natvrdo otevřou dveře a máznou do vedlejších aut.Nemůžou nejdříve vystoupit a potom zacouvat.To stejné se děje při odjezdu.Auto mám samej šrám a jeden až na plech.
Je to k zblití.Dělají to jak tady někdo psal lidi se starejma vrakama mi s pěknýma autama se znažime , aby jsme netukli dveřma do druhého a tím nepoškrábali svoje auto.

Je to hnus :twisted:
Přesně, kdo má trochu slušný auto, tak si dává bacha a tihle blbci v orezlejch škopkách, těm je to jedno. Je jasný, že každej nemá na to mít hezký auto, ale trocha ohleduplnnosti by neškodila.
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 25 dub 2006, 10:56

Oťas píše:Přesně, kdo má trochu slušný auto, tak si dává bacha a tihle blbci v orezlejch škopkách, těm je to jedno. Je jasný, že každej nemá na to mít hezký auto, ale trocha ohleduplnnosti by neškodila.
panove a damo rekl bych ze to neni o ohleduplnosti ale o zavisti. ja te to auto zavidim tak at tam mas aspon nakej skrabanec abys mel vrak jako ja ne :!: mas pekne auto :arrow: mas hodne penez tak si to voprav ne :!:

zavist je hrozna vec :!:

jo a jeste jedno pravidlo z ciziho krev netece. na to take nezapominejte :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

pepca

Příspěvek od pepca » 25 dub 2006, 20:41

n13 píše:Přesně vím o čem mluvíte. Minulý týden jsem nechával přelakovat zadní nárazník. Nějakej hňup to nevytočil a pěkně mi ho sjel. Ještě do nědávna jsem se vždy snažil parkovat tak abych umožnil parkování i ostatním. Teď už na to prdím. Stojím od každého metr ať ušetřím své auto škrábanců. Uznávám, že je to sobecké, ale kdo to má pořád platit.
zdravím,no asi to tak začnu praktikovat taky,já si to dneska vyzvedl,lakýrník to udělal,no platil jsem za někoho jiného,zadní nárazník je opět stříbrný,bez červené barvy,a černého plastu,ještě že to nerozlámal,stejně mně to sere,pardon,mohlo být křídlo,nebo sříška,takhle zase utřu,nějakej vrak tě orve a hurá pryč,to je moda,už nebudu chodit do nákupáků s manželkou,raději budu stepovat u auta.

pepca

Příspěvek od pepca » 25 dub 2006, 20:48

Oťas píše:
oskin píše:Parkuji na sídlišti přijede stará škodárna plná lidí a nacouve mezi auta, teď začnou všichni otvírat dveře a zjistí, že nemají místo na vystoupení to je neodradí a natvrdo otevřou dveře a máznou do vedlejších aut.Nemůžou nejdříve vystoupit a potom zacouvat.To stejné se děje při odjezdu.Auto mám samej šrám a jeden až na plech.
Je to k zblití.Dělají to jak tady někdo psal lidi se starejma vrakama mi s pěknýma autama se znažime , aby jsme netukli dveřma do druhého a tím nepoškrábali svoje auto.

Je to hnus :twisted:
Přesně, kdo má trochu slušný auto, tak si dává bacha a tihle blbci v orezlejch škopkách, těm je to jedno. Je jasný, že každej nemá na to mít hezký auto, ale trocha ohleduplnnosti by neškodila.
to víš,on se starou plečkou si hlavu nedělá,drb sem drb tam,on si maximálně,když už má zájem,namočí štěteček do barvy,přemázne to a nazdar,jenže naše autí musí navštívit lakýru,tady to štěteček nezachrání,on dá stovku za barvu,tedy jestli,no a ty tahej tisícovky,mně to příde normálně bezohledný,snad se v tom i vyžívají.mám ten pocit,on nemá hezký auto,tak co..

pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupo » 25 dub 2006, 21:34

Ja prave preto chodim zasadne nakupovat v case, ked v obchodoch stretnem co najmenej ludi, parkujem skoro pri vchode, a urco najdem parkovacie miesto (pokladnicky ma musia milovat, ked 15 minut pred zaverecnou dojdem nakupovat) ale zas aspon je to potom sviznejsie :wink:
Ale, kedze pracujem v centre BA, kde teda nieje zrovna vela prilezitosti na parkovanie (ak nechcete platit 1500 EUR za garazove statie) tak som kazdy den velmi milo prekvapeny ak v uzkych ulickach centra na mojom aute neostanu nejake skrabance.. :? suma sumarum, zatial si to odniesol zadny naraznik a lavy blatnik a dvere - bude to chciet aj klampiara na tu preliacinu..
takze uz som tak nejak trosku aj rezignoval, a tesim sa ze to auto tam je, a ze nastartujem a odidem na nom domov.. :wink:
minule som to trosku prepocitaval a rocne by ma vyslo lakovanie takychto "kozmetickych" drobnosti cca na 40 tisic (a na to sa mozem akurat tak...) 8)
Opel Astra G, kombi, X20DTL,

SnowMan
Příspěvky: 51
Registrován: 16 úno 2006, 19:54
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SnowMan » 26 dub 2006, 19:22

Jarda píše:
Oťas píše:Přesně, kdo má trochu slušný auto, tak si dává bacha a tihle blbci v orezlejch škopkách, těm je to jedno. Je jasný, že každej nemá na to mít hezký auto, ale trocha ohleduplnnosti by neškodila.
panove a damo rekl bych ze to neni o ohleduplnosti ale o zavisti. ja te to auto zavidim tak at tam mas aspon nakej skrabanec abys mel vrak jako ja ne :!: mas pekne auto :arrow: mas hodne penez tak si to voprav ne :!:

zavist je hrozna vec :!:

jo a jeste jedno pravidlo z ciziho krev netece. na to take nezapominejte :!:
No ja teda nevim jak ostatní ale koupil jsem astřičku a peněz nemám zrovna na rozdávání. Takže bohužel s těma ťukancema se musim smířit. Rozhodně nehodlám kvuli pár škrábancům dávat tisíce za lak. No a teď už 2 měsíce jezdím s rozlámanym zadkem. Prostě prachy nejsou :x
astra G 100 edition X16SZR caravan :) 55kw :(

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 26 dub 2006, 19:43

No taky bych nevyhazoval, ale když je porušenej lak, přímo vybízíš korozi, aby nastoupila a s tou se bojuje mnohem hůř a dráž, než jen s lakem.
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
mirra3
Příspěvky: 23
Registrován: 04 črc 2007, 13:52
Bydliště: Břeclav

Příspěvek od mirra3 » 08 črc 2007, 12:34

Taky mám podobnou zkušenost s parkováním některých "řidičů". Jejich styl by si snad zasloužil sebrat nějaké body.
1.Dodávka--zaparkoval tak blízko vedle mě,že jsem musel nasednout
přes spolujezdce

2.Neznámý--sejmul mi zrcátko (prasklý plast)
3.Osobák-- na parkovišti místa jako na náměstí a on si stoupne těsně
vedle a ještě si naplno otevře dveře (lak na dveřích)

Opravdu nevím,kde budu o obchodu parkovat.Možná si vozit sebou někoho,kdo to auto bude hlídat,když budu v obchodě :)
Astra G 1.4 16V edition "100"

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 08 črc 2007, 20:34

Jinak tohle nedělají jen lidi s vrakama jak byl psáno v prvním příspěvku, ale také někteří důchodci... Neumějí otevírat s citem dveře :wink:

Píši NĚKTEŘÍ, protože třeba můj děda má Citroen Saxo z rv.2000 a dává si na něj majzla 8)
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 08 črc 2007, 21:15

No ja treba denne sklapim zrcatka u firmy, protoze clovek nikdy nevi kterej vocas ho muze ulomit :-/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 09 črc 2007, 00:38

Já parkuji co nejdále od vchodu supermarketu, (žena už si na to zvykla když viděla odřený auta ostatních :D ) a taky ještě přes dvě místa. Sice si kdekdo řekne. "Magor, neumí parkovat, nebo tam je ženská..." a přinejhorším se postaví vedle, ale přesně do "domečku", mezi lajny. A já v klídku otevřu dveře, nebojím se ničeho, všechny škrábance co mám na autě zajistil předchozí majitel. :lol: A zrcátka sklápím taky. Obzvlášť před domem. Máme tu jednosměrky, tak jen tu stranu, co kouká na silnici, ale raději vždycky. Už nemálokrát se tu stalo, že šli "borci posilněni alkáčem" a vozili se po zrcátkách. A co oko nevidí, srdce nebolí.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 10 črc 2007, 20:59

Radoš 92 píše:Máme tu jednosměrky, tak jen tu stranu, co kouká na silnici, ale raději vždycky. Už nemálokrát se tu stalo, že šli "borci posilněni alkáčem" a vozili se po zrcátkách. A co oko nevidí, srdce nebolí.
Mluvíš mě z duše... Na parkovišti je nezklápím pokud opravdu nejsou místa na těsno vedle sebe jako je třeba tady v Tescu :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ » 25 črc 2007, 11:39

oskin píše:Parkuji na sídlišti přijede stará škodárna plná lidí a nacouve mezi auta, teď začnou všichni otvírat dveře a zjistí, že nemají místo na vystoupení to je neodradí a natvrdo otevřou dveře a máznou do vedlejších aut.Nemůžou nejdříve vystoupit a potom zacouvat.To stejné se děje při odjezdu.Auto mám samej šrám a jeden až na plech.
Je to k zblití.Dělají to jak tady někdo psal lidi se starejma vrakama mi s pěknýma autama se znažime , aby jsme netukli dveřma do druhého a tím nepoškrábali svoje auto.

Je to hnus :twisted:
Naprostej souhlas ... My máme ulici trochu z kopce a parkujeme vedle sebe v řadě . Takže když někdo zastaví nade mnou a otevře dveře , už mám zásek :roll: Lidem je to jedno . :roll:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 25 črc 2007, 11:55

no já se přidám...sem takto jednou zaparkovanou astřičku "opět" na parkovišti NS Kaufland a tak jdu s přítelkyní a košíkem - vycházím z obchodu a vidím jak k autu vedle(ochcávka) přicházejí důchodci...dědula si dal pozor když otvíral ale babizna otevřela zprudka dveře a prásk do mého auta...a ne že by se podívala co udělala ihned nasedla dědula nažhavil auto a byli vcukuletu pryč... :evil: fakt nehoráznost...mám taktéž doškrábané dveře hrůza a děs..asi to začnu řešit jinak... :twisted:
Sice se dají nějaké škrábance rozšleštit ale ty vyražené asi těžko... :evil:

Odpovědět