Astra Coupé/Cabrio sraz 2009 a 29-30.05.2010

Opel srazy i jiné
Odpovědět
Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 31 říj 2008, 15:28

Taky se hlásím a jsem pro! :wink:

Reklama
 

Uživatelský avatar
marek
Příspěvky: 350
Registrován: 27 čer 2006, 09:26

Příspěvek od marek » 31 říj 2008, 17:14

Zdravím všechny. Nejsem tedy srazový typ, ale pokud bude v rozumné vzdálenosti, tak bych se snažil přijet.
Astra Coupé Turbo

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 31 říj 2008, 17:21

Avantgarde píše:Fajn, jsem rad za pozitivni ohlasy, jinak Ondro, samozrejme se prijed podivat :D ..

Misto konani dal navrhujte, pravdou je, ze by bylo fajn to treba udelat pres vikend, ale nejdulezitejsi bude aby jsme se zucastnili opravdu vsichni, preci jenom, i kdyz Coupecek pribyva, neni nas tolik. A pokud to udelame uprostred republiky, ne kazdy to bude mit blizko. Proto by nebylo fer, aby prijeli 2,3, ale opravdu co nejvice.

Takze panove, uvidite-li jakekoliv Coupe, zablokujte ho a at kouka prijet! Ja se postaram o jednu slecnu co jezdi v turbine po Praze, snad ji jeste nekdy potkam... :?:
Hehe..tak taky nezapomen, ze kupeckari jsou nejvetsi kecálisti a statisticky vzato je zde největsí procento těch kteří se na sraz přihlásí ale pak nepřijedou :P :idea:

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od kabrioletak » 31 říj 2008, 17:33

Avantgarde píše: Misto konani dal navrhujte, pravdou je, ze by bylo fajn to treba udelat pres vikend, ale nejdulezitejsi bude aby jsme se zucastnili opravdu vsichni, preci jenom, i kdyz Coupecek pribyva, neni nas tolik. A pokud to udelame uprostred republiky, ne kazdy to bude mit blizko. Proto by nebylo fer, aby prijeli 2,3, ale opravdu co nejvice.
mas pravdu bylo by asi nefer kdyby prijeli 2-3 cupatka.nemelo by to smrnc.ja muzu rici ze prijedu na stopro a asi by bylo nejidealnejsi prez vykend.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 31 říj 2008, 17:43

Pitman píše: Hehe..tak taky nezapomen, ze kupeckari jsou nejvetsi kecálisti a statisticky vzato je zde největsí procento těch kteří se na sraz přihlásí ale pak nepřijedou :P :idea:
:o Jen si zaujatej Ondro :lol: protoze jich tolik neni a dyz neco slibi, tak je i pak poznat, ze nedorazili... :D
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
majky.n
Příspěvky: 300
Registrován: 12 srp 2006, 19:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majky.n » 31 říj 2008, 19:49

tesario píše:to místo srazu mě napadlo tak, aby to nebylo pro někoho až na druhou stranu republiky Myslím si že na parkovišti na okruhu by to mohlo být ideální kvůli prostoru, ale dávejte sem i vaše návrhy na místo konání
Pro mě by to sice bylo skoro přes celou republiku, ale i tak určitě dorazím, rozhodně by to ale chtělo udělat přes noc (nebo i celý víkend :wink: ), na otočku bych to asi nedala :D
BMW 530xD E60

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majesty » 31 říj 2008, 20:27

Koukám, že telepatie funguje a trochu si nás Avantgarde předběhl. Jak psal Sendik, mluvili jsme o tom minulou sobotu v Praze. Já určitě souhlasím a přijedu i na druhý konec republiky. Takové akce jsou jednou do roka, takže se to dá finančně unést. Určitě bych to ale dělal na víkend, ať je dostatek času. Jezdit někam jen na otočku je o ničem. Míst se dá najít určitě dost. Nejideálnější by byl nějaký kemp, kde by se dal postavit stan nebo by byly nějaké chatky. Případně o jednom takovém vím v Táboře.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
Jimmy323f
Příspěvky: 399
Registrován: 23 črc 2008, 12:27
Bydliště: Prágl, Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jimmy323f » 31 říj 2008, 22:13

No akce to muze byt zajimava ;) pokud se to pres zimu nerozsype tak by se dalo i prijet vyvenčit po zime Božku :) včera došli nový zimánky tak je jen už obout at je klid na duši že může zima přijít ;) Takže jak na jaře či létě něco bude tak by se určitě přijelo .. jen ted apotom dle místa rozhodnout zda na otočku nebo na 2 dny s noclehem
posouvatko do práce a z práce Astra Coupe 2,2 Irmscher (druhé autí v rodině)
Obrázek

Uživatelský avatar
Iro
Příspěvky: 57
Registrován: 04 srp 2007, 12:37
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iro » 01 lis 2008, 13:03

kdyz to bude v rozumnej termin a nebudu ve worku tak prifrcim =)

Uživatelský avatar
Rakosni(cz)ek
Příspěvky: 15
Registrován: 03 črc 2008, 14:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rakosni(cz)ek » 01 lis 2008, 14:14

Taky bych prijel .. ale zalezi na tom kdy a kde to bude ... Pokud na tom okruhu, tak se mnou muzete na 100% pocitat :wink:
Opel Astra-G Cabrio 1.8 16V

poorky
Příspěvky: 16
Registrován: 04 črc 2008, 18:19
Bydliště: lk

Příspěvek od poorky » 01 lis 2008, 15:34

samozrejme rad prifrcim vystavu kupatek si nenecham ujit;-) s brnem bych souhlasil nebo nekde pobliz u prehrady..

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od kabrioletak » 01 lis 2008, 15:56

aaaa koukam ze na srazu nebudu sam jako cabrio 8) 8) 8)
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 01 lis 2008, 23:00

ok prekecali ste me..sesekam si kladivem prdel, nahodim kupe naraznik a prijedu :D

Uživatelský avatar
Fulcrum G BERTONE
Příspěvky: 16
Registrován: 05 pro 2008, 17:58
Kontaktovat uživatele:

ok

Příspěvek od Fulcrum G BERTONE » 11 pro 2008, 12:34

Ja taky nejsem zrovna srazovej typ a mam auto asi 2 tydny. Ale asi bych se prijel podivat. Brno mi vice nez vyhovuje a nocleh si tam prinejhorsim muzu zaridit sam. Jenom vas prosim at co nejdriv upresnite datum konani. O den ci dva volna se u nas skemra mesic predem. Taky by se hodilo nejakou dobu pred srazem alespon nastinit program at vim jestli mam vzit s sebou babu. Jsem zvyklej na moto srazy (strip a tak) a tam ji s sebou neberu... teda vetsinou jedu na sluzebni cestu. :idea:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 11 pro 2008, 12:55

HEHE, no drivi do lesa zadnej chlape netaha ne? :lol: 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět