Problém žhavenia 1.7 DTI isuzu

Odpovědět
jozo
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2008, 20:21

Problém žhavenia 1.7 DTI isuzu

Příspěvek od jozo » 10 bře 2008, 21:01

Má niekto zistené ako presne pracujú žhaviče na 1.7 DTI ISUZU.Mne sa to správa následovne: Vonku bolo asi +2 stupne celzia.Na kábel žhaviča som napojil voltmeter.Po zapnuti zapaľovania tam prišlo napätie 12V na dobu asi 8-10 sek.Natočil som motor a opäť tam prišlo napätie 12 V,ale prerušované /ako keby impulzné/ na dou asi 4km. jazdy.Po tejto dobe napätie vypne.Pri zohriatom motore už žhaviče asi nežhavia.Pýtam sa preto,lebo už mám starši akumulátor a pri krátkych jazdách sa my nestiha dobijať.Počas doby žhavenia nameram len 12,5-13,5V,záleži od otáčok motora.Čo myslite,mám problém v riadeni žhavenia,alebo je to OK?

Reklama
 

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 10 bře 2008, 21:21

Myslím že je to ok. Proto že se mi zdá, že by to odpovídalo tomu, co to dělá mi. Já mám asi žhaviče v hájí, protože se mi vždycky po nastartování rozsvítí kontrolka elektroniky a než se motor trochu zahřeje, tak 4-5 km, tak svítí a pak zhasne. Na diagnostice jsem koukal a v paměti mám uloženo, chyba žhavičů... Takže to tak jak popisuješ, bude ok... :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Šmudla
Příspěvky: 25
Registrován: 08 srp 2006, 16:23
Bydliště: Ostrava

žhaveni

Příspěvek od Šmudla » 12 bře 2008, 15:12

fridexi tobě to blbne?
U opla mi kamoš řikal že to žhavi pořad takže tam asi by mělo bejt stale to napěti a jak se to zahřeje tak to vypne žhavení
Astra G 1.7DTI Isuzu

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 12 bře 2008, 17:12

Nejsem fridex a ty o tom víš prd :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Odpovědět