Demontaz tapecaku prednich dveri

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Demontaz tapecaku prednich dveri

Příspěvek od milosh » 29 črc 2006, 10:56

SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melodi » 29 črc 2006, 17:42

Dobré stránky

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 08 úno 2007, 19:56

Nemate nekdo postup jak je to se zadnima dverma? to bude lehci ne? :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Petrik
Příspěvky: 102
Registrován: 04 pro 2006, 16:18
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Petrik » 08 úno 2007, 21:01

Mam dotaz. Když jsem sundaval tapic u předních dveří, zůstalo mi to viset na horní straně, tam jak je to spojeno s těsněním okna. Šlo to pěkně nahovno a nakonec se to rozpadlo a měl jsem dost práce při montáži, abych ty kovový svorky tam dal nazpátek. Je v tom nějaká finta? Nikde jsem se nedočetl, jestli se ta lišta-sametka sundavá napřed nebo to jde jako celek. Bral jsem za to všemi směry, ale nic. Díky za radu!!!
Astra G 100 edition, 1.6 16V

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 07 bře 2007, 20:56

Petrik píše:Mam dotaz. Když jsem sundaval tapic u předních dveří, zůstalo mi to viset na horní straně, tam jak je to spojeno s těsněním okna. Šlo to pěkně nahovno a nakonec se to rozpadlo a měl jsem dost práce při montáži, abych ty kovový svorky tam dal nazpátek. Je v tom nějaká finta? Nikde jsem se nedočetl, jestli se ta lišta-sametka sundavá napřed nebo to jde jako celek. Bral jsem za to všemi směry, ale nic. Díky za radu!!!
ja ji pomohl sirokym sroubovakem jakoby od stranky kde je klika smerem k palubce, slo to v pohode, ale zpet uz hur :lol:

Spis me zajima kde bych sehnal ty bily bazmeky co se nacvakavaj do dveri a do calouneni a taky na nich drzi vyskac?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 07 bře 2007, 21:22

Nazdarek ... tie biele bazmeky :D kupis aj v predajni na nahradne diely skoda.. stoji to par korun... myslim tie z fabky aj oktavky tam pasuju..
Drzia aj ten trojuholnik v ktorom je vyskac..
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 07 bře 2007, 21:48

Maranelo píše:Nazdarek ... tie biele bazmeky :D kupis aj v predajni na nahradne diely skoda.. stoji to par korun... myslim tie z fabky aj oktavky tam pasuju..
Drzia aj ten trojuholnik v ktorom je vyskac..
ale co mam rict ze chci? ma to nejaky nazev? Cudlik ve dverich :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 07 bře 2007, 22:06

milosh skus pytat sponu alebo kolik calunenia alebo ako si to nazval cudlik. Ak maju v predajni IQ > 70 tak pochopia, ked nie urcite mas moznost vyskusat inde ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 07 bře 2007, 22:14

mani píše:milosh skus pytat sponu alebo kolik calunenia alebo ako si to nazval cudlik. Ak maju v predajni IQ > 70 tak pochopia, ked nie urcite mas moznost vyskusat inde ;)
a jen tak orientacne jaka je asi cena, slysel jsem i 12kc/ks coz mi prijde jako dost kdyz jich potrebuju asi 20 do zasoby :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 07 bře 2007, 22:23

Skusil som dat do googla a http://www.zhcompany.sk/temp.htm maju nejaky asi skoda kolik za 2 kacky aj s depkou. Mozno za tych 12 su nejake speci alebo dokonca tuningove :lol:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 07 bře 2007, 22:32

Tak to je ok :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 07 bře 2007, 22:37

Pítaj plastové uchytky alebo rychlospony na tapacirung... alebo interierové casti :lol: u nas to maju v predajni vylozene pod pultom... ale cenu neviem.. :cry: ale ako pisal mani ked maju aspon min IQ tak pochopia :P
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

raadyjo
Příspěvky: 158
Registrován: 31 říj 2006, 13:21
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od raadyjo » 25 bře 2007, 12:59

Mě v pátek křuplo něco ve dveřích a teď mi dveře nedrží otevřené. Je to docela nevýznamná věc, ale ty dveře se zavírají a člověk už si na ty dvě polohy ve kterých se to "zaseklo" zvykl. Nevíte někdo, zda-li budu muset podstoupit to sundávání dveřního obložení kvůli nápravě nebo výměně, aby to zase fungovalo?

Uživatelský avatar
Milhi
Příspěvky: 262
Registrován: 14 črc 2006, 00:04
Bydliště: Kutnohorský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhi » 25 bře 2007, 14:00

Urcite to budes muset sundat...neco se ti pokazilo na mechanismu a k tomu vede jedina cesta a to pres trim

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 25 bře 2007, 18:02

raadyjo píše:Mě v pátek křuplo něco ve dveřích a teď mi dveře nedrží otevřené. Je to docela nevýznamná věc, ale ty dveře se zavírají a člověk už si na ty dvě polohy ve kterých se to "zaseklo" zvykl. Nevíte někdo, zda-li budu muset podstoupit to sundávání dveřního obložení kvůli nápravě nebo výměně, aby to zase fungovalo?
To Ti křápla ta ptužina, co ne navlečená na vodiči aretace, takže budeš muset sundat tapec, vyndat závlačku toho vodiče, vyndat tu půlku pružiny, která Ti tam zůstala a dát novou. :wink:
END

Odpovědět