ach ta STK

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 07 pro 2007, 16:54

coze? ze by se to tam az takhle smelilo a pak je vycapali jo, kdybych to vedel driv tak tam ani nezavitam, ted uz je pozde :?
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Reklama
 

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 08 pro 2007, 11:50

tak sem dneska zjistil jak to teda je s tim svetlem, stesti ze sem nezacal sundavat naraznik atd. mechanismus naklonu svetel toti funguje :!: ne ze ne, jen je ochozeny to plastovy ozubeny kolecko od toho ocelovyho koliku na kterym drzi. takze svetlo jde v klidu nastavit sundanim toho kolecka a otoceni koliku napr. kombinackama, boze to nemoch udelat na ty technicky rovnou :roll: :roll: kdybcyh byl chytrejsi uz na ty technicky tak jak sem ted tak bych mu to spocital uz tam, takze sem zkusil kolecko trosku poupravit zevnitr a uvidime az vse zaschne jak to pude, ale natechnicky mi rek ze to neni vubec funkcni at si to rozeberui cely a podivam se dovnitr, zacinam mit na nej nervy cim dal tim vetsi :evil:
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 08 pro 2007, 13:12

Tak to tam zkus nejak vlepit (dentacryl nebo epoxy)
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
Juris
Příspěvky: 172
Registrován: 11 dub 2007, 18:26
Bydliště: Na Vysočině
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juris » 08 pro 2007, 21:51

Zdravím,tak jsem to čet komplet a jsem taky trošku naštvany na lidi kteří musí druhým dělat vtomhle případě gerdovi veliké problémy a nervy.ja když byl po koupení astry na stk tak na emisich to čislo borec vubec nepřelouskal :cry: protože to bylo ku..vsky zarezle,mavnul rukou a do příště že na to mám mrknout a přímo na stk se na to vubec chlap nekouk,nevim jestli zapoměl nebo nechtěl ale vše proběhlo celkem v pohodě :wink: .držím ti palce at ti to na podruhé klapne :) a dej vědět jak to dopadlo.
Opel Astra Sedan 1.6 16V Z16XE

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 08 pro 2007, 22:38

Juris píše:Zdravím,tak jsem to čet komplet a jsem taky trošku naštvany na lidi kteří musí druhým dělat vtomhle případě gerdovi veliké problémy a nervy.ja když byl po koupení astry na stk tak na emisich to čislo borec vubec nepřelouskal :cry: protože to bylo ku..vsky zarezle,mavnul rukou a do příště že na to mám mrknout a přímo na stk se na to vubec chlap nekouk,nevim jestli zapoměl nebo nechtěl ale vše proběhlo celkem v pohodě :wink: .držím ti palce at ti to na podruhé klapne :) a dej vědět jak to dopadlo.
Hmm tak me kvuli tomu nedali evidencku a uz jsem musel mazat do skodovackyho servisu kde to je jedinej u nas na dodatecny vyrazeni typu motoru a takze den v prd... pak uz jsem to doresil, ale to obihani jako sileny...
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 09 pro 2007, 14:24

spermin píše:Tak to tam zkus nejak vlepit (dentacryl nebo epoxy)
jj presne tak sem to udelal, uvidime, mrknu na to vecer, jak to dopadlo, pokud to bude fungovat tak uz cekam jen na papir od oplu ohledne motoru
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 09 pro 2007, 14:25

milosh píše: Hmm tak me kvuli tomu nedali evidencku a uz jsem musel mazat do skodovackyho servisu kde to je jedinej u nas na dodatecny vyrazeni typu motoru a takze den v prd... pak uz jsem to doresil, ale to obihani jako sileny...
prave ze to obihani je sileny, ale tak prej to tam uz nemusi bejt vyrazeny kdyz na to bude ofiko papir od vyrobce, tak uvidime, ale uz se tim nechci moc zabejvat, clovek se pak musi starat akorat o blbosti a zdrzuje sam sebe kvuli nejakymu blbcovi :( :( :evil:
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 12 pro 2007, 12:24

hele ctu ze mas problem s tim koleckem. muzes mi ho nafotit. neco mam a mohl bych te s tim pomoci....... pokud mas zajem tak mi napis sz nebo zavolej.
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 12 pro 2007, 12:41

zkusil sem to nejak provizorne spravit, ted sem mimo domov ale vecer prijedu tak se na to v garazi podivam jestli to drzi nebo ne, pokud to drzet nebude a bude se to stale protacet tak dam urcite vedet, hodim sem foto vecer, jelikoz to je vevnitr kolecka uplne obrouseny tak sem tam nabouchal kaleny nejtensi hrebicky aby se to mohlo pri otoceni zachytit o ty zoubky, jeste sem to cely zalepil tak uvidime zda to drzi,
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 12 pro 2007, 12:46

gErda píše:zkusil sem to nejak provizorne spravit, ted sem mimo domov ale vecer prijedu tak se na to v garazi podivam jestli to drzi nebo ne, pokud to drzet nebude a bude se to stale protacet tak dam urcite vedet, hodim sem foto vecer, jelikoz to je vevnitr kolecka uplne obrouseny tak sem tam nabouchal kaleny nejtensi hrebicky aby se to mohlo pri otoceni zachytit o ty zoubky, jeste sem to cely zalepil tak uvidime zda to drzi,
nafot to urcite nebot to nemam doma ale na chalupe a to bude taky trvat nez to provezu. neni problem ani ta kovova tyč. mam ji taky i ten protikus co je ve svetle ale aby si ho vymenil musel by si rozpulit svetlo. jinak ta kovova tyc a to kolecko neni problem prace na par minut....
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 12 pro 2007, 12:55

me nejvic stve ze to vlastne seridit jde, jen bez toho kolecka, takze treba vzit tu tycku do kombinacek a tocit a tocit a svetlo se normos pohybuje, to snad na STK udelat muze ne, nebo ze zakona musi bejt svetlo stelovany pouze pomoci toho imbusu zezhora a toceni koleckem, to je blbost ne? kazdopadne to dneska hned zkusit, nafotim a reknu, s otcem sme jeste premejsleli ze kdyby to nevydrzeli ty hrebicky v tom aby to zabralo o tu tycku tak co treba nejak nahrat to kolecko zevnitr a natavit to primo na tu tycku aby se tam znova udelali zahyby na ty vroubky, nevim no, navic cekam na to prohlaseni od opla, maj na to 14 dnu, k dnesnimu dni to je uz 9 dnu, zacinam bejt z toho nejvozni cim dal tim vic, potrebuju to stihnout do toho cca 21.12 , coz je pristi tejden, jinak nevim a muzu jit rovnou jinam a 6 kil v pytli a nervy taky, uz ani nejde o ty prachy jako o ty nervy s tim a behani, kazdopadne diky ze si se ozval, zkusim a dam vedet, sis doufam ze to bude drzet at to nemusim dal komplikovat
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 12 pro 2007, 13:40

gErda píše:me nejvic stve ze to vlastne seridit jde, jen bez toho kolecka, takze treba vzit tu tycku do kombinacek a tocit a tocit a svetlo se normos pohybuje, to snad na STK udelat muze ne, nebo ze zakona musi bejt svetlo stelovany pouze pomoci toho imbusu zezhora a toceni koleckem, to je blbost ne? kazdopadne to dneska hned zkusit, nafotim a reknu, s otcem sme jeste premejsleli ze kdyby to nevydrzeli ty hrebicky v tom aby to zabralo o tu tycku tak co treba nejak nahrat to kolecko zevnitr a natavit to primo na tu tycku aby se tam znova udelali zahyby na ty vroubky, nevim no, navic cekam na to prohlaseni od opla, maj na to 14 dnu, k dnesnimu dni to je uz 9 dnu, zacinam bejt z toho nejvozni cim dal tim vic, potrebuju to stihnout do toho cca 21.12 , coz je pristi tejden, jinak nevim a muzu jit rovnou jinam a 6 kil v pytli a nervy taky, uz ani nejde o ty prachy jako o ty nervy s tim a behani, kazdopadne diky ze si se ozval, zkusim a dam vedet, sis doufam ze to bude drzet at to nemusim dal komplikovat
jo pokud budes mit zajem tak mi napis......domluvili by jsme se asi nejspis po telefonu..... nechci to taky resit a zabirat misto zbytecnejma kecama......
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 12 pro 2007, 14:01

jasny, dam vedet nejak vecer, nejspis az tak po 7,8 hodine, driv se domu nedostanu :? dam sem foto a napisu sz jak to dopadlo, doufam ze kdyz s tim zatocim ze se to hned nestrhne :?
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 14 pro 2007, 09:40

ta kse konecne veci dali do pohybu, dnes jsem zjistoval na opel homologacich jak to vypada s mojim dokumentem ohledne typu motoru a prej to dneska odeslali na moji adresu, takze konecne snad vse v poradku a pristi tejden jak to prijde jdu za tim blbcem :?
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 14 pro 2007, 16:37

Přeju ti hodně zdaru. Určitě to už klapne. :D

Odpovědět