Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Pepino_GH » 21 čer 2010, 12:10

Zdravím všechny z deštivého Chorvatska.. :lol: :lol:
Přílohy
Snímek 043_A.jpg
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Reklama
 

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od APiK » 21 čer 2010, 14:57

hele, vono to tam fakt dojelo :D
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od AstraMan » 21 čer 2010, 18:38

Dnes do mě hopsla Felicia PickUp :roll: Už podle hlasitosti pazvuků deformujícího se zadního nárazníku jsem se v tu chvíli smířil s jeho výměnou a počítal raději i s hnutou výztuhou nárazníku a rozbitým zadním světlometem... Ale měl jsem asi celkem štěstí, nárazník a vše ostatní to vydrželo, ikdyž i sám vyník kolize se tomu docela divil že to vydrželo :?: A podle jeho odrbaného PickUpa bych si dovolil tvrdit že v tom má už slušnou praxi :D
Naposledy upravil(a) AstraMan dne 21 čer 2010, 18:43, celkem upraveno 2 x.
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
genius0011
Příspěvky: 2289
Registrován: 24 říj 2007, 22:46
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od genius0011 » 21 čer 2010, 18:42

aby ses nedivil až jednou ten zadní nárazník sundáš :lol:
teď R Scenic 2.0 16v 103kw rv00
ex ASTRA 1.6 8v 55kw rv99 rip

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od AstraMan » 21 čer 2010, 18:45

No dovol :lol: A do Benešova už také raději delší dobu nejezdím :?:
DSC00008.jpg
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Radoš 92 » 22 čer 2010, 00:10

A co z toho káplo? Apoň dvojka na lak?
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Radoš 92 » 22 čer 2010, 00:10

Pepino_GH píše:Zdravím všechny z deštivého Chorvatska.. :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: Dojelo, dojelo, ale má z otho šišatý kola... :mrgreen:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
peter881
Příspěvky: 415
Registrován: 04 úno 2009, 14:32
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od peter881 » 22 čer 2010, 20:00

Dnes práve teraz prejdených prvých 120km po GO motora... :) :)
Opel Astra G 3dv. 1.8 16V
Moja Astra G....Obrázek

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od AstraMan » 22 čer 2010, 21:34

Radoš 92 píše:A co z toho káplo? Apoň dvojka na lak?
Tak v benešově nebyl pachatel přištižen při činu, tudíž 0,- :?: Zamaskovalo se to namýchanou barvou ve spreji, aby to nevypadalo tak hnusně :wink:
No a včerejší karambol neměl ani cenu řešit, na první pohled to vypadá jako trocha špíny a pravděpodobně to půjde rozleštit. Naopak mohu být rád, že mě nevzal koulí vzadu ( hupsnul zadním pravým bokem nárazníku do mé pravé části zadního nárazníku )
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Ruprecht » 22 čer 2010, 21:37

Pratele, neni to sice dneska, ale:
19.6. Straduju si to 80km/h v Praze z Barandaku na Ruzynske letiste a prede mnou auto jelo cca o pul metru vic k prostredku silnice. Kde se vzal, tu se vzal z mezi koly toho auta prede mnou napric silnici pohozeny betonovy obrubnik natreny zlutou barvou. Takovy ktery pouzivaji na vyhrazeni jizdnich pruhu kdyz neco delaji na silnici. Soucasne je to asi 10(?)cm vysoky... Bohuzel jsem nestihl strhnout dostatecne rychle volant a prejel to obema levyma kolama. Rana jako z dela a evidentne leve kolo prazdne! Dojel jsem par metru ke krajnici, zastavil a vymenil to levy predni za rezervu. Tentokrat jsem si dokonce vzpomel a vzal si tu svitici vestu! :)
Bohuzel, moje rezerva je 15" a nemaji prandu ti, kteri mi rikali, ze "by to tam melo jit". Kolo nasadit jde, ale auto nejede, protoze to drhne o brzdovy prasatko... :cry:
Zbyvalo 15" rezervu dat doleva dozadu kde jsou mensi brzdy a je vic mista a zadni 17" dat dopredu. To uz jsem tedy udelal 3 vymeny kol. Ujel jsem kilometr a opet, leve predni (byvale leve zadni) bylo prazdne... To uz jsem tedy vazne supel zlosti! :!: Vymenil jsem jeste prave zadni za to vypustene leve predni (to uz byla 4 a 5 vymena kola), abych nejel s prazdnym prednim kolem, a vydal se smerem letiste a odtamtud do nejakeho pneuservisu.
S prazdnym kolem jsem ujel celkem 15km a nastesti jsem nepotkal zadny chlupaty, pac by me asi rozbili drzku na miste.
V pneuservisu zjistili, ze to co bylo leve predni je jenom vypusteny a mirne zdeformovany ALU disk. Dali do nej 4 rany, nafoukli ho a kolo drzelo! Prehodili me ho misto toho vypusteneho praveho zadniho, vzali si 200,- a ja odjel.
Vysledek a stav v jakem jsem s autem jel do Pardubic:
PL: 17" protibezne, PNEU Federal
PP: 17" puvodni a az na vzorek, ktery tam nebyl OK, PNEU Dunlop Sport
ZL: 15" rezerva, PNEU nezname
ZP: 17" protibezne, PNEU Dunlop Sport
Upozornuju, ze so Pardubic jsem jel sice po D11, ale na tempomat 100-110 a vic ani tuk. Kdybych v tu dobu vedel, ze na pravem prednim neni zadny vzorek (opravdu zadny), jel bych pomaleji. :wink:

Jeste, ze jsem nepotkal zadny chlupaty. Prisel bych o papiry a musel si poridit kolo a nalepis na nej napis "Opel Astra Cyklosport" :lol:

Jo a dodam, ze jsem od zacatku shanel pomoc i u ABA bo jak se to jmenuje, ale byli me uplne na hovno, zadnou rezervu 15" 5x110 nemaji ani jednu a jedine co mohli je koupit a dovest mi fungl novy kolo primo z Opelu, na coz jsem se jim vysral uz pro to, ze jsem na to nemel. Pak mi taky nabidli, ze mi to odtahnou a tyden budou davat dohromady. Na to jsem se jim taky vysral, protoze jsem potreboval jeste neco objet a dovyridit a nemuzu si dovolit byt bez auta. Je mi to jasny, kdyby meli jenom nejakou nahradu a rezervu skladem, tak se jim to nevyplati, pac by nemeli zadny ksefty ani provize z nich od autorizovanych servisu. :evil:

Takze je to vetsinou pomoc uplne na hovno...
Naposledy upravil(a) Ruprecht dne 22 čer 2010, 22:07, celkem upraveno 1 x.
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračo

Příspěvek od Ruprecht » 22 čer 2010, 21:57

Vcera jsem objednal u nejlevnejsipneu.cz nejvetsi cinsky sracky, protoze nemam navic 10.000,- abych si priplatil za poradny PNEU. Dle dohody je nechal dovest primo k Zdendovi do Brozan. Vybral jsem tedy penize a dneska rano kolem 9h dorazil k Dennymu na dilnu. Predpokladam, ze mi PNEU bude na auto davat on, atak jsem sebou vzal svoje 4 zrenovovane SLU disky a vylozil je u Dennyho na dilne. Shanim se po prepravci, ale ten je tam pry poheze az nekdy odpoledne. Dal jsem si s nim za 30 minut spicha V Pardubicich na benzince u vyjezdy na Chrudim. Pro neznale, je to z Brozan pres centrum Pardubic na jejich druhem konci. :shock:
Podotykam, ze jsem jezdil jak posranej, abych nepotkal cajty, ale rekl jsem si, ze v totalne zacpanem centru snad stavet nebudou, alespon urcite ne kvuli nahodne silnicni prohlidce. Inu, mel jsem stesti, za cely den jsem je nepotkal... ;)
Prepravce dojel na benzinku a vyhazel mi PNEU zabalene po dvou. Ja vzal ty prvni dve a jen tak jak byly jsem je hodil do kufru. Kurnik, co to je? To je "nejaky divny"! Jak je mozny, ze se mi 2 pneu na sobe o rozmerech 215/40 R17 vejdou tak snadno do kufru? To nejak nechapu! :(
Kouknu na PNEU a na nich: 195/45 R16 (bo neco takovyho). Kouknu na stitek nalepeny na nich s informacema z objednavky: 215/40 R17.
Ty KRETENI z nejlevnejsipneu.cz mi snad ze srandy poslali 16" PNEU na misto 17"! :!:
Nechapu, jak se jim to muze povyst, kdyz to maji na ty PNEU pismem JAKO KRAVA a jeste je to na nich navic vytisteny ZLUTOU barvou! :lol:
Podepsal jsem, ze odmitam prevzit zbozi a zacal premyslet, kdy a kde prijdu o papiry... :x
Dojel jsem domu, vzal si klice od Vauxhall Vectra Caravan a ze si zbytek objezdim v nem. Nastartuju, skit skit skit, nic. :? Nojo, tata rikal, ze mu prej "kape benzin?", ze bych to mohl nekam dovest na opravu... :lol:
Vylezu, kouknu po auto a vidim na zemi louzicku asi od 3 kapek benzinu... No, treba to nebude tak horky? :?
Sednu do auta, nastartuju, skit, skit, skit, VRRRR. Nastartovano! HURRAAA! :)
Necham to bezet, vylezu z auta, kouknu pod auto a vidim, co vterina, to kapka na zemi! :shock:
Tak to ne, to neni dobry, s tim dojedu tak akorat na konec zivota... Pro jistotu jsem si to overil u Dennyho Helenky, at s tim radsi nikam nejezdim, ze je to zraly na to, aby to zacalo chytat treba od rozpalenyho vyfuku. :!:
Tak timhle taky nikam nepojedu. Zacina me chytat lehka panika :shock:
Tak jo, jdu domu, vlezu na Google, napisu: "Pneuservis Pardubice" a hledam. Hned treti pneuservis v Chrudimi ma skladem nejaky R17 PNEU, NEUVERITELNE! :)
Dohodli jsme se, ja si od Dennyho vyzvedl zpatky svoje opravene 17" ALU z rozsekane modre lasky a vyrazil do Chrudimi. Pro jistotu jsem to vzal cestama necestama, kde by nenapadlo nikoho ani stopovat, a to ani policajty... :lol:
Dojedu tam, koukame na ty PNEU co maji a trvam na 4 novych stejnych. Na vyber jsou 2 rozmery 205/40 a 215/45. Po par minutach povidani s Dennym jsem zvolil 215/45. Vyrobce nejaky Tracmax bo co to je za sracku, cena 1800,- vcetne dph za kus. Vcetne obuti a vyvazeni na moje zrenovovane ALU disky me to celkem stalo 7.725,- vcetne dph. Ty puvodni rozmasakrovany z Italie jsem rovnou vylozil na opravu, aby vypadaly stejne hezky jako ty co tam mam ted - skoro jako nove! ;)
Nakonec musim rict, ze se v nich jezdi docela dobre, rozhodne lip nez na krizovem stavu ve kterem jsem najezdil asi 200km. Je to znat jak vino! :D 8)
No, jeste aby ne, si tak rikam... :lol:
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mike.S » 22 čer 2010, 22:44

něco kratšího :mrgreen: : dneska jsem tu špindíru konečně umyl, už zase vypadá jako auto 8)
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Radoš 92 » 22 čer 2010, 23:26

Ruprecht - teda to byl sloh, jsem neměl co dělat tak jsem si to přečetl. Síla teda. 8)
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od denny » 23 čer 2010, 00:05

Honzo!Den jsi zakončil nádhernou slohovou prací-a to potěší.Nakonec vše dobře dopadlo,Honza dostal princeznu a žili až do smrti.Náš Honza má nové boty na voze!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Radoš 92 » 23 čer 2010, 00:51

Ale co kolem toho bylo humbuku. :lol:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Odpovědět