Vrzani cehosi na palubovce ?

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
zEjn
Příspěvky: 951
Registrován: 24 úno 2009, 13:21
Bydliště: Vel. Mez.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od zEjn » 06 zář 2009, 20:09

[ot]Ja uz jsem se s tim smiril, ze astra je vrzaci auto, hodne nezvladnutej interier kvuli plastum... bohuzel pristi auto bude jiny ikdyz me to bude chybet, protoze pochybuju, ze na jinym foru budou takovy lidi jako tady.. tak obetavy a schopny poradit se vsim.. [/ot]

Reklama
 

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od palix » 07 zář 2009, 08:21

Moja Astra ide v lete ticho - asi sa všetko teplom roztiahne... Ale teraz mám už len jeden pazvuk - čakám kedy sa objaví a opravím... Asi by som tiež išiel do inej značky - na budúce, ale to si najprv poriadne prečítam názory užívateľov - ktoré autá ako vržú ;)... A asi to bude japonské, alebo švédske auto ;)...
Ale zas to neznamená že som s Astrou nespokojný . Podľa mňa je to pekné, spoľahlivé, dobre jazdiace a pohodlné auto :).
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
Shimmeron
Příspěvky: 599
Registrován: 17 dub 2009, 14:42
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Shimmeron » 07 zář 2009, 08:26

No ale zase, mne nevrze az tak je to nove no, hosi prevezte sa favoritom :lol: potom zistite co je vrzanie... Inac palix aj japonci vrzu kamarat kupil avensis najnovsi a vrze mu tam drziak na pohare a potom cosi ako nasa lista pod oknom... dalsi kamarat ma rencka to clio nove a tiez ziadna slava, na c4 zase bucha ten display...
Opel Astra Classic II Eco Line, Grand Lux Super, Twin Spark - rv. 2009, 5d, Z14XEP, 66kw / 90hp, Magma Red, vybava klima, ele. predne okna, vyhrievane a ele. spatne zrkadla, Dezent V-Dark 15", predne kompa Magnat.

Moj S-opel TU

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Pico » 07 zář 2009, 18:19

Palix presne ako píše Shimmeron. Na svokrovej Bore vŕzga lišta pod oknom a oveľa viacej ako v Astre. Švagrov Golf IV hraje takisto, poistková skrinka a pod. Inak u mňa je to presne naopak ako u teba. Keď je teplo, tak sa lišta občas ozve. Akonáhle sa ochladí tak je tichúčko :) Podľa mňa dnes v dobe plastov každé auto občas vrzne.
Astra II

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Pico » 07 zář 2009, 18:23

Inak Shimmeron aká je tá tvoja červená farba. Nie je náchylná na poškrabanie ? Kde si zohnal tie poťahy.
Astra II

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od palix » 08 zář 2009, 07:57

Tak potom len riešiť zdroje vrzgania, aby bolo ticho ;)... Len to treba nájisť. Dnes asi bude problém v tom, že všade sa šetri - keby to poriadne dotiahli, tak sú tie autá tiché. Ale to by sme chceli asi trochu veľa ;)
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
Shimmeron
Příspěvky: 599
Registrován: 17 dub 2009, 14:42
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Shimmeron » 08 zář 2009, 08:07

Pico > tak zatial sa neskrabe nejak ultra, len ked fucalo a parkoval som pod stromom tak trosku od konarov, a ked som otvoril dvere do plota ale tiez nic moc len na fotto vyzera ruzovo a ked sa nalesti tak sa na to auto musis kukat cez zvaracie okuliare :lol: potahy som kupil normal forstinger... uz daaaavno a k tomu hrkaniu, no si clovek zvykne...
Opel Astra Classic II Eco Line, Grand Lux Super, Twin Spark - rv. 2009, 5d, Z14XEP, 66kw / 90hp, Magma Red, vybava klima, ele. predne okna, vyhrievane a ele. spatne zrkadla, Dezent V-Dark 15", predne kompa Magnat.

Moj S-opel TU

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Pico » 08 zář 2009, 18:44

Palix, teraz rozmýšľam v koľkých japoncoch som sa viezol. Nedávno v úplne novom Colte. Vŕzgalo niečo pri operadle zadného sedadla ale dosť brutálne. Inak to je taká hračka a majiteľovi to vrzganie nejak nevadilo. Vôbec to neriešil, chválil hlavne spotrebu. Kolega má SX4, to má síce z japonca len logo a pár dielcov ale inak to je Fiat montovaný v Maďarsku. Kvalitatívne hodne nízko a nie len čo sa týka pazvukov. Ďalší kolega teraz kúpil Corollu. Neviezol som sa v nej ale dizajn sa mi nepáči a zvnútra také nejaké future plastové. Už asi skončili staré dobré časy Civica z 90 tich rokov alebo Almery, resp. Avensisa.
Shimmeron, tebe čo hrkoce v interiéri ?
Astra II

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od palix » 09 zář 2009, 09:05

Podľa mňa Suzuki robí super motorky, ale ich autá mi nejako nezapadajú k Japoncom... Auto od Suzuki by som nekúpil. Skôr Hondu, Toyotu... Suzuki sa mi zdá taký spodok japonských áut.
Ja som na japoncovi nešiel dávno a pazvuky si už nepamätám ;)...
Ináč kolega včera prevzal novú Tháliu... Keď to postaví k Astre G... Neviem, ale mne sa zdá tá Astra krajšia a nejako aj modernejšia. Predsa len Thália je spodok ponuky...
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
Shimmeron
Příspěvky: 599
Registrován: 17 dub 2009, 14:42
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Shimmeron » 09 zář 2009, 09:27

Tak thalia, boze ako dobre ze som ju nekupil za cenu astry by som mal 1.2 motor a chudobnu vybavu nehovorim o tom jak je to auto hnusne... Japonci su najkvalitnejsi ako sa da pre normal ludi to je naj vyhoda ale tiez maju muchy, co nema ze...

Pico> mne zacal ako prvy po kupe vrzat pedal spojky, same to prestalo. Potom mi obcas ta lista pod oknom vrzne ale to mi nejak nervy netrha, dalej teraz po dovolenke na spisi ( cesty v slov. raji su neni cestamy ) zacalo vrzat spolujazdcove sedadlo ale len ked tam sedi nekdo od 40 do 65 kilo ak tam neni nikdo tak ticho a ak tam sedi 100 kg kamarat tak ticho tiez. Este uchyt pasu ked ho dam do spodnej polohy u spolujazdca, momentalne teraz ale nic tak som si nahadzal cdcka do kastlika nech mi neco bucha aaspon nevydem z cviku... Berem to tak ze auto je nove a musi si sadnut takze neriesim a som zvyknuty z favorita cize mi to ani nevadi...
Opel Astra Classic II Eco Line, Grand Lux Super, Twin Spark - rv. 2009, 5d, Z14XEP, 66kw / 90hp, Magma Red, vybava klima, ele. predne okna, vyhrievane a ele. spatne zrkadla, Dezent V-Dark 15", predne kompa Magnat.

Moj S-opel TU

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od palix » 09 zář 2009, 14:18

Shimmeron - smola - nemôžeš v aute voziť pekné baby - buď budú mať kila navyše, budú anorektičky, alebo žiadne voziť nebudeš :lol: ... Alebo Ti nebude vadiť vrzanie sedadla...
Thália nieje práve to najlepšie, ale za tú cenu ujde. Kolega sa rozhodol, tak nech slúži... Len neviem, načo dávajú k tak veľkému kufru motor 1,2 ;)... Myslím si ale, že za tú cenu je to lepšia kúpa, ako Fábia HTP. Nová sa mi nepáči a motor je slabší a menej kultivovaný... Navyše Fábia bude o nejaký ten nezanedbateľný peniaz drahšia...
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
m1lan
Příspěvky: 1773
Registrován: 31 led 2008, 08:26
Bydliště: Topoľčany SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od m1lan » 09 zář 2009, 15:18

Musím moju astru pochváliť, v tomto neni problém, nič nevrže 8)

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od mexxo » 09 zář 2009, 15:48

Aby si to nezakríkol... :|

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od Pico » 09 zář 2009, 17:56

Chlapci tá nová Thália je ešte škaredšia než tá stará. Preboha veď len tie kľučky sú otrasné. Fábia tá nová sa moc nepovedla ale je to auto o triedu vyššie než Thalia. Shimmeron, ak sa ti bude zdať, že niečo vŕzga v stĺpikoch, tak to budú nepremazané zámky ako u mňa. Stačí WD 40 prefúknuť celý zámok a ticho.
Astra II

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Vrzani cehosi na palubovce ?

Příspěvek od palix » 10 zář 2009, 11:08

Kľučky na Thálii sú otrasné - buď mali byť čierne, v laku auta, alebo chróm.. Nie strieborná farba - brrr ;) Ale ináč za tú cenu - asi lepšie ,ako Sandero ;)
Ináč to vŕzanie vníma asi každý rozlične. niekomu vadí všetko, iný to nepočuje nevníma - ako moja manželka ;). V každom prípade sa dá kopec hlučných vecí opraviť tak, aby to bolo ticho... Mne to už pomaly prestáva vadiť - radšej si pustím rádio, ako by som sa mal znervozňovať...
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Odpovědět