Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :)

Co se jinam nehodí pište sem
Zamčeno
Kvetoslavek
Příspěvky: 256
Registrován: 06 úno 2006, 17:25
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kvetoslavek » 26 čer 2006, 12:24

jen jednu?
Go Hard or Go home!
ASTRA SRi 2.0 16v
Zatím plných 12 bodů....
Smrt AAA!

Reklama
 

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 26 čer 2006, 12:37

Kvetoslavek píše:jen jednu?
jojo nakej dement :cry:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 05 črc 2006, 12:35

Tak copak... nerikejte ze mate astrulky zavreny v garazich :wink: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 05 črc 2006, 13:18

xpolstarekx píše:Tak copak... nerikejte ze mate astrulky zavreny v garazich :wink: :lol:
jen stojí před barákem.... ale dneska jsem tam daval samolepku na podlozku pod SPZ s napisem www.astra-g.cz... takže prezentace našeho klubu pokračuje :D
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 05 črc 2006, 13:22

SyncMaster píše:
xpolstarekx píše:Tak copak... nerikejte ze mate astrulky zavreny v garazich :wink: :lol:
jen stojí před barákem.... ale dneska jsem tam daval samolepku na podlozku pod SPZ s napisem www.astra-g.cz... takže prezentace našeho klubu pokračuje :D
ja uz taky chci samolepku.... kuratko kuratko kdepak siii.... :lol: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 05 črc 2006, 14:17

xpolstarekx píše:
SyncMaster píše:
xpolstarekx píše:Tak copak... nerikejte ze mate astrulky zavreny v garazich :wink: :lol:
jen stojí před barákem.... ale dneska jsem tam daval samolepku na podlozku pod SPZ s napisem www.astra-g.cz... takže prezentace našeho klubu pokračuje :D
ja uz taky chci samolepku.... kuratko kuratko kdepak siii.... :lol: :lol:
Já jsem si ji nechal udělat.... ono když bych si ji měl objednat přes internet, tak samolepka asi 25kč + poštovné = skoro 100 kč... a 100 kč dát za malinkou samolepku jsem opravdu nechtěl... tak jsem si ji nechal udělat a přišlo mě to asi na 30Kč.
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ » 05 črc 2006, 14:31

SyncMaster píše:
xpolstarekx píše:
SyncMaster píše: jen stojí před barákem.... ale dneska jsem tam daval samolepku na podlozku pod SPZ s napisem www.astra-g.cz... takže prezentace našeho klubu pokračuje :D
ja uz taky chci samolepku.... kuratko kuratko kdepak siii.... :lol: :lol:
Já jsem si ji nechal udělat.... ono když bych si ji měl objednat přes internet, tak samolepka asi 25kč + poštovné = skoro 100 kč... a 100 kč dát za malinkou samolepku jsem opravdu nechtěl... tak jsem si ji nechal udělat a přišlo mě to asi na 30Kč.
Já myslel že to stojí 50 Kč se vším všudy . :roll: A prodává to Dj.Chicken ne ? :?:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 05 črc 2006, 15:05

Honz@ píše:
Já myslel že to stojí 50 Kč se vším všudy . :roll: A prodává to Dj.Chicken ne ? :?:
Ale já se bavím o této samolepce http://www.auto-samolepky.cz/product_in ... ts_id/1757
Když si zpočítáš cenu samolepky a poštovné, tak mě to výjde levněji si ji někde nechat udělat, nebo koupit na srazu....
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 05 črc 2006, 19:02

jj dj.chicken ma udelany samolepky s logem klubu tak ty jsem myslela njo :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Brruno1
Příspěvky: 130
Registrován: 11 kvě 2006, 23:05

Příspěvek od Brruno1 » 06 črc 2006, 02:12

Tak moje astra dostává zabrat furt se v ní hrabu a pomalu jsem víc zničil než opravil,ale jen pomalu :D. Dostala nové kola,kotouče,destičky,čepy,filtry,oleje,termostat, předřadnej odpor,vodní pumpu, nechal jsem plnit klimu,novejsportovní tlumič výfuku, od vojty dostala Pal. Pc, no a budu pokračovat dál,ale už docházej love tak budu muset trochu přibrzdit. Ještě že mám ty nové brzdy :D

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 06 črc 2006, 21:37

Brruno1 píše:Tak moje astra dostává zabrat furt se v ní hrabu a pomalu jsem víc zničil než opravil,ale jen pomalu :D. Dostala nové kola,kotouče,destičky,čepy,filtry,oleje,termostat, předřadnej odpor,vodní pumpu, nechal jsem plnit klimu,novejsportovní tlumič výfuku, od vojty dostala Pal. Pc, no a budu pokračovat dál,ale už docházej love tak budu muset trochu přibrzdit. Ještě že mám ty nové brzdy :D
:shock: :shock: :shock: :shock: :!: :!: :!: :!:
:lol: 8)
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
petr
Příspěvky: 207
Registrován: 18 kvě 2006, 18:22
Bydliště: Praha - Plzeň

astra malem skoncila na policejnim parkovisti

Příspěvek od petr » 06 črc 2006, 22:33

no ja jsem dneska astru zachranoval aby my ji neodtahly na policejni parkoviste.. zabloudil jsem v praze na vinohradech porusil prikazanej smer jizdy.. mestka policie na me zautocila zablokovala silnici, jenze problem nebyl pripoutanej, takze 2 body. ale nejhorsi na tom bylo ze jsem si zapomel doma doklady policista mi naridil at si vystoupim tak jsem vystoupil a stal na chodniku a nesmel se priblizit k autu! tvorila se kolona lidi troubily ajim to neva hlavne ze mely sveho zlocince.. :wink:
pote zavolili normal statni policii ta prijela, z felicije vylezllo komando modrych uniforem (4 dalsi cetnici).. a vysetrovaly me.. zjistili ze jsem ok, ale za me drze poznamky si me prislusnik mestske policie pekne vychutnal.. nejlepsi na tom bylo ze mestak se z policajtem cca 15minut dohadoval kdo to bude resit. vyhrala to mestska a v tom byl ten pruser.. protoze jsem nemel u sebe doklady tak jsem pry pachal trestnej cin a nemoh polkracovat v jizde.. prislusnik mestske policie mi rekl ze si musim zaridit odvoz protoze u sebe nemam doklady a nemuzu ridit. musel jsem si zaridit odvoz jinak by astru pry odtahly na jejich parkoviste a ja bych si ji vyzvedl pozdeji s doklady a nebo by my ji pri zajistily botickou.. nevim jestly tohle jsou novezakony a nebo jestli jsem policistu tak nas.......ral... za my dal krapet cocku... za mesic jdu jeste k nejakemu spravnimu rizeni vysvetlit sve prestupky. Prislusnik MP my rekl ze jsem nafoukanej fracek.. ja jsem se ho jen zeptal proc semnou jedna jako z hov.....nem.. astra z dneska ma trauma a ja o min 2500 lehci penezenku a jeste to stani me bude stat 1000 ... chtel bych videt jak by semnou jednaly kdybych nekoho srazil nebo neco vaznyho to by me asi zastrelily..

myslim ze kdyby to semnou resila statni policie a ne mestska bylo by to jinak...

preju vam s astrou lepsi dny nez mam ja.. c :twisted:

Brruno1
Příspěvky: 130
Registrován: 11 kvě 2006, 23:05

Příspěvek od Brruno1 » 06 črc 2006, 23:27

Co ty!! Furt žvejkáš tu trávu, ale co děláš se svojí astrou to neřekneš, třeba jak jí meješ atd. :twisted: :D :D :wink:

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: astra malem skoncila na policejnim parkovisti

Příspěvek od Luky » 07 črc 2006, 09:43

petr píše:no ja jsem dneska astru zachranoval aby my ji neodtahly na policejni parkoviste.. zabloudil jsem v praze na vinohradech porusil prikazanej smer jizdy.. mestka policie na me zautocila zablokovala silnici, jenze problem nebyl pripoutanej, takze 2 body. ale nejhorsi na tom bylo ze jsem si zapomel doma doklady policista mi naridil at si vystoupim tak jsem vystoupil a stal na chodniku a nesmel se priblizit k autu! tvorila se kolona lidi troubily ajim to neva hlavne ze mely sveho zlocince.. :wink:
pote zavolili normal statni policii ta prijela, z felicije vylezllo komando modrych uniforem (4 dalsi cetnici).. a vysetrovaly me.. zjistili ze jsem ok, ale za me drze poznamky si me prislusnik mestske policie pekne vychutnal.. nejlepsi na tom bylo ze mestak se z policajtem cca 15minut dohadoval kdo to bude resit. vyhrala to mestska a v tom byl ten pruser.. protoze jsem nemel u sebe doklady tak jsem pry pachal trestnej cin a nemoh polkracovat v jizde.. prislusnik mestske policie mi rekl ze si musim zaridit odvoz protoze u sebe nemam doklady a nemuzu ridit. musel jsem si zaridit odvoz jinak by astru pry odtahly na jejich parkoviste a ja bych si ji vyzvedl pozdeji s doklady a nebo by my ji pri zajistily botickou.. nevim jestly tohle jsou novezakony a nebo jestli jsem policistu tak nas.......ral... za my dal krapet cocku... za mesic jdu jeste k nejakemu spravnimu rizeni vysvetlit sve prestupky. Prislusnik MP my rekl ze jsem nafoukanej fracek.. ja jsem se ho jen zeptal proc semnou jedna jako z hov.....nem.. astra z dneska ma trauma a ja o min 2500 lehci penezenku a jeste to stani me bude stat 1000 ... chtel bych videt jak by semnou jednaly kdybych nekoho srazil nebo neco vaznyho to by me asi zastrelily..

myslim ze kdyby to semnou resila statni policie a ne mestska bylo by to jinak...

preju vam s astrou lepsi dny nez mam ja.. c :twisted:
Jsou to kokoti, co na to rict. U MP se to inteligentama jen hemzi :?
--- Astra G '98 1.4 16V ---

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 07 črc 2006, 09:56

Brruno1: Helejd nezavid mi moji travu jo :lol: ja mam astruli ted doma a jsem na chajde, musim s ni jet naplnit klimu a nekde sehnat uz ty gumy abych mela ty pekny koleska :lol:

Jinac co se mestskejch blbounu tyce, ten kdo nema vzdelani a nemuze najit praci, tak jde tam, tak se pak nesmime divit co nas o stavi za kokoty :roll: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Zamčeno