Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Odkazy nejen na astru g
Odpovědět
dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 14 kvě 2008, 20:30

Já mám skušenost s EURO CAR VIk v Jablonci a s tou samou firmou v Liberci a musim uznat, že rozdíly jsou hrozný. V Jablonci je neochota a laxní přístup a mechanikovi jsem musel radit jak seřídit světla. Zato v Liberci paráda. Super lidi kteří poradí a pomůžou. S úsměvem mi ve skladu přez půl hodiny hledal čísla a ceny. Určitě mi to stojí za těch deset kilometrů navíc.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Harley
Příspěvky: 87
Registrován: 10 črc 2008, 02:19
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Harley » 19 črc 2008, 21:39

Doporučuji Autocentrum hm s.r.o. Břeclav. Je to značkový servis Opel už od roku 1996 jen se to jmenovalo Opel Nešpor Břeclav (dříve). Že tam taky pracuji psát nebudu ať to někdo nebere jako nekalou reklamu. Pro "pražáky" je to z ruky ale z Brna to není tak daleko.

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Capone » 21 črc 2008, 17:49

Taky se přidám,pro Pražáky přihodim odkázek- http://www.auto-staiger.cz/opel/index.php?mod=teama
Je to Auto-Staiger spol. s r.o.,Koněvova 143, Praha 3.Když mám problém s elekrikou atd,tak jedině tam.Ochotní,šikovní a docela v poho cena.Ovšem né na vše
:o :twisted:
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

Uživatelský avatar
Lucky
Příspěvky: 489
Registrován: 08 črc 2008, 20:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Lucky » 01 srp 2008, 19:55

Nevíte o nějakém servise v Ostravě, kde jste byli spokojeni?
Naposledy upravil(a) Lucky dne 14 kvě 2009, 13:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
milhaus
Příspěvky: 97
Registrován: 06 bře 2007, 00:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od milhaus » 08 srp 2008, 05:57

Kdyby nekdo chtel muzu nabidnout servis,kde jsem nedavno delal,je to na bohdalci v praze 10.kdyby jste neco potrebovali tak mi cinknete ne tel:775 38 36 18.
mnozi z vas uz tam byly a myslim si,ze byla spokojenost.nebo ne? :lol: :lol: :lol: M:

zer69
Příspěvky: 5
Registrován: 21 lis 2008, 12:57

Re:

Příspěvek od zer69 » 25 úno 2009, 10:43

Gondo píše: Tak už jsem slyšel osobní zkušenost s Auto Vít v Praze ve Vysočanech. Prý už nikdy více! Nevstřícný přístup, má jen malou diagnostiku, kterou neodhalil závadu, zato smazal chybovou hlášku a tím považoval závadu za odstraněnou. U Steigera se potom zděsili, šlo o nějakou vážnou věc.
Potvrdzujem, pan Vit absolutne nechape co je zakaznicky pristup. Chodil som tam kvoli tomu ze to bolo blizko, ale vzdy sa spraval tak ako keby mi to opravoval zadarmo. Hladam nejaky novy servis, odporucite nieco v Prahe? Diky.

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Mike.S » 25 úno 2009, 20:10

Harley píše:Doporučuji Autocentrum hm s.r.o. Břeclav. Je to značkový servis Opel už od roku 1996 jen se to jmenovalo Opel Nešpor Břeclav (dříve). Že tam taky pracuji psát nebudu ať to někdo nebere jako nekalou reklamu. Pro "pražáky" je to z ruky ale z Brna to není tak daleko.
nemám moc dobrou zkušenost :cry:i když zase na druhou stranu, sehnal jsem tam díl, který jsem nikde jinde nesehnal 8) tak nevím, trochu rozporuplné pocity
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

marve1
Příspěvky: 113
Registrován: 29 dub 2009, 11:40
Bydliště: Pilníkov okr.Trutnov

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od marve1 » 12 kvě 2009, 13:16

já tady mám taky pár věcí o Oplu Syrovátko ve Vrchlabí.Výměna přední pravé brzdové trubičky,výměna brzdové kapaliny a podívání se na ruční brzdu.Objednenej jsem byl na 5 dní dopředu,práce jim trvala od 9 do 14.30ti a cena 2 550kč.Materiál cca 300kč,zbytek práce.Pak se mi rosvítila kontrolka airbacku,jak mi holka kope do sedačky,stím jsem tam zajel,odkryl kryt na zásuvku a pozval si technika a vyvoslil mu co potřebuju,vymazat chybu u řídiče.Technik to měl za 3 min hotovoa cena 350kč.Nato jsem se ho zeptal jestli zde dělají výměnu relátka ciklovače,koukal na mě nechápavě že to astra má,já mu řekl že chci pamětový,že to má jen jeden interval,tak se mě snažil ukázat jak na to než uznal že mám pravdu já,což mě překvapil to by mohl znát nebo spíš vědět.Na netu prodávají automatický rosvícení světel i snávodem asi za 300kč.A na tohle mi řekl že se musí předělat elektrika a stojí to dost peněz.tak nevím názor si udělejte sami.Jo a tu ručku mi přitáhli tak ,že jsem na jaře měnil destičky a kotouč.Stale mě to přibrždovalo.
astra G 1,6 16v XE 2002

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od HerryCZ » 12 kvě 2009, 13:27

Hoi, jsem z FM takze zatim jezdim do Chlebovic do Pavlas Trust. Co jsem kupoval, tak zatim melo dobrou cenu. Ale auto jsem si tam jeste nenechal delat (snazim se vse delat sam nebo s pomoci kamosu), az na zmenu jazyka, kdy technik pomerne ochotne na potreti zmenil jazyk na EN. Dale me ponekud zarazilo, ze clovek co se stara o dily mi rekl, ze svicky jsou GM a, ze nevi co to je za vyrobce (Tak nevim, jestli me fucknul nebo je mu to jedno nebo nic netusi).
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od Trdlo » 12 kvě 2009, 23:11

Taky bych přidal dva SUPER servisy:

http://carteam.cz/ - Komárovské nábřeží, Brno, Náš kolega RomanK - netřeba nic dodávat
WWW.ASE-DEDIC.COM - Brozany 124, Staré Hradiště u Pardubic, Náš kolega denny - taktéž netřeba nic dodávat
END

libmot
Příspěvky: 48
Registrován: 09 dub 2009, 10:47
Bydliště: Havířov

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od libmot » 13 kvě 2009, 08:02

Jednoznacne se pridavam dle dosavadnich zkusenosti k chlebovickemu Pavlas Trust. Jeste jsem u nich nanarazil na problem pri domluve.
Zafira B

ex. Zafira A, 1.8/92kw

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od YANEK » 16 kvě 2009, 21:24

milhaus píše:Kdyby nekdo chtel muzu nabidnout servis,kde jsem nedavno delal,je to na bohdalci v praze 10.kdyby jste neco potrebovali tak mi cinknete ne tel:775 38 36 18.
mnozi z vas uz tam byly a myslim si,ze byla spokojenost.nebo ne? :lol: :lol: :lol: M:
kdepak na bohdalci makám i já :twisted:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
Lucky
Příspěvky: 489
Registrován: 08 črc 2008, 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od Lucky » 17 pro 2009, 14:57

No já jsem teda měl možnost vyzkoušet jak Nobotného tak ADOP. Už nikdy bych nešel do Novotného! Střílí ceny jak se jim zachce. Jinak provedena práce asi nebude špatná, ikdyž jsem ji nakonec reklamoval. K ADOPu nemám jakoukoli výtku. Možná na lidský přístup. Tak ať dobře vybereš a moc tě neoškubou. 8)
Opel Astra G Caravan 1.6 16V X16XEL Comfort

Uživatelský avatar
Billy.Joe
Příspěvky: 115
Registrován: 06 lis 2009, 17:56
Bydliště: Veleňská 7, Praha 8-Kobylisy

Re: Servisy OPEL - spokojenost - odkazy na dobrý servis

Příspěvek od Billy.Joe » 18 pro 2009, 15:30

čau. Musím oponovat. Byl jsem jednou u Auto Vít a vše v pořádku, ochota, přístup.... nakonec jsem u nich neopravoval ale nechal jsem si tam vyměnit čidlo zpátečky, měl to za 5 minut hotové (dokonce sednul do auta a dojel to koupit). Cena tušim 400 kč (čidlo bylo nové z krabičky).

Servis kde mně i kamarádovi dobře opravili bouračku je servis REJMON , na Bohdalci, Praha 10. Skvělý přístup a skvělá cena.

- vytažení víka zav. prostoru bez laku (rozleštění)
- zadní nárazník zavařen + lak
- vytažení podlahy, nosníku, oprava zadního čela
- oprava LP dveří + lak
- lakování LP blatníku (blatník můj z vrakáče)
- zalepení úchytu LP světlometu.
- oprava třmene PZ kola ( houkalo při brždění atd.)

to vše za 14 000 kč (od pojišťovny jsem dostal jen za zadek 27 000 kč). 8 pracovních dnů v opravě. Mají vlastní lakovnu.
Není to značka ani vyvoněný servis ale dle mého názoru to umí.
Kamarád tam opravoval na Octavii LZ bočnici + názaník na zástřik za 4500 kč. Od pojišťovny dostal 15 000.

Jinak diagnostika v Autovars Holešovice + narovnání kontaktu airbagu (svítila kontrolka ) 250 kč.
Opel Astra G,3dv. 1.8 16V, r.v.: 1998,zel.metalíza, 4x airbag, el okna, zrcátka,mult.volat.,volant a řadící páka-kůže,ABS,ASR(TC),dělená sedadla s otvorem pro lyže,man.klimatizace,rádio CD,4x kotouče, 205/50 R16. Zakoupeno u Opel Steiger Praha 05/09 za 55 000 kč

Odpovědět