ufukuje se mi kolo

Vybíráte disky či plechy, nevíte co to je ET, či jaké kola se hodí na vašeho oplíka, zde najdete odpověď
Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pico » 27 črc 2008, 15:42

Ja som na Favorite jazdil pol roka s klincom v pneumatike a takisto mi koleso púšťalo len pár desatín za týždeň. Klinec to temer utesnil. Keď som prezúval pneu, tak mechanik zistil klinec v plášti. Pre istotu si over nepoškodenosť pneumatiky, aby si zbytočne nevyhadzoval peniaze. Zdar a silu.
Astra II

Reklama
 

Uživatelský avatar
ace
Příspěvky: 51
Registrován: 27 kvě 2008, 15:11

Příspěvek od ace » 31 črc 2008, 12:19

mel jsme podobny problem tak jsem to vzal k mekanikovi ten zul gumu a na vnitrini sranach rafku jak doseda guma byl ten rafek zoxidovanej tak mi rekl at si to odrapu a pretru zakladovuou nebo jakoukoliv barvou no a je klid

Uživatelský avatar
Zralok
Příspěvky: 1524
Registrován: 07 bře 2008, 22:05
Bydliště: OVA 8 - sedmák

Příspěvek od Zralok » 23 říj 2008, 00:11

Na ten sajrajt co se stříká do pneu mi v pneuservisu říkali že když se to do kola použije tak je pak problém s klasickou opravou defektu. Že se vevnitř utvoří takový mazlavý film a na něm zevnitř nedrží záplaty. Pokud kolo uniká i lehce tak bych nejdřív zjistil jestli v něm není hřebík nebo něco obdobného protože to opravdu dokáže celkem díru utěsnit. Koroze na alu ráfkách asi nehrozí takže pak bych zkusil vyměnit ten vnitřek ventilku (může se stát že by ho stačilo dotáhnout) a pokud by ani to nepomohlo tak do pneuservisu ať to zkusí vyzout, vyměnit celý ventilek znovu nazout vyvážit.

miq
Příspěvky: 20
Registrován: 03 bře 2008, 12:55
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miq » 23 říj 2008, 09:37

Tak jsem napustil kolo sprejem na opravu defektu na pneu a žádná změna pořád se ufukovalo .
Takže když jsem byl v servisu na kontrole tak jsem jim to řek , vyměnily mi ventilek tak uvidím jak to bude.
Naposledy upravil(a) miq dne 24 říj 2008, 07:05, celkem upraveno 1 x.
opel astra g 2003 Z16XE 1,6 74KW

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 23 říj 2008, 13:08

joo kdyby to nefungovalo tak sem měl teď taky stejný problém na zimákách...a bylo to tím jak se dávají na okraje závažička tak to mělo nějaké ostré hrany a díky tomu závažičku pneumatika úplně nepřilnula k alu,plecháči..takže ji vyměnil za kvalitnější a je po problému 8)
takže i závažíčka jsou kvalitní a méně kvalitní jak vidím... kudla

Odpovědět