Auto nestartuje a ani neháže jiskru

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Uživatelský avatar
mevis
Příspěvky: 36
Registrován: 22 čer 2007, 13:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Auto nestartuje a ani neháže jiskru

Příspěvek od mevis » 29 čer 2011, 22:52

Tak chlapy, díky moc za postřehy, nebyli jste daleko..... "když nevstřikuje tak neháže ani jiskru" tahle myšlenka byla pro mě spásná tak jsem šel znovu po palivu a při proklemování relé palivového čerpadla mi začlo čerpadlo bzučet, takže jsem od kolegy s Astřičkou půjčil tuhle fialovou kostičku a auto zase krásně startuje....relé bratru 500 v Oplu (za takovou kravinu hrůza) ale visely ve vzduchu horší částky takže nakonec velká radost.....snad vám to někomu třeba pomůže....
Opel Astra 1.4 16V X14XE 5dv. r.v. 1998

Reklama
 

Uživatelský avatar
Gorbo1
Příspěvky: 2261
Registrován: 07 říj 2010, 10:23
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Auto nestartuje a ani neháže jiskru

Příspěvek od Gorbo1 » 13 bře 2012, 10:56

Neviem,ci to sem pisem spravne,ale dufam,ze hej.Takze mam zafu z roku 2000 motor 1,6 16V 74kw a mam LPG.A teraz ten problem.Pri jazde na benzin vsetko OK.Pri jazde na plyn okolo 3000 otaciek sa rozsvieti kontrolko motoru,pri vyradeni zase zhasne.Skusali sme menit nastavenie plynu,ale ziadna zmena.Diagnostika vypisala chybu P 0200.Ale ako je mozne,ze pri jazde na benzin sa kontrolka nerozsvieti?Ak sa nemylim,tak chyba znamena poruchu vstrekovacov.Ale aka porucha tam moze byt,ked idem na plyn?Ved tade by vtedy benzin ist nemal,alebo sa mylim?Budem rad za kazdu radu.Inac auto sa sprava normalne i s tou kontrolku.

Odpovědět