ach ta STK

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 19 pro 2007, 13:05

uz bych to taky rad dotah do konce, kdyz uz budu mit potvrzeni z uradu ze to muzu nechat vyrazit tak uz to za ty 3 kila necham vyrazit a za opakovany stk dam 150 snad to uz konecne vyjde, kdyz uz je to takhle daleko, vyjde to levneji nez nova tehcnicka sice o par stovek ale za tu praci co sem s tim mel do ted to uz dotahnu do konce a bude vsechno tak jak ma, a uz nema co kecat

vidim to na takticky zatah ekonomie ve skole, a poletim na urad at to mam dneska v ruce a rovnou se objednam, potrebuju to co nejdriv udelat, pak sou svatky a jedu pryc a nikdo nehne ani prstem
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Reklama
 

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 19 pro 2007, 17:22

tak veci se dali opet do pohybu a doslo k dalsimu posunu k cilove hranici, na magistratu sem si vyzved papir, pak sem zavolal na prislusniou stanici kde mi to vyrazej , :!: posledni termin v roce, patek od 7:00 nastesti se mi to hodi :!: jenze trosku komplikace, jak jinak, me se poklidny veci vyhejbaj, v patek si nemuzu to nechat zapsat do velkyho technicaku protoze v patek neuradujou nasi mily urednici, takze prvni termin kdy oteviraj je 27.12. presne v den kdy odjizdim na hory, ale po telefonicky dohode prej na miste bude technik co kontroluje vyrazeni cisla motoru jestli tam skutecne je, od 7:00 do 14:00, takze rano si tam na pul sedmou pudu stoupnout a cekat frontu at sem co nejdriv na rade a vyridim to hned rano, kezby kezby to bylo behem dopolednich hodin zapsany a moch sem zkusit i toho 27 technickou, pokud technika nevyjde ze tam nebudou nebo to nestihnu tak tam holt pojedu az na sibenicni termin toho 2 :!: :!: :!: no holt svatky si musim kazit tak jako tak, tak co nadelam, papirovani neni zatim stale konec, ale vse vypada jako konecne velka nadeje na zdolani stk bezproblemu a asi 100% legalne a poctive nebo nevim jak jinak to nazvat, uz sem tomu obetoval az az vseho, nervu, casu atd. takze to snad uz dotahnu do konce a bude pokoj, pokud si nekdo chcete nechat vyrazit teda obnovit cislo typu motoru a nevite jak na to klidne se me zeptejte uz sem na to odbornik :D :D :D

edit: astra nema zespoba plasty pod motorem ze ne, musim totiz pred razenim cisla odstranit vsechny plasty zespod pokud tam nejaky sou co by branili pristup k motoru, zezhora je videt primo az dolu zkrz tak se mi zda ze to je snad v poho, ne treba jako u oktavek ktery maj zadelanej plastem celej spodek
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ » 19 pro 2007, 19:17

Já teda nejsem odborník , ale podle mě i Astra má plastový kryt motoru ...

A diesely mají ještě ten větší ...

:?:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 19 pro 2007, 19:36

Honz@ píše:Já teda nejsem odborník , ale podle mě i Astra má plastový kryt motoru ...

A diesely mají ještě ten větší ...

:?:
ja prave nevim kdyz sem byl pod tim tak vim ze sem videl ulpne zkrz, to sami kdyz se koukam zezhora dolu, muzu srovnavat jen s oktavkou ktera to male zaplastovany komplet cely, bohuzel netusim jakym strojem to tam bduou vyrazet jak je velkej ale zejtra mrknu pod auto, zda se mi ze je tam dostatecna dira na to, mozna nejaky plasty tam budou ale ne snad takovy aby se nedostal k motoru, no radsi se na to podivam , ale bohuzel muzu jedine ze nekam najedu nebo pres hever :? , ale pokud nekdo vi jiste o oplastovani motoru zespod tak at se ozve ;)
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 19 pro 2007, 21:20

pro jistotu se zeptej v OPLU
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 20 pro 2007, 10:57

Zigi píše:Pokud vím, tak plastový kryt maj pouze diesely, ale může mít i benzín, když si ho tam někdo koupí...
Jinak držím ti palec a jak to všechno budeš mít, to ti spadne ze srdce takovej balvan, kerej svět neviděl :)
uz se na to tesim, az bude po vsem a bude klid
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 20 pro 2007, 12:27

osobne te lituji. ja bych ho uz asi po chvilce poslal do pr*** i tu babu protoze ta je tam jenom vod kasirovani a ne vod kecani. osobne jsem klidas ale tohle mi zveda ze zidle. jak rikam ja bych ho poslal nekam uz hned a sel na jinou technickou....kdyz si to mozna sectes tak v celku das na poplatkach stejny prachy jako za dalsi technickou ale zase by si to mel bez cisla respektive bez kodu motoru. jak tu nekdo psal nejdrive bych se nezavazne zeptal........no preju at to klapne na potreti a mas klidne svatky :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 21 pro 2007, 08:08

tak a je po dalsim ukonu, dneska rano mi tedy uspesne vyrazili znovu cislo typu motoru, je to v miste vedle olejove vany (tedy na spodku motoru, ze zhora to neni mozny videt, musi se vlist pod auto), kde je to vcelku trochu naolejovane takze uz by to tam vyreznout nemelo, samotny vyrazeni trva cca 15 min, i s ocistenim a vsim okolo tak 20, takze nic slozityho, razi se to tam normalne rucne ve dvou lidech tak 20kg kladivem, kdo vi proc to stoji 3 kila :D kazdopadne cislo uz mam, dokonce si to fotili cely auto i misto kde to vyrazili kdyby byli pozdejsi problemy, vsichni mili, prijemni i kdyz bylo 7 rano, vsechno mi vysvetlili co mam delat dal, a tak, takze dalsi bod splnen a ted nasleduje kratka pauza a 27.12. pokracuju na zapsani do technicaku, uvidime, snad se konecne vse povede.
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 21 pro 2007, 08:29

kez by kez by ;) nechapu ze mi to zatim vychazi tak jak sem planoval, uvidime co se zase podela :? kdyby vse probhlo hladce tak budu nad miru spokojen a v klidu si 27 odjedu na hory a uz nic neresim :D
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 21 pro 2007, 08:48

taky bych rek, ja uz uplne premejslim co by si moch vymyslet zase za kraviny, bych asi fakt uz pak sel sedet na tvrdo protoze bych ho musel zabit na miste, ale nechci si kazit svatky, takze pocitam s tim ze kdyz to bude ve velkym tchnicaku tak bude vse ok, uz me vazne nic neprekvapi po tom co sem zazil
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Specnaz
Příspěvky: 87
Registrován: 29 dub 2007, 21:19
Bydliště: Teplice

Příspěvek od Specnaz » 21 pro 2007, 10:14

Tak po jednom tom jeho výstupu bych mu takovou nakouřil, že by se mu francouzák otočil okolo krku!!! :)

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 27 pro 2007, 09:13

tak uz mam konecne vse zapsano ve velkym technicaku, dneska sem tam na 7 rano jel a za pul hodkysem byl pryc, prijel sem k STK no a na dverich napis, dovolena od 24.12.2007-2.1.2008 z ceho plyne co? maj dovolenou do 2 vcetne, takze 2. tam nikdo nebude, nebo druhyho uz tam nekdo bude, jelikoz mi napsal platnost stk do 2.1.2008 tak by me uz vazne extremne nasr**i kdyby 2. meli zavreno ja tam prijel 3 a rekli no jo ale to uz musite na novou, uz vam to propadlo, no uvidime, vzal sem si cislo tak tam zavolam, ale uz me u nich nic neprekvapi
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

pája B
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2007, 20:11
Bydliště: Troubky nad Bečvou

Příspěvek od pája B » 27 pro 2007, 21:07

Tomu se u nás říká vyžrat si to až do dna.Fakt tě lituju.

Effe
Příspěvky: 158
Registrován: 11 kvě 2006, 21:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Effe » 27 pro 2007, 21:42

já to jebu ,to je počteníčko,chlape než ty tu technickou udoláš tak ti projde platnost té lékárničky

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 02 led 2008, 11:16

tak a je to tu, sibenicni termin byl dnes, podle rozpisu meli mit dnes dovolenou, v osm tam volam, zvedne to moje oblibena "mila" pani a ptam se dobry den, mate dnes otevreno? a z druhe strany, no jelikoz sem to zvedla tak tu asi sedim takze otevreno mame, rikam si, ok zachovat kllidnouá hlavu, ani vanocni svatky ji neobmekcili tak rikam slusne no byl sem tam 27 a meli ste psanou dovolenou az do 2. tak si radsi zavolam at nejezdim zbytecne, a ona "nooooo aha, no sem tu proste" . tak takhle to dnes zacalo, jel sem tam uz zase s takovou ze to snad ani nevyjde ale rikal sem si co, vsechno mam tak at jdou uz do prd**e. prisel sem tam, nahodil americky vitezny usmev a rikam dobry den tak sem tu zas, jdu na tu opakovanou technickou,
babka: hmmmm, koukam ze uz to mate v technicaku, takze sme meli pravdu co
ja: no je to holt tezky kdyz vam kazdej tvrdi neco jinyho ale holt proste sem to uz nechal udelat at je klid
ona: no dobre, vypada to v poradku tak si najedte k vratum ("slava, rikam si konecne po mesici uspech ")

prijedu tam, mistr vysmatej a vcelku prijemnej, rikam si co se deje, slusne povida tak kam vam to vyrazili, posal sem mu misto, rek sem ze to zezhora videt neni, ukazla sem vsechny papiry a napsany popis ve velkym technicaku, a rika, no tak dobre, mate rozhodnuti z magistratu a mate to iv technicaku tak je to v poradku, ale bylo s tim obyhani co,
ja:no to si piste, strasny, nikde nic neudelaj na pockani a kor o svatkach
on: no jo je to strasny papirovani s tim a hrozny prace, ale ja delam jen svou praci, ale vobihani kor tohodle je strasny to ja vim, co lekarna?
ja: fungl nova
on:co svetla? jdou?
ja: spraveny vsechno
on: jo uz to jde seridit, no tak a mate to, a mate od toho a hlavne od nas klid na 2 roky

vylepil nalepku, zaplatil sem 150kc a co nejrychleji co sem moch odjel pryc, konecne, opravdu konecne mam platnou STK se vsim vsudy, mam vyrazeny cislo typu motoru, mam proste vsechno :D nikomu z vas bych to nepral tohle prozit a obihat, je to neskutecny, zvlast srazka s blbcem je jeste horsi nez cely to obihani, stale mi prislo ze ne ze dela svou praci ale spis chce aby nekdo obehaval a obehaval a on ho prudil ze to stale nema a tak no, no proste mi to prislo z toho jak mluvil, ale kazdopadne nic nemeni na tom ze nikdo !!!!!! nejezdete v praze na technickou do cimic, usetrite si naprosto vsechno co usetrit jde, nervy, cas, penize proste vsechnoi :D technickou mam a konecne 3.1. muzu mit klid, takze toto tema uz opoustim a necham ho tu jako vystrahu pro ostatni :D stastnej novej rok
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Odpovědět