ach ta STK

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 20:19

sem zvedavej na to co si co ma byt nova technologie na vyrazeni cisla motoru, vi nekdo jak to vypada? co to dela? nevyrezne to znova ? :shock: :shock: :shock: ??? kdo vi,

a oni ti pak na technicky jeste reknou, tohle ma spoustu lidi ale jenom VY tady delate takovyhle problemy a nechcete si to nechat vysvetlit. kolik let je za zabiti v afektu? kdyz k tomu pridam ze sem psychicky labilni a musim se lecit?
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Reklama
 

pája B
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2007, 20:11
Bydliště: Troubky nad Bečvou

Příspěvek od pája B » 18 pro 2007, 20:26

Nová technologie je vyražení jinou metodou než výrobce (velikost raznic,řádkování,vytečkování,umístění,sklon)

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 18 pro 2007, 20:28

gErda píše:sem zvedavej na to co si co ma byt nova technologie na vyrazeni cisla motoru, vi nekdo jak to vypada? co to dela? nevyrezne to znova ? :shock: :shock: :shock: ??? kdo vi,

a oni ti pak na technicky jeste reknou, tohle ma spoustu lidi ale jenom VY tady delate takovyhle problemy a nechcete si to nechat vysvetlit. kolik let je za zabiti v afektu? kdyz k tomu pridam ze sem psychicky labilni a musim se lecit?
KDYŽ BUDEŠ PO PORODU V LAKTACI tak by to mohla srovnat :wink: podmínka, co Ty na to :?:
Jedná se o to, abys měl papír, že Ti to dělala oprávněná osoba, aby to nikdo ani do budoucna nemohl zpochybnit.
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 20:30

pája B píše:Nová technologie je vyražení jinou metodou než výrobce (velikost raznic,řádkování,vytečkování,umístění,sklon)
ale nikdo nezaruci ze to znova nevyrezne ne, na to se schavlane zeptam, aby z toho nebyl nekonecnej pribeh, rovnou to pretrit barvou nebo nejak osetrit, hlavne aby mi uz zavolali z toho magistratu, tam sou taky pohodlny jak nevim co, by mi to moch stejne udelat na pockani,

jo to sem zapomel, borec na technicky jeste delal machry kdyz sem mu rikal ze opel na to mel 14 dnu nez mi posle ten dopis tak prej "no ale to vam meli udelat na pockani, oni zue zakona zadnou lhutu na to nemaj, 14 dnu jo to sou kecy " je to proste znalec v zakonech a precizni pracovnik,. mel by dostavat priplatky , znalec.
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 20:33

spermin píše:
gErda píše:sem zvedavej na to co si co ma byt nova technologie na vyrazeni cisla motoru, vi nekdo jak to vypada? co to dela? nevyrezne to znova ? :shock: :shock: :shock: ??? kdo vi,

a oni ti pak na technicky jeste reknou, tohle ma spoustu lidi ale jenom VY tady delate takovyhle problemy a nechcete si to nechat vysvetlit. kolik let je za zabiti v afektu? kdyz k tomu pridam ze sem psychicky labilni a musim se lecit?
KDYŽ BUDEŠ PO PORODU V LAKTACI tak by to mohla srovnat :wink: podmínka, co Ty na to :?:
Jedná se o to, abys měl papír, že Ti to dělala oprávněná osoba, aby to nikdo ani do budoucna nemohl zpochybnit.
podminka jo, takze rekneme na rok na dva? tak to sem do dalsi technicky "cistej" no zajimavy :D :D :D

jasny to na to dostanu nejakje papir zase, uz jich mam ohledne auta celej stos, tam kam pudu na to vyrazeni sou aspon prijemny ochcotny lidi, necham si to vse vysvetlit at sem chytrej pred STKckem a tak. holt slusnejch lidi je dneska malo a clovek si je musi vazit, po tom co poznavam poslendi dobou to je des a hruza
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

pája B
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2007, 20:11
Bydliště: Troubky nad Bečvou

Příspěvek od pája B » 18 pro 2007, 21:02

Hlavně si nechej ukázat kam to číslo vyrazily,at to víš.A tomu volovi nic neříkej,at hledá.

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 18 pro 2007, 21:04

Za to, aby byli příjemní si je platíš. Ale u hodně lidí je problém říct promiňte, JÁ jsem se spletl,
a nedej bože před svědky. Holt tomu se říká kultura vyjadřování.
Pokud jsi při jednání na STK ujel, zkus se jim omluvit, zda to nepadne na úrodnou půdu. Ale
já bych se zmínil, že na tom mají též lví podíl, ať se nediví Tvé reakci a popřej jim ke svátkům,
pokud to vůbec bude možné. Udělej to tak všude a sleduj, já s tím měl vždy úspěch.
CO TY NA TO.
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 21:11

vis co ja se snazil jednat slusne do ty doby nez me proste ty nervy pretekly, kdyz 5 minut stojim u okynka a baba kouka z okna tak si rikam minule byla neprijemna nebudu rusit vi ze sem tu tak pockam, pak se otoci a arogantnim tonem, co si tu prejete?????? no tak slusne reknu svuj problem, a no aleeee to nemateeeeee ve velkyyyyymmm technicaku jakooooo a proste takovej ton ze uz nervy pretecou a konec, kde sou na me hodny prijemny sem i ja na ne, a popreju hezky svatky a vse, ale tam kde jim necham prachy a jeste sou na me hnusny, drzi a nedokazou mi poradit, tak to at jdou nekam, vydrzim hodne ale co je moc to je moc, bohuzel sou tam lidi opravdu neprijemny, a to jako opravdu, uz jen stylem mluvy a narazkama, bud je to tim ze vypadam jeste mladsi nez ve skutecnosti sem :) a nebo proste to tam tak chodi se vsema, nevim holt, jaky budou na me takovej budu ja na ne, az bude vyrazeny cislo tak uz mi nic nebrani to udelat a uvidiem co se bude dit dal

edit: ono je taky tezky kdyz ti na oplu reknou tohle (pro tebe pozitvni zpravu) a na STK ti reknou opak (pro tebe negfativni zpravu) tak je jasny ze sui budes branit to co ti rekli v oplu protoze by to bylo vse vyreseny, jenze hotl kdyz to nekdo zacne pak hrotit tak je to tezky, a dokazovat mi ze JA sem tu ten pan a JA to chci takhle tak na to ja nejsem abych tohle poslouchal, to at jde delat na armady a buzerovat tam
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 18 pro 2007, 21:23

NaSTK mají svoje předpisy, které nemusí v Oplu ani znát, a ty ses o tyto informace opíral. Vem sebou MP3, nahrej
si jejich jednání, popř. skrytou kamerou, a dej to do občanského juda, možna na uklidněnou vyhraješ 1000 Kč,
kup flaštičku, a nabumbej se.
Na spravení nálady :wink: Pokud si budeš jistej svou věcí, než zajedeš na STK dej si rumovou trest do pečiva,
hodně to tam zadýchej, a sledujco se bude dít. :P
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 21:28

co obcas vidim obcasnky judo tak to sem byl jeste mirnej v tom jednani oproti tem redaktorkam tam :D
je jasny ze kazda strana ma svoje pro a proti, ano opiral sem se o informace ktery sem mel potvrzeny pouze ze strany opla ale to furt neznamena ze se ke me kvuli tomuhle musej chovat jak k nekomu koho posilaj do pr**** , domluva, kdyby aspon domluva a poradili mi rozumne, ale to uz proste zacalo prvni technickou, nedokazali se se mnou proste rozumne bavit..... nenech se sebou takhle jednat

edit: ja v tom proste urt vidim takovy to vychloubani a styl ja sem tu pan tak drz hubu a poslouchej, viz. prvni technicka, a rozhovor o typu motoru, a dnesek
pan ma zrejme komplex z detstvi a nebo komplex celozivotni a leci si ho timhle stylem

edit 2 : otazka tedy proc nekomu technicka projde s vyrezlym typem motoru a nekomu ne? co auta stary 20 let? atd?
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 18 pro 2007, 21:55

můžu říct odpovědně, že s vyrezlým T. motoru jsem se setkal poprvé, bude to tím, že dříve se číslo poctivě razilo.
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

pája B
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2007, 20:11
Bydliště: Troubky nad Bečvou

Příspěvek od pája B » 18 pro 2007, 21:58

edit 2 : otazka tedy proc nekomu technicka projde s vyrezlym typem motoru a nekomu ne? co auta stary 20 let? atd?[/quote] Bez komentáře.

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 19 pro 2007, 10:53

tak mi prave volali z magistratu ze to potvrzeni je hotovi jako by to nemohlo bejt na pockani :? kdo ma pak hledat cas jezdit tam na vickrat, dnes uz to stopro nestihnu, pochybuju ze by se tam v sedm vecer s emnou nekdo bavil tak tam asi hned zejtra rano sjedu a pojedu se rovnou objednat na tu evidnecku na to vyrazeni, pokud by mi to udelali ve ctvrtek odpoledne nebo v patek rano, byl bych stastnej jako blecha
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od synologic » 19 pro 2007, 12:02

gErda píše:tak mi prave volali z magistratu ze to potvrzeni je hotovi jako by to nemohlo bejt na pockani :? kdo ma pak hledat cas jezdit tam na vickrat, dnes uz to stopro nestihnu, pochybuju ze by se tam v sedm vecer s emnou nekdo bavil tak tam asi hned zejtra rano sjedu a pojedu se rovnou objednat na tu evidnecku na to vyrazeni, pokud by mi to udelali ve ctvrtek odpoledne nebo v patek rano, byl bych stastnej jako blecha
Držím ti palce... :lol: :wink: :lol:
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 19 pro 2007, 12:55

Dotáhni to do konce, problém by se mohl opakovat :!: pri kdejaké silnicní kontrole.
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Odpovědět