ach ta STK

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

ach ta STK

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 09:50

tak sem si rikal jak v tuhle dobu napisu na forum ze sem rad ze astricka je ok ze sem prosel technickou bez problemu atd. jenze opak je pravdou, dneska sem se rano vydal na STK a narazil jsem asi na toho nejvic nasranyho a neprijemnyho cloveka co se dneska vzbudil. Prijedu tam da mi kazani jak ve skole prvnackovi co mam delat a co ne a at urcite nezkousim tohle a tak uz zacal takovym tonem jako "ja sem tady ten kdo te bud pusti nebo ne takze ty bud hodnej a drz hubu" no a zacalo to, kontrola spodku ok, kontrola na pasech ok no a pak to prislo, zacal prolezat cely auto, kouka do prihradky pred spolujezdcem (nechapu proc), pousti vsechny spinace v aute, klimka,rozmraz okna, ventilace, topeni atd. dobre to bych jeste pochopil ale rikam si proc, pak to prijde, jde serizovat svetla, a slysim "no tak pane pravy vam nejde seridit" tak rikam jak to co je spatne? a borec na me "koukal ste se nebo co?"
ja: "no byl sem vedle auta nevidim co tam presne delate"
on:"no tak se mate koukat ne, ja uz vam to ukazovat znova nebudu"
ja: no cim je to mozny ze to nejde seridit
on: boze !! rika vam neco koroze??? asi ne co??? no tak to je kdyz vam to zrezne, a kdyz neco rezne tak se to nafoukne chapeteeeee. no tak to proste nejde seridit, to si opravite, vytahnete lampu a opravite to
ja:no ok a kde je teda ten serizovaci krouzek
on:pane to neni krouzek to je ozubeny kolecko z umely hmoty, to si tam najdete,m mate se koukat

nasleduje kontrola povinny vybavy
ja:tak tady vsechno mam, mam novy zarovky novej klic, blablabla
on:no tak to vyndejte ne, prece to nebudu vyndavat ja, hmmm tak kdyby ste to nevedel mate proslou lekarniucku, to je hrozny, mate klic a rezervu zrejme ne kdyz ste mi to neukazal
ja: MAM!!!!!!!! tady jeste vam vytahnu tu rezervu at vidite ze tam mam ten klic ze si nevymejslim !!!!!!!!!! (vytahuju rezervu uz je skoro venku)
on: to je dobry javam verim.

(uz mi dochazeli nervy dost silnym tempem)

kouka na motor a pak koukne do technicaku a jenom "HAAAA, oni si mysleli ze vyhrajou ale nevyhrali, nevyhrali, vite o tom ze mate zrezivelej blok motoru ze nejde precist cislo motoru?
ja: no nevim jak bych to mel vedet
on: a mate v technicaku napsano vymaz motoru, to jhe jasny, mysleli si ze vyhrajou, omyl, pane omyl, takze vy si dojdete do oplu a pozate at vam daj povoleni na vyrazeni novyho cisla motoru, a na prislusny oddeleni si zajedete at vam to znova vyrazej, na bloku motoru je i oznaceni motoru a to ja nezjistim, ha si myslel i ze vyhrali. NE ze to budete delat doma !!!! pekne si to zaridite
ja : hmmm supr
on: takze jinak mate auticko hezky , je v poradku bez vetsich komplikaci no pekny, takze si vyridite tyhle veci ja vam tady vyberu nejakou krasnou nalepku na jeden mesic at s tim muzete jezdit a pojedete, tahle je moc matna, aaa tady sem nasel krasne lesklou ta bude pro vas
ja : hmmm dik
on: no a rika vam neco ze mate chodit na technickou kdyz vam vyprsi?
ja: no sem tady, na nalepce bylo do konce listopadui tak sem tu
on: haaaa jenze v technicaku mate do 14.11. a to ste prosvih takze ste prijel pozde to byste nemel
ja: hmm ja se koukalů na znamku technicak velkej sebou nevozim
on: tom uze rict kazdej, bezte si to zaplatit

prijdu k okynku, rikam muzu zaplatit tu technikou? (stale slusne, ac uz sem byl vytocenej maximalne) a stara baba, pane jako ja mam na to 15 minut abych to mohla vytisknout to si jako nemuzete prijit hned, rikam ok ja si pockam , baba si tam 10 minut vykecava pak 4 minuty cumi z okna a posledni minutu z 15 minut klikne v pocitaci na tisk, a zacne hulaka, tak pane s tou astrou uz to mate hotovy.

no takze sem trosicku vic nasr***ej, vcelku me dostalo to jednani toho borce, proto vas prosim o radu

<b>Nevite nekdo jak si mam zaridit vyrazeni toho cisla motoru kdyz mam v technicaku napsano vymaz.cisla motoru? (uz sem to slysel u par lidi ze to tam maj taky) ale nevim co s tim mam delat :( za kazdou radu diky </b>

a kdyz sem se ptal chlapa co tam byl po me s nejakym starym VW, alhambra nebo neco takovyho, tak rikal ze ho borec sprdnul hned na zacatku ze mu nerek ze m,a LPG a zacal do nej strasne kerovat a rvat ze jak si to dovoluje atd. serval ho za 20 veci a stejne mu to dal, ach jo , fakt mam dneska den uplne na ho**o.

ani bych se nedivil kdyby se to nekomu nechtelo cist :D tema nervama sem se uplne rozepsal abych to ze sebe dostal :D
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Reklama
 

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 03 pro 2007, 09:56

Jseš fakt dobrej, v polovině tvýho članku bych toho mechoše zabil, být tam já...Je to fakt síla...

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 10:00

me to vazne dostalo (nasr**o), nechapal sem co ma za problem, ale zase sem si rikal drz se nebo ten si zaridi at uz to tam nedostanu ani napodruhy, tak sem se drzel co sem moch, ale mel sem pocit ze mu tam dam hlavou o motor
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 03 pro 2007, 10:02

Tak kámo, ja jsem to přečetl cele. Řeknu Ti, takhle semnou někdo mluvit, tak ho hodim do toho kanálu a jedu pryč. Ja sem tady namíchnutý u počítače.. to je hnus !!! Seber se a jeď na jinou technickou. už se tam neukazuj. Takový krypl bude pořád něco hledat, není asi normální. Jak se Tě budou jinde ptat, proč si odešel, tak řekni, že si nechtěl jít sedět za úkladnou vraždu... a na celé číslo bych se va*ral....
8) Hau...
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 10:04

ja si rikal jestli nemam jit jinam, jenze je to zapsany ve velkym technicaku ze sem tam byl tak nevim jak se to resi, jelikoz je to moje prvni technicka tak bohuzel nevim co si muzu dovolit a co ne, ale tohle jednani se mi nelibilo vubec, nevim jak je to s tim kdyz mam ¨ve velkym technicaku napsano vymaz motoru jestli sem ze zakona povinen ho nechat znova vyrazit a tak, takze za kazdou dalsi radu budu jedine rad.
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 03 pro 2007, 10:05

Proboha kde jsi na tom STKáčku byl ? :(
Mobil : 602318645

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 10:07

Praha 8 - Čimice, doporucil mi to znamej ze tam jezdil driv s autama co prodaval a tak, byl tam prej i otec kdysi s oktavkou atd., navic sem to mel blizko, no a takhle silene to dopadlo, kdokoliv ste z prahy a mate to treba do cimic kousek, tak tam hlavne nejezdete !!!!!!!!! a radsi jedte o 10 km dal

je to kousek vedle bohnicky lecebny psychiatricky tak kdo vi koho tam zamestnavaj
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 03 pro 2007, 10:11

tak jak to ctu tak u nas v Plzni to vubec neresej. Kdyz jsem delal technickou po dovozu tak cislo motor vubec neresil. v TP stejne cislo nebylo (ted to nepisou) povynou vybavu videt nechtel. jen se mrknul do kdy mam lekarnicku (tu jsem kupoval novou tak to bylo OK). auto vomrknul co a jak. hlavne VIN ho zajimal. pak se ho patam co predni svetla. sklon mu byl jedno svitit to svitilo. nakonec jsem ho donutil aby mi je seridil ale vubec nic nerikal nebot to je v popisu jejich prace.....pak zalez do auta projel to na valcich a parada......zalez pod auto rekl mi ze ten vejfuk je zrezlej a chtel by vymenit ale neresil to.....jen doporuceni. dal mi nalepku a zaplatil jsem a bylo vse ok. na emise mam znameho a ten mi to da i kdybych to neprosel....no na takovehle mag*** co si mysli ze te muzou komandovat neni nikdo zvedavej a vetsinou jde vo stary dedky co mam jeste zazite buzerovani za komunismu kdy se kazdej bal a skoro ho uplacel dopredu aby prosel.......na tohle je jedine reseni pomluvit je kde se da a vickrat tam nejezdit aby chcipnul a zkrachoval :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: na takoveto vyjevy neni nikdo zvedavej. ale co je nejvic ze proleze se sezranym autem az na ram kdejakej 120-itkar a na novejch autech hledaj a jebaj za kde co. osobne mi to prijde asi nasledovne sam jezdi v trabantu a kazdymu zavidi ze ma lepsi auto nez on a proto se msti :!: skoda ze si vezmou za tento ukon penize nebot kdyby si nevzali tak bez premyslenií jedu jinam ale to delaj schvalne nebot vi ze by to takhle udelal kazdej a museli by to zavrit.......v kazdem pripade te lituju..... :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 03 pro 2007, 10:16

gErda píše:ja si rikal jestli nemam jit jinam, jenze je to zapsany ve velkym technicaku ze sem tam byl tak nevim jak se to resi, jelikoz je to moje prvni technicka tak bohuzel nevim co si muzu dovolit a co ne, ale tohle jednani se mi nelibilo vubec, nevim jak je to s tim kdyz mam ¨ve velkym technicaku napsano vymaz motoru jestli sem ze zakona povinen ho nechat znova vyrazit a tak, takze za kazdou dalsi radu budu jedine rad.
no jelikoz je motor nahradni dil tak bych chapal ze tam ma bejt oznaceni motoru ale cislo :?: kdyz ho nema s cim porovnat tak je mu uplne na hov** :!: jinak asi mas pravdu s tema Bohnicema to by byl pripad pro pro ne :lol: :lol: :lol: :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 10:16

diky za nazor, taky si rikam co ma asi za komplex ten chalp a nejde mi do hlavy proc kdyz sem auto prihlasoval tak sem byl na tokovy ty prohlidce za 250 nebo za kolik ja zkontroluje vin cislo motoru atd. jenom pro prihlaseni a tam nic chlapek nerek, zkountroloval, rek v poradku a dal mi papir a tady ten debil nic, proste furt hledal priciny proc mi to nedat, je to fakt ale proste chtel najit toho co nejvic
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
KLF
Příspěvky: 477
Registrován: 29 čer 2006, 15:52
Bydliště: PRAHA 7

STK

Příspěvek od KLF » 03 pro 2007, 10:18

Naprosto přesně!!! Nelze přečíst číslo motoru, prošlá lekárna a nedá se seřídit výška pravého světlometu :lol: :lol: :lol:

Akorát, že já jsem měl ještě navíc natrženou lištu na zadním stěrači a ten člověk byl docela v pohodě a rozumnej, takže technickou mám. Musel jsem mu ale slíbit, že to dám do kupy, což už jsem provedl.
Naposledy upravil(a) KLF dne 03 pro 2007, 12:01, celkem upraveno 1 x.
KLF
Astra G Caravan X16 XEL (100 edition)
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... highlight=

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 10:18

ve velkym technicaku mam napsano 23.11.2004 - vymza č.motoru - neeviduje se

podpis a razitko magistratu

no a v protokolu z technicky mam
102 Vyrobni cislo motoru
poznamky : 102 - typ motoru necitelny - koroze

rikal ze z cisla motoru pozna i typ motoru a ze to ted proste zjistit nejde ze si to musim nechat udelat jinak nevi co to je za motor a jaky ma cislo


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 03 pro 2007, 10:19

gErda píše:diky za nazor, taky si rikam co ma asi za komplex ten chalp a nejde mi do hlavy proc kdyz sem auto prihlasoval tak sem byl na tokovy ty prohlidce za 250 nebo za kolik ja zkontroluje vin cislo motoru atd. jenom pro prihlaseni a tam nic chlapek nerek, zkountroloval, rek v poradku a dal mi papir a tady ten debil nic, proste furt hledal priciny proc mi to nedat, je to fakt ale proste chtel najit toho co nejvic
jo na evidencce....asi dobre vedel ze se uz cislo motoru do TP nepise a tak to neresil.......
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 03 pro 2007, 10:19

V TP se vymazuje V.Č. motoru, ale typ motoru tam MUSÍŠ MÍT. Mně při přihlašování vozu upozornil na možnost vyreznutí
typu motoru, ukázal mi kde je a doporučil mi ať si to tam natřu barvou, což jsem učinil. Na ten typ jsou fakt hákliví
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Re: STK

Příspěvek od gErda » 03 pro 2007, 10:19

klf píše:Naprosto přesně!!! Nelze přečíst číslo motoru, prošlá lekárna a nedá se seřídit výška pravého světlomnetu :lol: :lol: :lol:

Akorát, že já jsem měl ještě navíc natrženou lištu na zadním stěrači a ten člověk byl docela v pohodě a rozumnej, takže technickou mám. Musel jsem mu ale slíbit, že to dám do kupy, což už jsem provedl.
a kde si s tim byl? no ale mas steti ze ti to dal, na me se akorat tak vys**l :( :(
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Odpovědět