Sem myslel, že mně trefí

Co se jinam nehodí pište sem
M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Sem myslel, že mně trefí

Příspěvek od M&R » 24 dub 2006, 19:33

Tak mám zase krásně vyděláno. Včera jsem mluvil s lakýrou a domlouval opravu laku na kapotě. Super, vezme ji do boxu, bude jak nová. No a k tomu díky blbejm důchodcům a pitomcům u nejmenovaného obchodního centra v Liberci, mě čeká taky lakování PZ dveří, LP dveří, LZ dveří a obou lemů. Suma sumárum šestka. A to jen ze známosti.
Já nevím, proč ty blbý lidi musej parkovat jak idioti. Pěkně si zacouvou a potom přitlačí kosík s nákupem a zjistí, že kufr mají na blbý straně. Ta né, že by si popojeli s autem a v klidu nákup dali do kufru, narvou se s košíkama do mezery mezi auty a s ohledem na svůj lak odřou druhý auto. No, co, hlavně že sobě sem to neškrábl.
A další případ je to, když při couvání nebo najíždění trefí Váš lem, dveře apod. A ujedou. Do pytle, vždyť si všichni platíme poviný, z kterýho by se to dalo financovat, to je takovej problém říct sorry, odřel jsem Ti to, vyřídíme to přes pojišťovnu? Vždyť je to malá škoda, policajty nepotřebuješ, tak proč???
Akorát je pak člověk nas*anej a vůbec ...
Takže místo litru za kapotu, s kterou jsem počítal, je to šest za všechno a nidko na to nepřidá. Super. :x :? :cry:
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Reklama
 

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melodi » 24 dub 2006, 19:39

Tak to je fakt maras co dneska něktří lidi udělají .... (jen aby si zachranily bonusy na placení) ... :twisted:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 24 dub 2006, 20:01

příště zaber 2 místa na parkování :-)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

pepca

Re: Sem myslel, že mně trefí

Příspěvek od pepca » 24 dub 2006, 20:48

M&R píše:Tak mám zase krásně vyděláno. Včera jsem mluvil s lakýrou a domlouval opravu laku na kapotě. Super, vezme ji do boxu, bude jak nová. No a k tomu díky blbejm důchodcům a pitomcům u nejmenovaného obchodního centra v Liberci, mě čeká taky lakování PZ dveří, LP dveří, LZ dveří a obou lemů. Suma sumárum šestka. A to jen ze známosti.
Já nevím, proč ty blbý lidi musej parkovat jak idioti. Pěkně si zacouvou a potom přitlačí kosík s nákupem a zjistí, že kufr mají na blbý straně. Ta né, že by si popojeli s autem a v klidu nákup dali do kufru, narvou se s košíkama do mezery mezi auty a s ohledem na svůj lak odřou druhý auto. No, co, hlavně že sobě sem to neškrábl.
A další případ je to, když při couvání nebo najíždění trefí Váš lem, dveře apod. A ujedou. Do pytle, vždyť si všichni platíme poviný, z kterýho by se to dalo financovat, to je takovej problém říct sorry, odřel jsem Ti to, vyřídíme to přes pojišťovnu? Vždyť je to malá škoda, policajty nepotřebuješ, tak proč???
Akorát je pak člověk nas*anej a vůbec ...
Takže místo litru za kapotu, s kterou jsem počítal, je to šest za všechno a nidko na to nepřidá. Super. :x :? :cry:
zě zdravím,vím jak se cítíš,já byl přímo nasraný minulý týden,již jsem tu psal,že jsem si musel nechat opravit lemy,lakýra to zfouknul,cena přijatelná,no a minulý týden,dáváme autí do garáže,a koukám jak blázen,pravá část nárazníku odrbaná,ve stříbrný metalíze mám červenou barvu,někdo ve městě u nákupáku šikovně parkoval,samo že ujel,jedinný pozdrav je jeho barva,tak jsem dneska opět navštívil lakýru,zítra si to vyzvednu,aby to nemusel stříkat celé udělá to do rozstřiku,ale opět další peníze,tohle nejsou vážně lidi,řidiči,většinou tě orve nějakej vrak,tak proč by on řešil nějakou škodu na druhém voze,normální hajzlíci,jsem vytočenej ještě ted,no a ti s těma košíkama?to je kapitola sama pro sebe,když tě neodře košíkem,tak tě odře dveřma při nastupování,je to zlej sen,aby si stál neustále u auta.

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 24 dub 2006, 21:13

Ahoj pánové,tak jsem si prožil něco podobného jako vy a to jsem v tom autě raději seděl,než přítelkyně nakoupí....bláhově jsem si myslel,že to ohlídám.Zaparkoval jsem,po levé straně nový fáro(byl to nějaký nový typ W,skoro malý náklaďák).Přiběhla fešná blondýna,nastartovala,dala plný rejd a než jsem si jí stačil prohlídnout ( :shock: ) tak mi narolovala levý zadní blatník pod nárazník.....Její argument byl tenmže mě prý neviděla(snad myslela auto),protože prý když přijela,tak jsem tam nestál !!!!.Ale fakt je ten,že jsme to hned řešili přes pojistku.Ale starosti,práce atd mi nikdo neodpáral.Teď mi asatřičku neodírají jen u marketů.ale i v práci....máme tu asi 50 parkovacích míst,tak si to dovedete představit.
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melodi » 24 dub 2006, 21:54

Co ti lidi v těch autoškolach dělají?????

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 24 dub 2006, 22:13

V jakejch autoškolách??? Dnes to jsou jen doly na vydělání peněz. Co se sami lidi nenaučej.... . Je to vidět den co den na silnicích. Takhle se nikdy nejezdilo. Je to džungle!

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 24 dub 2006, 22:19

:roll: kuli tomu mám pojistku na vsechno a je to :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 24 dub 2006, 22:37

4 Vojta: U Kaufiku? Jel jsi kolem o víkendu? Nereálný. Teď už budu parkovat jen nahoře a hezky po schodech dolů ... :(

4 pepča: Jo, taky mám na lemu červenou památku ... :cry:

4 yanek: Hm, mám, jenže spoluúčast desítku, takže ... :cry:
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 24 dub 2006, 22:40

M&R píše:4 Vojta: U Kaufiku? Jel jsi kolem o víkendu? Nereálný. Teď už budu parkovat jen nahoře a hezky po schodech dolů ... :(
na kraji parkoviště je místa dycky dost
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 24 dub 2006, 22:45

Vojta píše:
na kraji parkoviště je místa dycky dost
Joo, jestli myslíš směrem k hlavní, tak tam nedávno kámoš zaparkoval a nákup vezl autobusem ... Někomu se jeho autí líbilo ...
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 24 dub 2006, 22:48

M&R píše:
Vojta píše:
na kraji parkoviště je místa dycky dost
Joo, jestli myslíš směrem k hlavní, tak tam nedávno kámoš zaparkoval a nákup vezl autobusem ... Někomu se jeho autí líbilo ...
tak to teda jedině zaparkovat vedle lékárny jak tam je to jedno místo hned před vchodem 8)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 24 dub 2006, 22:53

To mě taky napadlo, ale tam se dycky cpou frajeři z group4 a tak mi jako nejlepší vychází fakt to nad schodama.
A není u lékárny náhodou invalida?
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 24 dub 2006, 23:04

M&R píše:To mě taky napadlo, ale tam se dycky cpou frajeři z group4 a tak mi jako nejlepší vychází fakt to nad schodama.
A není u lékárny náhodou invalida?
to jedno místo přímo u dveří neni pro invalidy a Grou4 mi můžou políbit prdel, já sem zákazník 8)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

n13
Příspěvky: 13
Registrován: 11 dub 2006, 20:45

Příspěvek od n13 » 25 dub 2006, 09:16

Přesně vím o čem mluvíte. Minulý týden jsem nechával přelakovat zadní nárazník. Nějakej hňup to nevytočil a pěkně mi ho sjel. Ještě do nědávna jsem se vždy snažil parkovat tak abych umožnil parkování i ostatním. Teď už na to prdím. Stojím od každého metr ať ušetřím své auto škrábanců. Uznávám, že je to sobecké, ale kdo to má pořád platit.
Astra 01, stříbrná automat

Odpovědět