Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 23 zář 2007, 23:29

manli2 píše:ten pelhřimov... to je řiť co? :D
Jo, řídil jsem, řídil. Je to tedy v ďolíku a asi tam ani nikdo nebydlí. Jestli jsme potkali 5 lidí, náměstí prázdný, nikde nikdo...... :lol:

Reklama
 

kavkys
Příspěvky: 106
Registrován: 10 bře 2006, 14:14
Bydliště: Janov a LA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kavkys » 24 zář 2007, 13:58

Tak jsem včera odčalounil kufr na straně kde mám víčko nádrže, protože mám na podběhu puchýře. Kouknu tam a ejhle na spoji je rez! :cry: Tak jsem vzal olej a pořádně jsem to prolil až tekl na zem. Zhodnotil jsem to tak, že nemá cenu to opravovat když je to i zevnitř a snad se to zpomalí nebo uplně zastaví ( to asi ne :cry: ). Kdepak asi soudruzi z NDR udělali chybu :!: :?: :x
ASTRA G "100", X14XE, 16V, HB :lol:

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Příspěvek od Saša » 25 zář 2007, 16:28

Já dnes řádil na playstationu,co jiného se sádrou.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 27 zář 2007, 22:05

Já se dnes vrátil z dovolené ze Slovenska a viděl jsem v Martině policejní Opel Astra G Caravan, ale nestilh vyfoťit. Ale paráda. A taky jsem svou astrou vezl v pátek 21. ségru na svatbu, její, takže jsem měl panenku, tak se brzy pochlubím fotkami... :lol:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od synologic » 27 zář 2007, 22:09

Dnes jsem byl v servisu v Olmiku na diagnostice, protože jsem měl malý problém. Nehlásilo to žádnou chybu, tak jsem ani nic necáloval, problém taky zmizel a ještě jsem si s mechošem dobře pokecal, protože je taky majitelem géčka a občas chodí na tohle fórum. Cestou zpátky, mezi Lipníkem a Slavíčem mě předjela hasičská 815, která jela s majákama. V zápětí ji dohnala bílá Scanie s návěsem. Ten boreček jel jako prase a ještě ty hasiče předjel z prava a mě málem smetl návěsem. No psychouš. :evil: Tím zdravím neznámého slovenského řidiče, kterého bych nejraději nakopal do pr.........
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Blbec s bazénem

Příspěvek od Jocker » 28 zář 2007, 12:37

Jedu si tak včera večer pěkně v klídku z Brna moc aut nejelo takže celou cestu v levým moc jsem to nehnal tak max 150 a kuwa za olomoucem na mě někdo bliká... uhnu a kolem mě se prohnal boreček s transitem a 2 osou karkou na které měl !bazén!!! na zakopání do země. Ten kokot valil tak min 160 na chvíli jsem byl úplně mimo...

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 09 říj 2007, 17:45

Dnes byla Astra celý den u doktora..výsledek: nové přední kotouče a destičky, olej, svíčky, palivový filtr a tyče stabilizátoru nebo jaxeto menuje..teď eště koupím nové stěrače a doufám, že do příští výměny oleje nebude potřeba nic (krom doplňování provozních kapalin)
Ikdyž mechanik říkal, že ten výfuk je v posledním tažení, tak snad tu zimu eště vydrží :evil:

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 09 říj 2007, 18:17

Jsem se dnes vezl o5 v novějším modelu FORD MONDEO s motorem 2.0 DI... Akorát že měl výkon 140PS, takže oproti astře s 82PS docela rozdíl no... Ale s brzdama hodně zakulhával :lol:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
vavatko
Příspěvky: 295
Registrován: 18 čer 2007, 17:54
Bydliště: OSTRAVA JIH

Příspěvek od vavatko » 09 říj 2007, 20:37

tak to já byl svědek nehody smrtˇáku a není oco stát vytvrdnul sem tam 3,5 hod skoro celá šichta v p.... :cry: :cry: :cry:

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 10 říj 2007, 00:09

Nehody a zase nehody. Jezdím v MHD a včera jedu po rovince, rozhulákaný na 55 a přede mnou dvě děcka na kole. Tak kolem 10 let. Trošku jsem šešlápl brzdu, chtěl jsem je předjet, tak hodím blinkr a když jsem byl tak 10m za nima, tak jedno - to blíž ke mně spadlo i s kolem. Takhle jsem stál na brzdě po druhé v životě. Stočil to do protisměru, kde nic nejelo a fakt stál na fleku. Stačil tak metr a dítě bylo ve mně. Nebo spíš dítě já na voze. Fuj, ty jo, jsem vylezl ven, ležela mi přímo před nárazníkem - kousek chyběl a měla by ho v hlavě, dítě v pohodě, nic, ani odřeninka, ale vyhukaný jak sova v lese, tak jsem jí ještě zprdnul, že bez dozoru nemá co dělat na cestě, ať fičí na chodník. Poznal jsem v ní dceru od jedné bývalé sousedky, tak až jí potkám, tak s ní hodím řeč. Jinak když už jsem u toho, tak jednou, to jak jsem takhle brzil poprvé, když mi před trolejbus z vedlejší vlětělo auto, ani se nekouknul, debil jeden, a jak jsem šel po brzdě, tak mi jedna 63 letá asi 100kilová paní spadla tak, že vyrvala sedadlo - spadla na něj a bylo to. 3 zlomená žebra, naražená páteř, půl roku v nemocnici. Nikomu to nepřeju.... Jezdím opatrně, ale ti ostatní někdy ani moc ne....
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od synologic » 12 říj 2007, 22:24

Dnes jsem už mohl mít dvě Atsry. Jedu si to po hlavní a z leva z vedlejší cesty se vyřítil maník s Fildou+vozíkem a nedal mi přednost. Naštěstí jsem to ubrzdil (Astry mají velice dobré brzdy), abych to do něj nenapálil a pak jsem ho na úseku asi 20 metrů pěkně vytroubil. Ťukal si ukazováčkem z boku do hlavy, tak jsem mu prostředníčkem ukázal, že je fakt jednička. :lol: :lol: :lol:
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 12 říj 2007, 22:31

synologic píše:Dnes jsem už mohl mít dvě Atsry. Jedu si to po hlavní a z leva z vedlejší cesty se vyřítil maník s Fildou+vozíkem a nedal mi přednost. Naštěstí jsem to ubrzdil (Astry mají velice dobré brzdy), abych to do něj nenapálil a pak jsem ho na úseku asi 20 metrů pěkně vytroubil. Ťukal si ukazováčkem z boku do hlavy, tak jsem mu prostředníčkem ukázal, že je fakt jednička. :lol: :lol: :lol:
Ulevilo se Ti?
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od synologic » 12 říj 2007, 22:37

spermin píše:
synologic píše:Dnes jsem už mohl mít dvě Atsry. Jedu si to po hlavní a z leva z vedlejší cesty se vyřítil maník s Fildou+vozíkem a nedal mi přednost. Naštěstí jsem to ubrzdil (Astry mají velice dobré brzdy), abych to do něj nenapálil a pak jsem ho na úseku asi 20 metrů pěkně vytroubil. Ťukal si ukazováčkem z boku do hlavy, tak jsem mu prostředníčkem ukázal, že je fakt jednička. :lol: :lol: :lol:
Ulevilo se Ti?

To by jsi nevěřil jak moc. :lol:
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 12 říj 2007, 22:39

synologic píše: To by jsi nevěřil jak moc. :lol:
To je v PORÁDKU. :P :twisted: :twisted:
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 12 říj 2007, 22:41

Lepší varianta, než ho dojet a rozbít mu hubu. Z toho jsou pak jen problémy;)))

Odpovědět