Mega sraz Ostrava - 08.09.2007

Opel srazy i jiné
Zamčeno
Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 08 zář 2007, 22:13

Tak nejsem poslední, kdo před srazem vložil příspěvek, ale asi první, co ho vložil po srazu. Bylo vše super, dokonce i Zuzka byla spokojená. Jsem rád že jsem poznal pár lidí, všichni super, takže doufám, že další sraz bude!!! Jen kýty bylo málo.... :D
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Reklama
 

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukaskpd » 08 zář 2007, 22:15

ahoj.mas uz fotky??????kdyz jo tak sem naky dej.........!!!fakt jsem zvedavej ...!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) a urcite nejsem sam!!!!!
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 08 zář 2007, 22:30

Luko, já jsem fotograf - vyučen a mám to i jako koníček, ale žel, foťák jsem nechal doma. Nemám ani ťuka, ale foťáků tam bylo hafo. Tak snad si něko dá tu práci a dá je sem. Já jsem už KO, jdu spát. Čauec.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
Slag
Příspěvky: 1153
Registrován: 09 led 2007, 09:13
Bydliště: Brno

...

Příspěvek od Slag » 09 zář 2007, 00:15

Fotograf, kterej nechá foťák doma by měl být snad i potrestán!
Každopádně by se měl sám před sebou stydět to psát na fóru... "jsem fotograf, ale foťák jsem nechal doma" :evil: To je fakt ostuda :?
Astra 1.4 (X14XE), sedan, r.v. 98, ABS, pal. PC, CCR600 8 repro, 2x el. okna, sport. sedačky, orig. 15" alu... FOTO
VW T3 Caravelle GL 1.6TD
slag.loziska@email.cz

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melodi » 09 zář 2007, 01:27

Tak jsem přišel domu, trocha se nám to protáhlo, sraz super, super lidi kdo nepřijel prohloupil (1:00)

HANYS
Příspěvky: 53
Registrován: 11 říj 2006, 22:09
Bydliště: OVA

Příspěvek od HANYS » 09 zář 2007, 01:42

Ahoj všichni!!! Tak jsem právě dorazil domů,noo fakt teprve ze srazu, nekecám. Trošku jsme to my, "místní" protáhli. Dokonce jsme sfrkli na ten velký ohňostroj, co byl u Ostravy v Landeku, a super!!!!!!! Kdo tam nebyl, může litovat! Pak jsme se vrátili do kavárny a pověděli si tolik skvělých vtipů, že mě budou bolet čelisti minimálně ještě dalších 14 dnů. Jinak sraz hodnotím šesti hvězdičkami z pěti možných. Počasí se umoudřilo, sešla se parta skvělých lidí, parkoviště před kavárnou bylo plné pořádných bouráků a ta kýta pánové a dámy, no to se nedá slovy ani vypovědět. Musím se přiznat, že něco tak skvělého jsem snad ještě nejedl!!! Super, super, super!!! :D 8) :wink: Astřičkám a jejich vlastníkům třikrát hurá. Čau Hanys :wink:
Smíšek a nešika, sériovka-astra G, červ., 1,4 16V , 66kW, 1999.

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Radoš 92 » 09 zář 2007, 08:26

Slag píše:Fotograf, kterej nechá foťák doma by měl být snad i potrestán!
Každopádně by se měl sám před sebou stydět to psát na fóru... "jsem fotograf, ale foťák jsem nechal doma" :evil: To je fakt ostuda :?
Tak jsem se těšil, až jsem to skoro nejdůležitější prostě zapomněl....

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Astra - R@SAG » 09 zář 2007, 09:49

Tak máme za sebou 2. Opel Astra sraz Ostrava a myslím si, že se i na dosti špatné počasí se vyvedl na 100%. Srazu se zúčastnilo 29 Aster a z toho dvě Astry úplně z druhého konce ČR. Atmosféra srazu byla skvěla a kýta byla úžasná. Jen soutěže se neuskutečnili z důvodů špatného počasí, jinak vše proběhlo podle plánu. Snad příští rok v květnu 2008 bude konečně počasí krásné a na sraz přijede více Aster. Mějte se všichni krásně a zase na některém srazu ahoj. Děkuji všem co se zůčastnili.

Poděkování

Tím velmi děkuji Zdenkovi s Liberce a Sosálovi s Prahy, kteří to měli 400 km na sraz jednu cestu a přesto Nás přijeli navštívit, ještě jednou velmi díky. Další poděkování patří Schumakovi za umožnění srazu v jeho podniku a dále Hříbkovi a Salámovi za zajištění kýty a jehly, Dan dostává tímto poděkováni za provedené diagnostiky naších Aster, děkuji.


S pozdravem organizátor srazu, Radim GAS


Fotografie ze srazu najdete zde : http://astra-rasag.ic.cz/1012/index.html
Postupně tam budou přibívat.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

IGI
Příspěvky: 472
Registrován: 22 úno 2007, 21:18
Bydliště: Severní Moravák
Kontaktovat uživatele:

po srazu

Příspěvek od IGI » 09 zář 2007, 10:46

Všechno super, kyta super ,, chvála řezníkům" kluci super, auta super. Hodně se ty naše ASTRULKY vyšperkovaly od posledního srazu z května. Moc se mi líbily, hlavně ta ALUKOLA, budíky, fólie a mračítek bylo taky více a ty jsou nejlepší tuning.
Kyty bylo přeci dost. Já jedl jako poslední kolem 17. hodiny a bylo tam ještě tak 10 porcí a na konec to nejlepší masíčko zůstalo kolem kosti a když jsem odjížděl v 18:10 hod. tak ještě pěkný kus se hřál na roštu tak nevím kde Radoš 92 lítal nebo to nevystih? Uždiboval jsem v průběhu. Příště se neohlížej a vem pořádně. Vypil jsem asi 6. BIRELU a břicho bylo jako balón. Takže díky Radimovi a všem kdo se starali.
Astra G, 1.6, 16V, 74kw, motor X16XEL, 2000. hatchback 5.dv, Černá metalíza, spotřeba 5l/100, klima: ÚPRAVY-LPG IV.genrace - přímé sekvenční vstřikování, carbonové vyhřívání sedadel, GPS, nový palubní PC od Davida, xenon s regulací výkonu, black desing,alu atd.

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 09 zář 2007, 11:22

Zdarec lidi. Tak já jsem teď vstanul, protože do jedné do noci na srazu bylo super ! Tak jak jsme se nasmáli , jsem se už dlouho nenasmal a celkově sraz byl fajn. Kýta byla fajňoučká a čepovaný Birell byl ze sedmého schodu. :!:
8) Hau...
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 09 zář 2007, 12:12

chlapi, musím říct, že to byl tkový fajnový (rodinný) srazík, každý mohl pokecat s každým, zkrátka fajn atmosféra.... :!: :wink:

Co se týká fotek, tak mám jich hafol, ale ještě nejsem u sebe na kompu, musím do večera plnit partnerské povinnosti :oops: ,tak vyčkejte a večer něco už sem hodím a zbytek pošlu Radimovi,ať se o to postará :wink:
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 09 zář 2007, 12:31

Všichni chválí a já taky budu - byl to můj první sraz a určitě ne poslední :lol: :lol:
Na tu kýtu se někteří (skoro všichni) vrhli jakoby týden nežrali :D
Už se těším na videjko :P

A přece jen jeden nedostatek - nebýt Zdeňka Lbc a jeho vyšperkovaného auta, který vážil cestu až z Liberce, tak tam byla ta moje Astra jako SEDAN úplně sama, takže příště!!

HANYS
Příspěvky: 53
Registrován: 11 říj 2006, 22:09
Bydliště: OVA

Příspěvek od HANYS » 09 zář 2007, 16:00

Snad se na mě správci webu nebudou zlobit, ale už jsem to nevydržel a dávám tady pár foteček ze srazu!Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
K vidění byla i nová astra "H"- moc pěkné autíčko, no né?! Obrázek Obrázek
Kýta byla opravdu úžasná!!! Jen na některé se skoro nedostalo. No když tam i příště budou takoví "jedlíci"(viz. foto) budeme na příště muset přiobjednat aspoň jedna kýtu!!! :) :P :wink: !!! Obrázek
Na závěr jsme my "místní pozůstalí" zvládli ještě skočit zkouknout ohňostroj na Landeku. Byl super. Mám jen bohužel foto z mobilu. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Tak doufám, že jsem svou troškou fotek nastartoval hromadu dalších, které tady v brzké době přibudou. Sraz byl super a myslím, že mi zážitky z něho vydrží až do dalšího! Takže zdravím všechny a i za sebe děkuji těm prima lidem, kteří museli ujet třeba i několik set kilometrů, aby s námi strávili těch pár hodinek. Velké díky zasílám samozřejmě všem, kteří sraz zorganizovali, zajistili jeho průběh a zajistili tak pro mě a doufám, že i pro všechny zúčastěné krásné sobotní odpoledne. Tak čauky a hodně šťastných kilometrů s astřičkama!!! Hanys!!! :P :twisted: :wink:
Smíšek a nešika, sériovka-astra G, červ., 1,4 16V , 66kW, 1999.

Uživatelský avatar
Martin22
Příspěvky: 884
Registrován: 16 dub 2007, 19:47
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin22 » 09 zář 2007, 16:15

Moc pěkné doufám že mi to příště vyjde a dostavím se taky :wink:

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Astra - R@SAG » 09 zář 2007, 18:49

Pánové je mi to moc líto, že jsem musel ve 20 hod. odjet domů, muselo to být super. Ale jsem rád, že jste se skvěle bavili do nočních hodin. Opravdu to býlo super a kdo nepřijel může jen litovat a už dnes přemýšlím, čím Vás překvapit na květen 2008 :D :D :D :D :D :D

Snad bude brzy i video k mání, to bude bomka, hlavně to poslední vozidlo s majáčkem :D :D :D :D :D
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

Zamčeno