Zase ty konektory ????

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr von Ace
Příspěvky: 7
Registrován: 07 srp 2007, 13:49
Bydliště: Radomyšl
Kontaktovat uživatele:

Zase ty konektory ????

Příspěvek od Petr von Ace » 12 srp 2007, 15:34

Dobrý den potřeboval bych poradit, spravoval jsem klapku na vnitřní cirkulaci vzduchu a objevil jsem dva záhadné konektory :-( Jeden co je osazen MONO jackem o síle cca. 2 mm a druhý je od něčeho ustřižen. Oba vedou směrem k pravým dveřím, kdy ten s tím jackem do sloupku a ten druhý ustřižený jakoby do prahu Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak bych prosil o radu co je to za konektory, jestli to pomůže mám rádio CDR 300
Astra G Caravan, 2.0 Di, Comfort, 98

Reklama
 

Uživatelský avatar
Majklus
Příspěvky: 1314
Registrován: 13 čer 2007, 15:32
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase ty konektory ????

Příspěvek od Majklus » 12 srp 2007, 17:16

Petr von Ace píše:Dobrý den potřeboval bych poradit, spravoval jsem klapku na vnitřní cirkulaci vzduchu a objevil jsem dva záhadné konektory :-( Jeden co je osazen MONO jackem o síle cca. 2 mm a druhý je od něčeho ustřižen. Oba vedou směrem k pravým dveřím, kdy ten s tím jackem do sloupku a ten druhý ustřižený jakoby do prahu Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak bych prosil o radu co je to za konektory, jestli to pomůže mám rádio CDR 300


Cao,prosimte ja jsem to take resil a podle mne to je nejaka predesla instalace treba na Hendsfree ci na nejakej jinej doplnek,pokud ti ti nedela nejake zavazne problemy tak bych to asi neresil 8)
Astrulka Z16XE Rv.03 Stříbrnej poklad pod nebem....


https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=4388

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 12 srp 2007, 19:46

Mno, ja mam to samy od PDA k radiu, abych mohl prehravat mp3 atd... no nebo mozna to je od changeru cd coz?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Miro Palko
Příspěvky: 12
Registrován: 05 srp 2006, 09:02

Příspěvek od Miro Palko » 12 srp 2007, 19:50

Zdravím -
pravdepodobne maš auto z druhej ruky - uvedené obrázky sú "pozostatkom" handsfree sady. Jack - mikrofon, spojka - anténa.


Astra G Caravan, 2.0 Di, 2000, 150000km

Uživatelský avatar
Petr von Ace
Příspěvky: 7
Registrován: 07 srp 2007, 13:49
Bydliště: Radomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr von Ace » 12 srp 2007, 21:46

I to je možné je to dovoz z Reichu tak nevím co to je ale překvapilo mě že to tam je :shock:
PS : jinak díky za nápady, hands free sada mě nenapadla :o
Astra G Caravan, 2.0 Di, Comfort, 98

Odpovědět