nefunguje otáčkoměr ani tachometr- pomóc

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan Kysel
Příspěvky: 26
Registrován: 05 říj 2006, 16:33

nefunguje otáčkoměr ani tachometr- pomóc

Příspěvek od Milan Kysel » 09 srp 2007, 21:36

Zdravím, snad mi někdo pomůže radou. Dneska jsem sedl do svoji astry, nastartuju a otáčkoměr nejde, rozjedu se a ani tacho nejde. Včera to určitě šlo. Ručička tacometru se jen mírně chvěje za jízdy i v klidu. Muselo to odejít obojí naráz. Ujetou vzdálenost to ale ukazuje. Nevíte někdo čím to může být? Díky

Reklama
 

Uživatelský avatar
Majklus
Příspěvky: 1314
Registrován: 13 čer 2007, 15:32
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje otáčkoměr ani tachometr- pomóc

Příspěvek od Majklus » 09 srp 2007, 23:11

Milan Kysel píše:Zdravím, snad mi někdo pomůže radou. Dneska jsem sedl do svoji astry, nastartuju a otáčkoměr nejde, rozjedu se a ani tacho nejde. Včera to určitě šlo. Ručička tacometru se jen mírně chvěje za jízdy i v klidu. Muselo to odejít obojí naráz. Ujetou vzdálenost to ale ukazuje. Nevíte někdo čím to může být? Díky
Zdravim pche! tak tento problem uz resim dost dlouho jen v tom rozdilu ze mne nenacita nic ani celkovou ujetou dalku ci prumernou,vse mi de kromne rychlomeru,a coti na budikach de a co nejde?
Astrulka Z16XE Rv.03 Stříbrnej poklad pod nebem....


https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=4388

Uživatelský avatar
Milan Kysel
Příspěvky: 26
Registrován: 05 říj 2006, 16:33

Příspěvek od Milan Kysel » 10 srp 2007, 06:00

Ručička otáčkoměru se ani nehne, a na tachometru je pořád na nule i za jízdy, jen se pořád chvěje jako by měla zimnici. Ujeté kilometry to ale načítá normálně

Uživatelský avatar
Majklus
Příspěvky: 1314
Registrován: 13 čer 2007, 15:32
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majklus » 10 srp 2007, 08:40

Milan Kysel píše:Ručička otáčkoměru se ani nehne, a na tachometru je pořád na nule i za jízdy, jen se pořád chvěje jako by měla zimnici. Ujeté kilometry to ale načítá normálně
Zda tito nacita km.tak to mas stesti ja ted resim to zemito nechce nacitat KM.a mam v pr..... cidlo,ato cidlo je v levem prednim kole jeto dohromady naboj+abs+lozisko+snimac rychlosti.no a kdytz seti neco ztoho pokazi tak musis koupit ceje komplet jentak pro orientaci v autorizovanem servisu mi rekly cena.7 500, ale Slag ho muze sehnat asi do 3 500 sevsim vsudy,tak takto ,no nazpet k tvemu problemu A rucicka na palivomer a na teplotu ti de? Ja bychto resil tim zebych zajel nekam na vrakac a zkusil si pujcit novej Palubni stit to jsou BUDIKY
Astrulka Z16XE Rv.03 Stříbrnej poklad pod nebem....


https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=4388

Uživatelský avatar
Milan Kysel
Příspěvky: 26
Registrován: 05 říj 2006, 16:33

Příspěvek od Milan Kysel » 10 srp 2007, 15:32

Palivoměr mi jde i ukazatel teploty, i všechny kontrolky ok. Fakt nevím

Odpovědět