Kde tankujete

Témata společná pro diesel i benzín a všeobecný pokec kolem motorů
xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 30 led 2006, 19:00

nemuzu potvrdit ani vyvratit, ale uznat ze je to logicky :) mam ropaka a co se pidipumpicek tyce - neverim :)
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
dj.chicken
Příspěvky: 274
Registrován: 24 led 2006, 07:19
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

pimpy

Příspěvek od dj.chicken » 31 led 2006, 06:35

no po pravde receno...sice to zni lepe kdyz reknu ze tankuju u shellu nebo arlu či omw ale tankuju kde se da...prostě jak jedu a začne svítit tak se snažím co nejrychleji natankovat ať to je kde to je...třeba i carefouru, globusu nebo jineho marketu...ale čím je to blíe tím lépe...a na ceně až tak nezáleží...tankuju co druhý den asi za 300 takže to na těch halířich nepoznám...ale když je to levnější tak jsem i spokojeněší a vezmu třeba za více když už jsem při penězách.. 8) :wink:
''ASTRULE G'' 2.0Di 16V 3-dv. ''EDITION-100''
PRODÁM SVOJI ASTRULKU, NEPOJÍZDNÁ (PRAVDĚPODOBNĚ ZADŘENÝ MOTOR) K ODBĚRU IHNED!!!!!!! SMLUVNÍ CENA 15 000,- PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!!! veškeré dotazy rád zodpovím ;-)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 31 led 2006, 09:49

to bych se zbláznil taknovat každý 2 dny za 300, beru většinou plnou a i tak sem nasranej že musim šahat na tu pistol voblemcanou vod nafty a ještě tam u toho mrznout 8)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
dj.chicken
Příspěvky: 274
Registrován: 24 led 2006, 07:19
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

tankirink

Příspěvek od dj.chicken » 31 led 2006, 10:23

no ja uz jsem zvyklý bo jsem mel fačko a malo penez tak jsem tankoval denne za 200...aspon mi neprijde ze jsem tolik projezdil :) a kdybych věděl kolik je plna a za kolik to tak vyjde tak si tanknu i plnou... 8)
''ASTRULE G'' 2.0Di 16V 3-dv. ''EDITION-100''
PRODÁM SVOJI ASTRULKU, NEPOJÍZDNÁ (PRAVDĚPODOBNĚ ZADŘENÝ MOTOR) K ODBĚRU IHNED!!!!!!! SMLUVNÍ CENA 15 000,- PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!!! veškeré dotazy rád zodpovím ;-)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: tankirink

Příspěvek od Vojta » 31 led 2006, 12:10

dj.chicken píše:no ja uz jsem zvyklý bo jsem mel fačko a malo penez tak jsem tankoval denne za 200...aspon mi neprijde ze jsem tolik projezdil :) a kdybych věděl kolik je plna a za kolik to tak vyjde tak si tanknu i plnou... 8)
plná je když ti cvakne pistole... :wink: a na stojanu máš něco přes ticku
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 31 led 2006, 20:15

ja taky tankuju az kdyz to sviti, pak sup plnou a papa :) zase se dlouho neuvidime :)) hihi :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Nery
Příspěvky: 16
Registrován: 25 led 2006, 18:54
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nery » 01 úno 2006, 18:03

já tankuji na Aralu a jen když jsem v dobrém rozmaru.To pak nejsem tolik nasr..., že je ta nafta tak drahá!

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 04 úno 2006, 12:48

V pripade benzinu v-power 95 neide ani tak o zvysenie vykonu ako o tie aditiva ktore v nom vraj su.Tie by mali precistovat motor od roznych usadenin ale ci to vazne tak je... :?: :roll:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 04 úno 2006, 12:59

A podla mna nie je jedno a akej pumpe tankujes.
Videl som testy benzinu roznych predajcov PHM a niektori ho mali hrozne znecisteny

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 04 úno 2006, 15:22

Co se týče Shell V power - už v roce 93 kdy vstupoval Aral na český trh uváděl, že tam jsou nějaké aditiva, takže to není žádná novinka, ale šance, jak opět trochu víc pumpnout zákazníkovi peněženku. Když by ste se podívali, jaké je tam % těch údajných aditiv, tak Vám bude k smíchu.
Dřív se tvrdilo, že pokud do starších motorů nalejete namísto speciálu 91 super 93, který měl větší % spalování, tak vám t i trochu decarbonuje motor. Ale opět...% úspěšnosti malé. pokud by jste si tedy chtěli maličko pročistit benzín, tak není potřeba jezdit k velkým firmám, v jejichž ceně se musí projevit to, že mají nějaký shop, kde musí topit, svítit, většinou minimálně 2 zaměstnance na směnu, náklady na amortizaci těch věcí apod. To vše pak zdražuje palivo. Kupte si spíše tedy aditiva- spec čistící přísady do paliva, které stojí kolem 150- vyrábí je firma STP, jenž má v tomhle segmentu tradici a tam máte jistotu, že víte, co dotoho dáváte.
Jinak pro zajímavost: například firma Aral už na českém trhu neexistuje- koupila jí OMV, která patří pod consorcium BP- tudíž stejné palivo....Název Aral zůstal zachován pouze stoho důvodu, že zde má celkem slušnou pověst, tudíž by bylo špatným marketingovým tahem, aby se rušilo jméno, které slušně prodává. Jinak všem hezký víkend :D
2.0 16V

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 04 úno 2006, 16:01

http://www.vitocom.cz/stp.htm na téhle stránce to mají přehledně popsané.
2.0 16V

ali

Příspěvek od ali » 05 úno 2006, 12:25

Ja takymto veciam neverim.Su to take iste sprostosti ako prolong, power up, ...
Sluzia len na to aby od vodicov vylakali peniaze a v najlepsom pripade neurobia nic.V tom horsom mozu aj poskodit motor co by sa s v-powerom stat nemalo.Je pravda ze aditiv co su v tomto benzine je zanedbatelne mnozstvo ale predsa je o nieco iny ako klasicky.
Nie je benzin ako benzin.Ja som s nim problem este nemal co sa o inych pumpach povedat neda.Urcite by som netankoval na tych druhotriednych len aby som usetril 10 halierov. :D

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 06 úno 2006, 23:15

No například u nás, je rozdíl mezi Shell a například Makrem v průměru 1-2 koruny, takže to už je pak znát, když člověk stále jezdí :idea:
Co se týče toho STP a celkově aditiv. Taky na to m oc nevěřím,ale na druhou stranu je to značka made in USA a tam si nedovolí dát jakýkoliv šmejd, nebo by je spotřebytelé rozšlapali a firma by se těžko dostávala z těch finančních sankcí u soudů za klamání spotřebitele. Mimo jiné STP dodává pro závodní týmy v různých světových soutěžích. Jednou za cca. 5OOOkm se neuškodí šáhnout do peněženky a dát kolem 150kč za jednu dávku, která j právě na těch 5000km cca. Prolongu a podobným taky neholduju.
2.0 16V

Petkar
Příspěvky: 21
Registrován: 27 led 2006, 15:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petkar » 07 úno 2006, 08:06

Já tankuji kde se dá, většinou Eurooil (je to dcerská společnost Čepra) a pokud beru v Čechách, nikdy jsem s tím neměl problémy...

Pak jsem jednou natankoval na Slovensku plnou u Benziny a děly se věci :cry: - Astra vůbec nechtěla táhnout, což je super, když ve 4 lidech a s plným autem jedeš do Tater na dovolenou... Prostě to jelo jenom od 4000 rpm výš...

Pak bylo další tankování opět v ČR, už ani nevím kde, a vše opět v pořádku... Tak nevím... Prostě slovenským pumpám už nevěřím, ale asi záleží místo od místa....

FBS
Příspěvky: 45
Registrován: 21 led 2006, 21:40
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FBS » 16 úno 2006, 22:20

No....--- mám i Corsu A 1,4i, a když sem dřív kvuli finančním nedostatkům tankoval na noname pumpách, tak mi klepal motor, netáhlo to, a spotřeba byla asi o litr víc, než když jsem natankoval u shellu, motor se radikálně ztišil, najel víc km, a táhl pěkně! a když si vezmu že při ceně nádrže ušetřim 40Kč na 40litrech při cenně o korunu nižší než u shellu, tak jako není co řešit, ne? 8)
Astra G Caravan 1,6 16v, Corsa A styling OPC :o

Odpovědět