Tónované skla

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 28 led 2007, 10:01

Marian píše:Našel jsem tuto firmu http://www.sunshield.cz/index.htm Ceny vypadají slušně, ale nevím jak je to s kvalitou. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s touto firmou? Třeba od známejch. Dali by jste na černé auto (dozadu) tmavé nebo světlejší fólie?
Ale co jsem slysel, tak instalaci autofólií bez demontáže skel NEBRAT !!!!
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.A.Y. » 28 led 2007, 10:50

milosh píše: Ale co jsem slysel, tak instalaci autofólií bez demontáže skel NEBRAT !!!!
Tak to nevím teda proč. Mě skla nedemontovali a fólie zatím drží bez problémů a ani bubliny se nedělají.
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 28 led 2007, 11:08

například bruxsafol (výrobce fólií) nedoporučuje vyndávat okna, LLumar zase jo, osobně mě teda sere to že až mi bude někdo lepit folie dopředu tak mi poruší ochranou fólii pod čalouněním dveří, která je důležitá pro správnou funkčnost bočních airbagů
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 863
Registrován: 26 lis 2006, 12:58
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy » 28 led 2007, 11:59

Vojta píše:osobně mě teda sere to že až mi bude někdo lepit folie dopředu tak mi poruší ochranou fólii pod čalouněním dveří, která je důležitá pro správnou funkčnost bočních airbagů
osobně mě serou úplně stejný věci :) jen představa, že se mi v tom někdo vrtá a už to není origo, po takovým zásahu jsem dost dlouho nesvůj - koukám co kde zkurvili a kde co začalo vrzat. :x
Auto musí sloužit mně, né já jemu.
Astra Caravan Comfort → Mercedes Benz

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 28 led 2007, 12:05

přesně tak a nejvíc mě minule nasralo že mi dal vobráceně čuflík takže sem měl to oranžový na druhou stranu...a to sem ještě neviděl který všechny úchyty volámal a co jinýho pokurvil
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 28 led 2007, 16:17

Happy píše:osobně mě serou úplně stejný věci :) jen představa, že se mi v tom někdo vrtá a už to není origo, po takovým zásahu jsem dost dlouho nesvůj - koukám co kde zkurvili a kde co začalo vrzat. :x
Tak to by mě taky asi sralo

Uživatelský avatar
komak
Příspěvky: 145
Registrován: 26 bře 2007, 19:47
Bydliště: Trhonice-Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Brno

Příspěvek od komak » 30 dub 2007, 20:38

Kde v brně a za jakou cenu.

Grave Digger

Příspěvek od Grave Digger » 01 kvě 2007, 11:46

No v Maďarsku su za fólie bez dokladu riadne pokuty.A k tomu Vás ešte eskortujú na hranice a dajú zákaz vstupu pokiaľ máte pas.Ak len občiansky,tak neviem ako to riešia.Už pár známich tak dodrbali.Predné okno vodičovo a spolujazdca úplný zákaz fólie.Čelné sklo pásik tiež.Ja som čelné sklo riešil za atermické s modrým pásom.Menej to nahrieva interier,a znižuje teplotu.Pri výmene som doplácal 3500 Sk ku atermickému sklu,výmenou za normálne.Fólie 3M Panther ma vyšli na 4000 Sk aj s montážou.

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 03 čer 2007, 18:47

TOMHAJ píše:u nas v autosklu asi 5000-7000tis ,samo ze s atestem a praci.Cena zavisi na plose atd. :roll:
nějaké drahé
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 03 čer 2007, 18:50

R.A.Y. píše:
milosh píše: Ale co jsem slysel, tak instalaci autofólií bez demontáže skel NEBRAT !!!!
Tak to nevím teda proč. Mě skla nedemontovali a fólie zatím drží bez problémů a ani bubliny se nedělají.
zdarec, máš tam boční airbagy? nedodrbal ti tu ochranou fólii pod čalouněním dveří kde jsou čidla?
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 03 čer 2007, 18:51

Včera jsme se o fóliích na srazu ve Sluškách bavili, mám to domluvené s klukem z reklamní firmy na kombíka komplet za 4200,- vč DPH a taky bez demontáže, budu si teď u něj nechávat dělat druhé auto a max. spokojenost, komu jsem to ukazoval na tom prvním, nepoznal, že je to fólie.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 03 čer 2007, 20:26

milosh píše:Ale co jsem slysel, tak instalaci autofólií bez demontáže skel NEBRAT !!!!

"Protože máme mnohaletou praxi v tomto oboru a provedeme instalaci fólií na Váš vůz v prvotřídní kvalitě bez demontáží skel a u 95% automobilů ani jiných částí vozu (pouze u některých vozidel je pro kvalitnější instalaci vhodné demontovat zadní brzdové světlo)"

http://www.varecha.cz/folie/tonovani-au ... u-nas.html
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 03 čer 2007, 22:08

Osobně si myslím, že to záleží na tom jak se instalace folií povede a nezáleží až tak moc na tom jak dlouhou praxi mají apod... Třeba co jsem nechával dělat já, tak celkově jsme tam byli 4 lidé ( spolužáci z školy ) a všichni do teď nemají problémy, jen mě se postupně vyskytují bublinky :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 03 čer 2007, 22:15

AstraMan píše:...nezáleží až tak moc na tom jak dlouhou praxi mají apod...
tak to nemůžu souhlasit, pokud budu ten první komu ty folie bude dávat nebude výsledek přece stejný jako ten stý komu je bude lepit, určitá zkušenost s tím musí být
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 03 čer 2007, 22:24

myslím si , že se to projeví i v ceně a vím to od sebe, jak dělám obchoďáka, tak nejsme sice nejlevnější, ale provedená práce,služby a případný servis tomu taky odpovídá. Není to o tom, hledět jen na cenu, ale i to, co za to dostanu a jak to potom vypadá.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Odpovědět