Co je to za kontrolku,ví někdo?

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
VašekL
Příspěvky: 6
Registrován: 14 bře 2007, 18:58

www.diagnostika.kvalitne.cz

Příspěvek od VašekL » 14 bře 2007, 19:21

Hezký začátek jarní motoristické sezóny. www.diagnostika.kvalitne.cz

Reklama
 

VašekL
Příspěvky: 6
Registrován: 14 bře 2007, 18:58

www.diagnostika.kvalitne.cz

Příspěvek od VašekL » 14 bře 2007, 19:22

Hezký začátek jarní motoristické sezóny. www.diagnostika.kvalitne.cz

Uživatelský avatar
kulda
Příspěvky: 427
Registrován: 11 kvě 2006, 00:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Co je to za kontrolku,ví někdo?

Příspěvek od kulda » 09 dub 2007, 02:33

Oliver píše: jinak servis OPEL-MIKONA Staré Město u Uherského Hradiště je super! ):D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :roll: :x :evil: :evil: Si me fakt pobavil. Jsi nejaky jejich tajny agent, ci co? :wink:
Opel Astra G, X16SZR, 1998, kombi, domontovaná supr klima, CD VDO, znovu kožený volant, šíbr...

Oliver
Příspěvky: 285
Registrován: 23 led 2007, 18:42

Re: Co je to za kontrolku,ví někdo?

Příspěvek od Oliver » 09 dub 2007, 07:12

kulda píše:
Oliver píše: jinak servis OPEL-MIKONA Staré Město u Uherského Hradiště je super! ):D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :roll: :x :evil: :evil: Si me fakt pobavil. Jsi nejaky jejich tajny agent, ci co? :wink:
nevím jaké zkušenosti máš s něma ty, ale já dobré, pokud si tam dávám opravit auto, tak se vždycky dopředu domluvím co a jak se udělá a oni to dodrží, nevím proč bych měl být jejich "tajný agent" :shock: já nemám peníze na rozhazování a tak pokud to jen trochu jde a závadu odstraním bez pomoci osciloskopu a OpelTech, tak si raději auto opravím sám! :D

Uživatelský avatar
kulda
Příspěvky: 427
Registrován: 11 kvě 2006, 00:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od kulda » 09 dub 2007, 09:57

To Oliver: tak to jooo! Kdyz to opravujes vetsinou sam. Je to o tom, ze bez diagnostiky se nehnou asi nikde. Ale mam potvrzene, ze pokud tam byl jeste jiny vedouci, tak pri vetsi nebo tezko zjistitelne zavade to "slo nejak" udelat. Tzn. napr. ze cena byla misto taxi 500 - 200 pri vicero pokusech diagnostiky...
Ted? Ten studeny cumak - urednik? Vsechno podle ceniku, a to uz me podle xichtu musel znat. Sem tam resil airbag(klasika) a nez na to prisli 5x dg - asi 2500 v prubehu 1 mes. Pak vitezoslavne rekli "dverni narazove cidlo"! Cena za nej 2500.- + samozrejme dalsi diagnostika nebo vymazani chyby taky za 500, pochop jak chces. Atd., apod.

Tos tak :( :wink:
Opel Astra G, X16SZR, 1998, kombi, domontovaná supr klima, CD VDO, znovu kožený volant, šíbr...

Oliver
Příspěvky: 285
Registrován: 23 led 2007, 18:42

Příspěvek od Oliver » 09 dub 2007, 17:00

[quote="kulda"]To Oliver: tak to jooo! Kdyz to opravujes vetsinou sam. Je to o tom, ze bez diagnostiky se nehnou asi nikde.

ahoj, no na mojem autě to teďko dělali tady u nás v Brodě, a ta diag taky neukázala nic, nakonec přišli na to, že je v čudu katalyzátor, no já nevím, ale když někomu řekneš co jsi s autem dělal, nebo co dělalo auto, tak na to, pokud mají zkušenosti, příjdou i bez diagnostiky, jenže já neměl jinou možnost, než to do servisu dát (auto nešlo vůbec nastartovat a do Staráku to mám 20km), zkušenosti se závadama na tomto vozu nemám( a v tomto servisu nejsou spešl na Opel, tak se nedivím, že jim to trvalo tak dlouho, ale nakonec na to přišli, takže, díky za to) a to co jsem si tu na netu přečetl, tak to mě nijak nepomohlo, nebyly to závady, které jsem měl já, proto to sem píšu,aby si ostatní udělali obrázek možných postupů, jak jít na opravu takové poruchy, která může být vyvolána různou příčinou, třeba takovou, jaká byla u mne. :shock:

Odpovědět