Přezouvání

Vybíráte disky či plechy, nevíte co to je ET, či jaké kola se hodí na vašeho oplíka, zde najdete odpověď

Už jste přezuli?

Ano
25
51%
Ne
24
49%
 
Celkem hlasů: 49

A.P.
Příspěvky: 249
Registrován: 20 kvě 2006, 07:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od A.P. » 14 bře 2007, 06:51

Přezuto už mám asi týden. Lopatu na sníh jsem z kufru vyndal asi před měsícem a sněhové řetězy jsem raději vůbec nekupoval
OPEL ASTRA 1,6 16v 3dv.

Reklama
 

Pavlik
Příspěvky: 51
Registrován: 13 črc 2006, 18:01
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlik » 20 bře 2007, 17:59

Tak co pánové budete přezouvat zpět na zimní ? Já to tušil a raději nepřezul a dobře jsem udělal. :lol: :lol: :lol:
ASTRA G 100 Edition caravan -X16XEL r.99

bubak.velkej
Příspěvky: 151
Registrován: 24 led 2007, 11:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od bubak.velkej » 20 bře 2007, 19:49

No já Astricku na letnich schoval do garaze a odjezdim tech par dni skodovkou - kupovat ted zimni uz nema cenu...
Jinak zimaky mam stabilne od zacatku rijna do konce dubna, at je jak chce... 8)
Astra Classic II Z16XEP, 5 dv. HB, r.v. 2007

Rostas
Příspěvky: 8
Registrován: 06 úno 2006, 19:40
Bydliště: kousek od Vsetína

Příspěvek od Rostas » 20 bře 2007, 19:58

čus!
no ja jsem ještě nepřezul protože u nás na Valašsku je přeci jenom o trošku dýl zima !! asi vydržím do konce března a pak se uvidi!!
Opel ASTRA 1.8 16V Hatchback Comfort

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 20 bře 2007, 20:10

Rostas píše:čus!
no ja jsem ještě nepřezul protože u nás na Valašsku je přeci jenom o trošku dýl zima !! asi vydržím do konce března a pak se uvidi!!
no kdo dnes měl přezuto tak to opravdu neměl lehké na silnici..... :) jel jsem z Vysočiny a chudák chlap co jel na letních gumách.....to bylo ze strany na stranu..uff to bylo :roll:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 20 bře 2007, 20:13

rychlyradim píše:
Rostas píše:čus!
no ja jsem ještě nepřezul protože u nás na Valašsku je přeci jenom o trošku dýl zima !! asi vydržím do konce března a pak se uvidi!!
no kdo dnes měl přezuto tak to opravdu neměl lehké na silnici..... :) jel jsem z Vysočiny a chudák chlap co jel na letních gumách.....to bylo ze strany na stranu..uff to bylo :roll:
ne chudak, debil.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 20 bře 2007, 20:17

asi tak nějak...musel jsem mít od něj odstup...a myslel jsem že už ho budu žduchat do kopce..málem to nevyjel totiž......
...opravdu nezodpovědnost.... :?

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Bezpečnostní šrouby

Příspěvek od Honz@ » 30 bře 2007, 16:54

Chci se zeptat , chtěl bych na auto dát bezpečnostní šrouby . Mohli byste mi dát nějakej link ? Protože já jsem je na netu hledal , ale nic jsem nenašel ... Díky . A omlouvám se , že to píšu sem , ale nechtěl jsem zakládat new topic . :oops:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 30 bře 2007, 16:59

Link ti nehodim, ale na obrazku mas vyznaceny, kde je prodejna Opel, kde jsem je kupoval ja. Staly me petikilo, ale maj i drazsi, kdybys chtel :D
Z Prahy jsi a Pankrac je docela v pohode, da se tam i zastavit hned u prodejny.

Obrázek
--- Astra G '98 1.4 16V ---

din
Příspěvky: 216
Registrován: 25 led 2006, 13:07
Bydliště: SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od din » 30 bře 2007, 18:02

jasnačka - prezuté a pripravené na leto už 2 týždne.......Podľa správnosti by sa malo prezúvať ak dlhodobo prekroči denná teplota 7st. ..t.z že ak je ráno 0st. a o 4 hoďky je 15st. tak odpoveď je jasná......Pre Vás z hôr odporúčam počkať ešte pár dní..
ASTRA-G-caravan (X17DTL)

Uživatelský avatar
ARMAGEDON
Příspěvky: 110
Registrován: 13 úno 2007, 21:37

Příspěvek od ARMAGEDON » 30 bře 2007, 18:56

Tak já vám napíšu co se mi stalo při tom, když jsem přemýšlel o přezutých galoších.
Ráno vstanu, venku hezky a tak si říkám čas konečně přezout, galoše uskladněný u známého který má pneu servis tak je pohoda a vyrazim do Lovosic, ale cestou mám tydlifón a volal mi známý že náš společný kamarád který mi dlužil prachy, né moc 12kůlí, ale jsou to groše no né?? Se nějak zdrcnul, to mě nažhavilo a gumy, negumy ohnul sem to do Roudnice zjišťovat pravý stav věci, dorazim do práce dlužníka a rána sekerou, opravdu už dva dny o něm nikdo neví a že i poslal do práce služ.notík a to mi začlo pálit jak ve wankelu, a frčel za jeho prckou co ji obhospodařoval, ta má obchod s výpočetní technikou, bylo brzo a tak sem čekal před krámem než dorazí a jak tak čakám, jel kolem mě autobus MD a jak mě míjel, nějak se ke mě z boku blížila jeho prdel a najednou plesk a posledním dílem tý smradlavý kisny mi škrtnul o zrcátko, no ve mě čapli saze zařvali gumy a za chvilku sem ho dojel na světlech, bylla červená zabušil sem mu na okno u řidiče, ten se málem po.... jak se lek a co že se stalo a já na něj to seš profík?? pojď se podívat co si mi vyved a on koukal, tak sem ho po tahanicích vytáhl z busu a jal sem se mu ukázat tu spoušť on vyděšený že o tom neví a že nechce volat bengy, jestli bych nepřijal litr, no povím upřímně vzal sem ho, když on šťastný odjel, já utřel tu čmouhu na zrkátku skoro tam nic není, zjistil sem že dlužník je bůh ví kde a tak sem jel přezouvat, v servisu jsme zjistili že dvě gumky jsou možná dle vyhlášky po smrti a čeká je kremace, nabídl mi kamarád majitel servisu gumky michelinky mírně jeté, ale bratru za 4 kila kus, tak sem přezul, zaplatil zimní uskladnění, zanechal zimáky k jejich zaslouženému spánku v úschově a to vše bylo pořízeno za autobusákovu nešikovnost, ale tímto mu děkuji. :wink:
Je to trochu ze široka, ale napsat sem vám to musel, tím říkám přezuto a můžem drandit, jen bacha na autobusáky :twisted: :twisted: :wink:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 30 bře 2007, 18:59

Dobry story :lol: Zitra jedu do LT budu si davat bacha :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
ARMAGEDON
Příspěvky: 110
Registrován: 13 úno 2007, 21:37

Příspěvek od ARMAGEDON » 30 bře 2007, 19:01

zítra nic neplánuju, nebo o ničem nevím, tak se můžem zcuknout na kus žvástu, co ty na to??

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 30 bře 2007, 19:09

ARMAGEDON píše:zítra nic neplánuju, nebo o ničem nevím, tak se můžem zcuknout na kus žvástu, co ty na to??
slavim narozky s celou rodinkou (30) tak nebudu mit cas :roll: :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
ARMAGEDON
Příspěvky: 110
Registrován: 13 úno 2007, 21:37

Příspěvek od ARMAGEDON » 30 bře 2007, 19:21

kolíkkkkk, tedy né kolík ten si tam asi vrazím sám, ale kolik???????????30ník???????? to mi bylo před 17ti lety ty brďo, to už je tak dávno, že ani nevím jak sem tenkrát vypadal :twisted:

Odpovědět