AGR / EGR

Odpovědět
Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 27 úno 2007, 22:01

Já mám zaslepenou díru kde nic nechodí. Jak je ta jehla tak ta může volně chodit.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 27 úno 2007, 22:26

Prosím Tě, vyfoť, nebo ukaž šipkou na fotce, co jsi vlastně zaslepil a kde. Dík.
END

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 28 úno 2007, 08:17

Tak tady je foto. Zaslepená je ta šišatá díra a ta kulatá je průchozí takže kde je červený puntík tak tam to mám zaslepený 8)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 28 úno 2007, 09:02

Hm, jenže zaslepit musíš obě. :wink: Ta co jsi ji nezaslepoval je ta s jehlou......
END

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Příspěvek od Saša » 28 úno 2007, 09:57

http://www.opelastra.cz/technika/egr.htm Tady je zaslepen jenom kanálek?
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 12:16

Trdlo píše:Hm, jenže zaslepit musíš obě. :wink: Ta co jsi ji nezaslepoval je ta s jehlou......
:shock: já mám pocit,že princ Wiliam to má vyřešeno stejným způsobem a funguje mu to normálně,kontrolka mu nesvítí,já to zaslepoval také tak,díra na ventilek zůstala otevřená,a nešlo to,jinak jsem objednal tu origoš podložku,tak to zkusím znova,ale udělám to jako Jarda,po zaslepení normálně začnu jezdit bez dalšího odpojení baterky a toho dalšího kolem,Jarda to jen zaslepil a normálně jezdil,tak to zkusím,uvidíme,ale domnívám se,že já to mám tím novým softíkem znemožněný,v nejhorším budu muset k těm zlodějům a zeptat se zda to tím je nebo né,jestli ano tak budu zvažovat nahrát ten starej softík,jen nevím na co vše byl ten novej softík lepší,bude to těžké rozhodování co získat,co ztratit. :(

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 28 úno 2007, 13:37

Tak jak to ma teda být. Zaslepená jedna nebo obě díry? V tom návodu je jen jedna díra zaslepená

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 28 úno 2007, 13:52

Ja bych veril tomu navodu, Trdlo tu obcas vypousti myticke zalezitosti.

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 17:06

Marian píše:Tak jak to ma teda být. Zaslepená jedna nebo obě díry? V tom návodu je jen jedna díra zaslepená
:wink: pouze jedna díra,ta šišatá,ta na ventil musí zůstat otevřená,nebo když jí zaslepíš také,tak musí být alespon vyhloubení na ten ventilek aby se mohl bez problémů vysunout,nesmí se prostě opírat :wink: mám pocit,tedy ještě tu origoš podložku nemám,ale až bude tak to bude jasný,že také sice není zřejmně celá provrtaná ale bude vytvarovaná tak,aby ten ventil mohl cvičit a neopíral se,no uvidíme,já si ale moc šancí zatím nedávám :D :D :( :(

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 28 úno 2007, 17:31

no to jsme pepčo dopadli co :|

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 17:33

Marian píše:no to jsme pepčo dopadli co :|
:( mně to povídej,po zaslepení radost že to je v poho,a pak se ta bestie rozsvítila,již nevím jak s tím dál,počkám na tu podložku origoš a ještě to zkusím,jenže :?: :?: :( :( asi nemáme šanci :cry:

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 28 úno 2007, 17:45

No jestli budu muset koupit ten ventil novej tak mě to pěkně nas..e protože vyhazovat peníze za něco co tam nemusí být je k nasrá.í. Kde je prodávají a kolik stojí. Nevíte někdo? Hledal jsem na internetu ale nic jsem nenašel

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 17:50

Marian píše:No jestli budu muset koupit ten ventil novej tak mě to pěkně nas..e protože vyhazovat peníze za něco co tam nemusí být je k nasrá.í. Kde je prodávají a kolik stojí. Nevíte někdo? Hledal jsem na internetu ale nic jsem nenašel
:( tak to také nevím,ale může se stát,že až dáš nový ventil,tak ti to zaslepit půjde,máš vlastně ten samej co princ Wiliam,a tomu se zaslepení povedlo,každopádně bys potřeboval zjistit zda ten tvůj současný ventil je v pořádku nebo né,no pěkně v tom lítáme :D

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 28 úno 2007, 18:00

Právě to je to čeho se bojím. Jak se dá zjistit jestli chodí? Zkoušels tu chybu vymazat? Mě ju jednou vymazal a 600km to bylo dobrý

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 18:20

Marian píše:Právě to je to čeho se bojím. Jak se dá zjistit jestli chodí? Zkoušels tu chybu vymazat? Mě ju jednou vymazal a 600km to bylo dobrý
:shock: tak já žádnou chybu neměl,jen jsem prostě chtěl zaslepení provést preventivně,já mám AGR funkční,kontrolka se rozsvítila až po tom zaslepení,vyndal jsem zátku a kontrolka zhasla,no a Otas psal,že žádnou chybu vymazávat nemusím,že tam nebude,tak snad to bude dobré :wink:

Odpovědět