Červené budiky na Astre

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 23 úno 2007, 18:07

Ve kšeftě mě říkali že ta fólia se používá na světelné reklamy. Myslíš že kdyby byla tmavší tak by to svítilo modře? Já si myslím že ty ciferníky jsou zabarveny do oranžova a když na to hodíš modrou tak ti z toho musí vyjít zelená. Tak teď jsem z toho jelen

Reklama
 

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Folia

Příspěvek od Maranelo » 23 úno 2007, 18:59

Mne pripada velmi svetla... Ked chces dosiahnut farbu ako v golfe musi ist tmava... ale aj tak. mal som v ruke napr. zltu najjemnejsi odtien a neni cez nu normalne vydiet... tu co mas ty ti daly neaku divnu... nemala by tak presvitat... ved keby si ju nalepil na reklamu a zapalis za nou neony tak by bola biela... nie modra.. :) museli ti dat neaku divnu.. Tie cisla ja mam z druhej strany círe.... neviem jedine ze by si mal trochu ine.. V pondelok by som mal mat tu modru.. dufam ze mi ju donesu a dam ti vediet...
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 23 úno 2007, 19:09

budu čekat :D . Co kdybych zkusil nalepit dvě na sebe? Ale rozdělávat znovu kvůli zkoušce se mě nechce. Hlavně ty ručičky sundávat je na pytel. Ani jsem se nedíval jak změnit barvu na km. Budu muset se na to podívat

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

KM

Příspěvek od Maranelo » 23 úno 2007, 19:12

Ked rozoberez znova budiky tak das dole aj ten ciry plast ktory siri svetlo. Displey KM je ukryty pod plieskom, ktory uvolnis... Ma 4 nozicky a na druhej strane su zacvaknute. Uvolnis to a pekne ho vytiahnes. Displej je len polozeny na jednej strane sa opiera o gumove vedenie... Displej olep ale nezalep aj tu plochu kde sa dotyka tej gumy. naspät to zlozis jednoducho... :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 25 úno 2007, 17:01

Nevíte náhodou jestli je někde na internetu něco kde si vyberete nějaký barvy a když je překryjete tak vám vyjde nějaká výsledná barva. Rozumíte mě ne. Jde mě o to když si vyberu tu oranžovou co jsou origoš na budíkách a třeba nějakou tu fialovou co mě z toho vyjde

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 25 úno 2007, 17:37

Marian píše:Nevíte náhodou jestli je někde na internetu něco kde si vyberete nějaký barvy a když je překryjete tak vám vyjde nějaká výsledná barva. Rozumíte mě ne. Jde mě o to když si vyberu tu oranžovou co jsou origoš na budíkách a třeba nějakou tu fialovou co mě z toho vyjde
nejlehci to budes mit kdyz si koupis tempery nakaknes si to na papir a steteckem rozmichas :)
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 25 úno 2007, 17:50

Tak to ti teda pěkně děkoji :idea:

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 25 úno 2007, 17:53

Marian píše:Tak to ti teda pěkně děkoji :idea:
njo tak logicky kdyz mas oranzovou coz je zluta a cervena a prdnes na to fialovou coz je cervena a modra tak ti zluta a modra da dohromady zelenou a cervena ti tu zelenou zmeni na takovou hnedozelenou spis takovou hnedou... ale pac to svitici je intenzivnejsi barva nez barva ty folie tak to bude takova tmava okrova tusim :) tak :) vycerpavajici.)
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 25 úno 2007, 18:05

Tak to je teda vyčerpávající 8) . Tak napiš jakou tam mám dát fólii aby byla výsledná modrá. Jestli to teda jde

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Folia

Příspěvek od Maranelo » 25 úno 2007, 18:08

Marian netrap sa... Ono aku farbu tam das taka musi svietit... Ja som mal predtym na skusku olepene aj zltou aj zelenou farbou aj cervenou. proste som to porozdeloval aby som videl ten efekt naraz. ziadna farba sa nemenila. vzdy to svietilo tak aka bola folia. a vysledok bol zaujimavy. cast budikov zlta, cast zelena a cast cervene.. Pondelok utorok uz by som mohol mat foliu a dam vediet ze co a ako.... :)
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 25 úno 2007, 18:11

Už se nemůžu dočkat :D . A nemůžeš mít jinej ciferník?

MatoSK
Příspěvky: 17
Registrován: 28 čer 2006, 06:37

Příspěvek od MatoSK » 25 úno 2007, 18:17

nemyslite ze by bolo lepsie tam dat namiesto ziaroviek super svietive cervene diody. ja to mam urobene tak a efekt je rovnaky. mam podsvieteny komplet palubovku aj stred panel
Astra G Caravan Comfort 2.0 Di 16V, 60kW, '98

MatoSK
Příspěvky: 17
Registrován: 28 čer 2006, 06:37

Příspěvek od MatoSK » 25 úno 2007, 18:35

tak tu je mala ukazka. Obrázek Obrázek Obrázek
Astra G Caravan Comfort 2.0 Di 16V, 60kW, '98

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Cifernik

Příspěvek od Maranelo » 25 úno 2007, 18:37

Teoreticky mozeme byt iny... ale ze by si davali este namahu aj stym? :D


Co sa tyka diod, mal som to najprv takto ale neako mi to nesedelo.... a diody maju jeden problem, neviem ako u teba ale podsvietenie nie je rovnormerne... proste bolo vydno ze svetlo sa nesíri rovnomerne... Ved dioda sama o sebe ma maly rozptyl a v palubovke tak silno nedokaze nasvietit plexisklo, ktore rozptyluje svetlo... Pri folii je to rovnomerne... Jednine kde mam diody tak je zapalovac a ovladanie svetiel... Ovladace topenia su origo a uvidime ze co stym.... :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 25 úno 2007, 18:37

helejd tak me napada... nevybledne ta folie casem? ja si myslim ze ty diody tam dat je taky lepsi tam mas zaruceny ze to bude svitit tak a tak ale zase ta folie je jednodussi :)
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Odpovědět