Doporučtě pneu 195/60/R15 T

Vybíráte disky či plechy, nevíte co to je ET, či jaké kola se hodí na vašeho oplíka, zde najdete odpověď
pepca

Příspěvek od pepca » 18 črc 2006, 17:35

manli2 píše:
Vojta píše:
pepca píše:...ostatně na zadku dojíždím nyní ty z předku...
opravdu :?: :?: :?: já myslel že vepředu se ojížděj víc
z předu do zadu a ze zadu dopředu a sjedeš komplet sadu najednou :cry: :wink: :wink: :wink:
:wink: souhlas,přesně tak. :wink:

Reklama
 

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 18 črc 2006, 17:51

Letos na jare mi v autorizaku dali na jednu stranu sjety ze predku a na druhou stranu ty celkem slusny ze zadu :roll: ... jeste ze sem si toho vcas vsimnul a hosani to museli prehazet. Jinak tech 60tkm na jednech gumach je teda vykon - ja nejsem zadnej hrabac a moje letni continentaly maj najeto neco prez 20tkm a jsou uz temer na odpis.

pepca

Příspěvek od pepca » 18 črc 2006, 17:56

AstraDTI píše:Letos na jare mi v autorizaku dali na jednu stranu sjety ze predku a na druhou stranu ty celkem slusny ze zadu :roll: ... jeste ze sem si toho vcas vsimnul a hosani to museli prehazet. Jinak tech 60tkm na jednech gumach je teda vykon - ja nejsem zadnej hrabac a moje letni continentaly maj najeto neco prez 20tkm a jsou uz temer na odpis.
8) to co jsem psal je fakt,jsou tam pneumatiky ještě z prodeje vozu,mám najeto těch 52 tisíc,a ještě vážně těch 5 tisíc minimálně vydrží,jsem psal jsem vážně mile překvapený,jinak jistý dodavatel co jezdí k nám do dílen zavážet pneu,tak tvrdil že to ty mischlény najedou,ted mu již věřím,je fakt,že nikdy nehrabu,nejezdím školu smyků. :wink:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 18 črc 2006, 21:02

no já měl třeba bravurise a žádný jiný gumy nevypadaly tak strašně po 10tis km jako tydle!
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 18 črc 2006, 21:24

Vojta píše:no já měl třeba bravurise a žádný jiný gumy nevypadaly tak strašně po 10tis km jako tydle!
AJAJ... tak ty já mám už skoro 3 měsíce na autě... To kdybych věděl dříve, tak jsem si je ani nekupoval.... No a jelikož se teď Astra hodně používá, tak za 3 měsíce jsme najeli 4000km, takže do konce roku poznáme, jak budou vypadat, no... Ale každopádně s tím jako prasata nejezdíme, takže uvidím ( Ale mám 195/50/R15 a ne 60 )... Dříve jsme se dželi jen značky Continental!
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 19 črc 2006, 09:26

pepca píše:to co jsem psal je fakt,jsou tam pneumatiky ještě z prodeje vozu,mám najeto těch 52 tisíc,a ještě vážně těch 5 tisíc minimálně vydrží,jsem psal jsem vážně mile překvapený,jinak jistý dodavatel co jezdí k nám do dílen zavážet pneu,tak tvrdil že to ty mischlény najedou,ted mu již věřím,je fakt,že nikdy nehrabu,nejezdím školu smyků. :wink:
Tomu verim, menil jsem letni, kdyz jsem mel najeto asi 100t km. Pocitam, ze pomer letni/zimni bude tak 65/35.
Mel jsem to auto ale po jedny zensky, co jezdi krokem, tak to tomu taky trochu prida.
--- Astra G '98 1.4 16V ---

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 30 črc 2006, 19:22

Vojta píše:no já měl třeba bravurise a žádný jiný gumy nevypadaly tak strašně po 10tis km jako tydle!
mno, ja uz je mam na nexii 2 roky, najel sem na nich min. 20t km a zadnej problem, spis maximalni spokojenost. jako nevim, ale dat za micheliny 9 llitru mi prijde jako dost velka parada, to by musekly vydrzet aspon 60t km aby se to vyplatilo :roll:

Poradte nejake v pomeru, cena/vykon.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 30 črc 2006, 19:44

Me na astru doporucovali znacku firestone. Mam je jako zimaky uz 2 sezony (asi 20tkm) a jeste jednu zimu minimalne zvladnou. Navic mi letos v zime zachranili astru a zivot az neuveritelnou prilnavosti na podchlazenym povrchu takze na tuhle znacku nedam dopustit. Ted sem dojezdil letni a pristi rok asi koupim nejaky firestony.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 30 črc 2006, 19:52

AstraDTI píše:Me na astru doporucovali znacku firestone. Mam je jako zimaky uz 2 sezony (asi 20tkm) a jeste jednu zimu minimalne zvladnou. Navic mi letos v zime zachranili astru a zivot az neuveritelnou prilnavosti na podchlazenym povrchu takze na tuhle znacku nedam dopustit. Ted sem dojezdil letni a pristi rok asi koupim nejaky firestony.
ty sem mel taky zimaky a spokojenost, mno, ale letni treba nemusej byt tak kvalitni :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 30 črc 2006, 19:59

Njn, nemusej bejt tak kvalitni. Jen sem to tak nahodil ... kazdopadne ted mam (od vyrobce) continentaly ecocontact a teda nic moc. 20tkm a jsou sjety tak na hranici a jizdni vlastnosti podprumerny. Bravurisy mi zase prijdou celkem hlucny.

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 30 črc 2006, 21:06

Čau, já mám Kleber Dynaxer HP2 a jsem spokojenej. Ale doporučuju mrknout sem http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=testy_pneu
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Zabra
Příspěvky: 19
Registrován: 16 čer 2006, 13:56

Příspěvek od Zabra » 31 črc 2006, 08:14

Myslim, ze trochu zalezi i na vlastnich "pocitech". Diky flotile jsme uz vystridali docala hodne znacek, rozmery jsou temer tozone (octavia, astra a potom i fabie, corsy). Cast aut ma u nas i vyssi rocni najezdy (40 - 50tkm), takze pri rozhodovani jsme pocitali nejen s vlastnostmi, ale i s vydrzi. I kdyz zde - na skole smyku se zadna zatim neprojevila vyrazne zhorsenymi vlastnostmi. Na letnich ted stabilne uz pouzivame pirelli P6. U rozmeru 215 jsme skoncili u P7 (pirelli), zde jsem poprve videl vzorek pneu po sezonnim jezdeni (narozdil od jinych znacek kde nezustalo nic :( - jedna se o Volvo V70, pneu je ale dobre v pulce sezony prohodit, stejne tak prohazujeme v pulce i u Octavie Combi). Zimni pouzivame pirelli SnowSport. Osobne se mi zdaji tissi, dobre vedou a vydrzi vetsi najezdy.
Zabra

Astra Caravan 2.0 DTi N´JOY 2001

Lomikar
Příspěvky: 1044
Registrován: 29 říj 2006, 19:48
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lomikar » 04 pro 2006, 22:12

Marky píše:Na sluzebnich Astrach mame Continentalky na Fabiich Barumky, asi vedi proc to tak davaji :wink: .
Mluvil jsem s jedním "gumařem" a mělo by to být tak že pokud jsou Contiky Made by Germany tak to jsou origa a vydrží hodně ale pokud máš jiný tak jsou vyráběný v licenci Continental a pak je s originálem stejný pouze dezén ale výroba směs atp. jsou záležitostí toho kterého výrobce u nás třeba Barum.
ASTRA CARAVAN Z16XE rv. 2002
KUK na Rákosníčka
Rákosníčkovi doplňky

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 147
Registrován: 01 pro 2006, 14:17
Bydliště: Zlín

Re: Re

Příspěvek od kemo » 14 pro 2006, 20:36

King píše:Na druhou stranu je pravda, že se vyrábí v Německu, takže by to mohlo být dobrý s tou kvalitou.
Vyrábí se v ČR
Astra G Caravan 1.6 16V Edice 2000
r.v.2000,tm modrá metla,4x kotouč,4x ASR, AeroTwin,Philips Diamond Vision 5000K

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 147
Registrován: 01 pro 2006, 14:17
Bydliště: Zlín

Příspěvek od kemo » 14 pro 2006, 20:38

Vojta píše:
pupo píše:Neni vsetko zlato co sa blisti.. Zmesi na pneu pre Dunlop-Goodyear sa napriklad miesaju u nas v SR.. :wink:
ty to píšeš jako by slováci nebyly schopní nic vyrobit pořádně, je přece jedno kde se to vyrobí ale záleží na technologiích a materiálu a v neposlední řadě na řízení kvality....
Tak to je pravda! Můžu potvrdit,protože dělám u gum
Astra G Caravan 1.6 16V Edice 2000
r.v.2000,tm modrá metla,4x kotouč,4x ASR, AeroTwin,Philips Diamond Vision 5000K

Odpovědět