Zamlžování oken - úprava servomotorku str. 24

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 12 pro 2006, 21:03

milosh píše:Zavrena klapka je celej problem, at ma clovek filtr nebo ne, rekl bych.
ja ji mam na tuty ale otevrenou :(

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 12 pro 2006, 21:11

TOMHAJ píše:
milosh píše:Zavrena klapka je celej problem, at ma clovek filtr nebo ne, rekl bych.
ja ji mam na tuty ale otevrenou :(
koukal jsi na ni za jizdy? ja si vyndal kastlik a kontroluju :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 863
Registrován: 26 lis 2006, 12:58
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy » 12 pro 2006, 21:11

Kucííí... ukončím vaše bádání a trápení - mlžej se vytopený auta. :D
Auto musí sloužit mně, né já jemu.
Astra Caravan Comfort → Mercedes Benz

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 12 pro 2006, 21:15

Happy píše:Kucííí... ukončím vaše bádání a trápení - mlžej se vytopený auta. :D
nebo maj vlhký své drahé polovičky :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 863
Registrován: 26 lis 2006, 12:58
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy » 12 pro 2006, 21:17

manli2 píše:
Happy píše:Kucííí... ukončím vaše bádání a trápení - mlžej se vytopený auta. :D
nebo maj vlhký své drahé polovičky :D
a nebo se jim potěj nohy - tfuj tajxl :x
Auto musí sloužit mně, né já jemu.
Astra Caravan Comfort → Mercedes Benz

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 12 pro 2006, 21:29

milosh píše:
TOMHAJ píše:
milosh píše:Zavrena klapka je celej problem, at ma clovek filtr nebo ne, rekl bych.
ja ji mam na tuty ale otevrenou :(
koukal jsi na ni za jizdy? ja si vyndal kastlik a kontroluju :lol:
jojo,chvili sem jezdil bez kastliku...

PetrKpy
Příspěvky: 57
Registrován: 15 kvě 2006, 09:22
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od PetrKpy » 12 pro 2006, 21:33

TOMHAJ píše:
jojo,chvili sem jezdil bez kastliku...
A proč byste na ní měli koukat za jízdy? To se jako něco změní? To si jako myslíte, že je tam za jízdy takovej průvan, že by měla něco dělat? Uvědomujete si, že sání ventilace je v prostoru mezi stěračem a horní hranou kapoty.
Astra CLASSIC II 1.6TWINPORT - Z16XEP

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 13 pro 2006, 19:08

PetrKpy píše:
TOMHAJ píše:
jojo,chvili sem jezdil bez kastliku...
A proč byste na ní měli koukat za jízdy? To se jako něco změní? To si jako myslíte, že je tam za jízdy takovej průvan, že by měla něco dělat? Uvědomujete si, že sání ventilace je v prostoru mezi stěračem a horní hranou kapoty.
no,tak ja na to nekoukal cilevedome,proste jsem musel jezdit chvili bez prihradky a za druhe: sani je sice u "sterace" jak rikas,ale kdyz mu v aute zavres klapku,tak se tam vzduch proste nedostane! 8)

PetrKpy
Příspěvky: 57
Registrován: 15 kvě 2006, 09:22
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od PetrKpy » 13 pro 2006, 19:41

TOMHAJ píše:
PetrKpy píše:
TOMHAJ píše:
jojo,chvili sem jezdil bez kastliku...
A proč byste na ní měli koukat za jízdy? To se jako něco změní? To si jako myslíte, že je tam za jízdy takovej průvan, že by měla něco dělat? Uvědomujete si, že sání ventilace je v prostoru mezi stěračem a horní hranou kapoty.
no,tak ja na to nekoukal cilevedome,proste jsem musel jezdit chvili bez prihradky a za druhe: sani je sice u "sterace" jak rikas,ale kdyz mu v aute zavres klapku,tak se tam vzduch proste nedostane! 8)
I. je to slyšet, ale to už to říkali všichni
II. padla tady formulace "klobouček", ten se překlápí servem o 90°, buď cloní sání vzduchu zvenčí nebo cloní sání vzduchu z kabiny.
Ale jestli máš klimu, tak ji pusť nachvilku když už to fakt nepujde a budeš koukat jak zamlžení mizí. Nebo nesedej do auta v mokrým a vlhkým oblečení. A pamatuj člověk má výkon jako 100W žárovka, a to teplo se někde srazit musí.
Astra CLASSIC II 1.6TWINPORT - Z16XEP

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 pro 2006, 19:50

2 PetrKpy: kdyz pustis klimu a nejde ti otevrit klapka, je to jeste horsi, ja takto musel jet celou cestu z Prahy v plnym aute s pustenou klimou, jinak bych nic nevidel, no spotreba nic moc, v tomto pocasi.

Fakt to chce nechat tu klapku natrvalo otevrenou, ale jak psal Vojta, tak se nezavre, teda aspon me ne, porad je odpojedna a otevrena, no ale stejne se mi zadni okna mlzej, no aspon ze ne predni a predni bocni. V sobotu jedu do LBC tak udelam test, ale jedu sam, tak toho moc neodparim :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PetrKpy
Příspěvky: 57
Registrován: 15 kvě 2006, 09:22
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od PetrKpy » 13 pro 2006, 20:19

milosh píše:2 PetrKpy: kdyz pustis klimu a nejde ti otevrit klapka, je to jeste horsi, ja takto musel jet celou cestu z Prahy v plnym aute s pustenou klimou, jinak bych nic nevidel, no spotreba nic moc, v tomto pocasi.

Fakt to chce nechat tu klapku natrvalo otevrenou, ale jak psal Vojta, tak se nezavre, teda aspon me ne, porad je odpojedna a otevrena, no ale stejne se mi zadni okna mlzej, no aspon ze ne predni a predni bocni. V sobotu jedu do LBC tak udelam test, ale jedu sam, tak toho moc neodparim :lol:
Nemáš vyhřívání zadního skla? Taky to pomůže. Ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že to závisí na počasí, obsazenosti auta, nákladu v kufru atd.
Astra CLASSIC II 1.6TWINPORT - Z16XEP

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 pro 2006, 21:18

PetrKpy píše:
milosh píše:2 PetrKpy: kdyz pustis klimu a nejde ti otevrit klapka, je to jeste horsi, ja takto musel jet celou cestu z Prahy v plnym aute s pustenou klimou, jinak bych nic nevidel, no spotreba nic moc, v tomto pocasi.

Fakt to chce nechat tu klapku natrvalo otevrenou, ale jak psal Vojta, tak se nezavre, teda aspon me ne, porad je odpojedna a otevrena, no ale stejne se mi zadni okna mlzej, no aspon ze ne predni a predni bocni. V sobotu jedu do LBC tak udelam test, ale jedu sam, tak toho moc neodparim :lol:
Nemáš vyhřívání zadního skla? Taky to pomůže. Ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že to závisí na počasí, obsazenosti auta, nákladu v kufru atd.
vyhrivany zadni samo mam, ale to pomuze jen na zadni okno, ne na bocni ne?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 pro 2006, 22:39

tady se to taky resi uz na nekolika strankach :lol:

http://www.opelclubrenbau.cz/e107_plugi ... .php?29699
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 pro 2006, 22:47

tady jeden tip z renbau klubu

Take mam karavana a problem s mlzenim bocnich a zadniho skla jsem mel take v zime bez rozdilu zda jsem mel novy ci stary kabinovy filtr. Karavanum to trva opravdu dele a pokud clovek nasedne mokrej tak se to ani nevyfoukalo. Jiz treti zimu uspesne pouzivam spray proti zamlzeni oken. Vzdy po prvnim zimnim zamlzeni okna zevnitr umeju, vysusim, nastrikam spray, necham zaschnout a potom vylestim. A mam na zimu pokoj. Tak to delam uz treti zimu s jednim sprayem. Pokud chcete nazev tak az zitra pokud nezapomenu. Koupil jsem ho v Tesco ci Carrefour. Malej modrej.

Takze : modry spray 200ml vyrobce "SC Johnson"
zluty napis "Rally" a pod nim bily napis "ANTI - FOG"
dovozce a distributor EUROWAX s.r.o. Libusska 118 142 00 Praha 4,
na ceske nalepce je napsano "Prostredek proti zamlzovani skel zevnitr"
Ted jsem se dival na domenu "EUROWAX" a stranky zatim nemaj a adresa je jina, jak jsem psal jiz drive, ten spray jsem kupoval cca 3-4 roku zpet. Jinak popis o firme jsem nasel tento:"Společnost Eurowax je výhradním dovozcem autokosmetiky SC Johnson Rally do České republiky. Součástí prezentace je ceník produktů vytvářený pomocí ASP."

cena by mela byt 79kc, ale prispevek je rok stary.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 863
Registrován: 26 lis 2006, 12:58
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy » 13 pro 2006, 23:05

Rally Anti Fog

http://www.scjohnson.pl/antifog.swf

kde ho koupit v CZ jsem neobjevil, českej web vypadá jako mrtvola:
http://www.eurowax.cz/
Auto musí sloužit mně, né já jemu.
Astra Caravan Comfort → Mercedes Benz

Odpovědět