kryt motoru

Odpovědět
Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 lis 2006, 15:27

a čím nám kazíš radost? to jsem nepochopil...že je to na zafiru?nebo proč?aji kdyby bylo..když to pasuje na Astru tak je to vpoho ne? a hlavní je že to není zádná umělina ale kov o to lepší ne??!?!?!

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 09 lis 2006, 15:28

Mike píše:Taky sem tam kdysi byl...jedna se o normalni celokovovej kryt na Zafiru. Mimochodem kurevsky tezkej ;-) Sorry, ze vam kazim radost...
Proc by melo az tak vadit, ze je to celokovove, snad jen kvuli te hmotnosti. Rozhodne to udela vice prace nez tam nemit vubec nic nebot clovek nikdy nevi a muze dopadnout treba takto:
http://www.opelastra.cz/info/galzaj02/index.htm
a takto pak vyresil :
http://www.opelastra.cz/info/galzaj05/index.htm

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 lis 2006, 16:21

přesně tak...ale zajímalo by mě kolik to tak asi váží...ale to snad váží hodně i originál nebo ne? vono je to vlastně z hliníku..hm..ale i přesto bych rád viděl třeba rozdíl..

pepca

Příspěvek od pepca » 09 lis 2006, 17:47

Marky píše:
Mike píše:Taky sem tam kdysi byl...jedna se o normalni celokovovej kryt na Zafiru. Mimochodem kurevsky tezkej ;-) Sorry, ze vam kazim radost...
Proc by melo az tak vadit, ze je to celokovove, snad jen kvuli te hmotnosti. Rozhodne to udela vice prace nez tam nemit vubec nic nebot clovek nikdy nevi a muze dopadnout treba takto:
http://www.opelastra.cz/info/galzaj02/index.htm
a takto pak vyresil :
http://www.opelastra.cz/info/galzaj05/index.htm
:wink: škoda že to nedělal na géčko,asi bych ho hnedky kontaktoval :wink:

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 lis 2006, 18:06

no mě říkal že je to na Géčko-ještě jsem to zdůraznoval že to chci na géčkovou řadu astry!!!!!tak myslíš že si ze mě střílel? a kdy jsi tam byl..třeba už fakt prodává na astru.... :roll:

pepca

Příspěvek od pepca » 09 lis 2006, 18:17

rychlyradim píše:no mě říkal že je to na Géčko-ještě jsem to zdůraznoval že to chci na géčkovou řadu astry!!!!!tak myslíš že si ze mě střílel? a kdy jsi tam byl..třeba už fakt prodává na astru.... :roll:
:wink: já reagoval pouze na ten obrázek toho efka,a předpokládám,že ten kryt dával na to efko,já určitě nebyl v takových končinách,raději bych bral kdyby to někdo dělal poblíž,jen jsem psal že když to dával na to efko,tak je škoda že to nedělal na géčko,mohli být případní zájemci,já z toho nákresu nepoznám na kterou astru to je či není,jsme si nerozumněli. :wink:

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 09 lis 2006, 18:32

Ta nehoda se mu stala v Trebici a podle fotky ani moc velke previseni toho kanalu nebylo, asi byl vic nalozeny nebo se mu to zhouplo, samozrejme, ze to daval na eFko. Clovek na nasich cestach nikdy nevi, kdy se mu to muze hodit.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 09 lis 2006, 19:15

rychlyradim píše:tak jsem si to tak zjištoval..a zjistil jsem jednu firmu která prodává pro Oply díly! ale jsou to No name. Mluvil jsem přímo z prodejcem a ten mi ten kryt ukázal. je dost těžký! ptal jsem se z čeho je a že je to z hliníku nebo plechu že neví přesně a něčím je to potažený!(umělá hmota) takže by to neměl být žádný šmejd jak psal tu Vojta! a ta cena..? ehm no 1800,- Kč záruka dva roky co myslíte?
Je to s tím dílem asi tak jako když se vyrábí HDD do počítače..taky vyrobí no name..a pak to prodaj firmám..oni na to nalepí svůj znak a prodávaj za těžký háky! tak tu je to bez znaku Opel. Je to Brněnská firma v Králově Poli na ul. Poděbradova 14! tak kdyby měl někdo zájem taky.. :!:
estlipak to má aspoň servisní otvor jako originál abys to nemusel při každý výměně oleje sundávat
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 09 lis 2006, 19:45

Vojta píše:estlipak to má aspoň servisní otvor jako originál abys to nemusel při každý výměně oleje sundávat
To pochybuji, ze tam bude. Jinak mi prosim porad jak je to u originalniho krytu, byl jsem se divat pod auto, ale moc jsem toho tam nevidel. Jsou tam nejake sroubky na nejaky dalsi deklik?

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 lis 2006, 20:26

Vojta píše:
rychlyradim píše:tak jsem si to tak zjištoval..a zjistil jsem jednu firmu která prodává pro Oply díly! ale jsou to No name. Mluvil jsem přímo z prodejcem a ten mi ten kryt ukázal. je dost těžký! ptal jsem se z čeho je a že je to z hliníku nebo plechu že neví přesně a něčím je to potažený!(umělá hmota) takže by to neměl být žádný šmejd jak psal tu Vojta! a ta cena..? ehm no 1800,- Kč záruka dva roky co myslíte?
Je to s tím dílem asi tak jako když se vyrábí HDD do počítače..taky vyrobí no name..a pak to prodaj firmám..oni na to nalepí svůj znak a prodávaj za těžký háky! tak tu je to bez znaku Opel. Je to Brněnská firma v Králově Poli na ul. Poděbradova 14! tak kdyby měl někdo zájem taky.. :!:
estlipak to má aspoň servisní otvor jako originál abys to nemusel při každý výměně oleje sundávat
to zas nevím já to nějak neprohlížel! byly na sobě! měl jsem stejně štěstí že to měli prý vůbec na skladě!

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 lis 2006, 20:27

Vojta píše:
rychlyradim píše:tak jsem si to tak zjištoval..a zjistil jsem jednu firmu která prodává pro Oply díly! ale jsou to No name. Mluvil jsem přímo z prodejcem a ten mi ten kryt ukázal. je dost těžký! ptal jsem se z čeho je a že je to z hliníku nebo plechu že neví přesně a něčím je to potažený!(umělá hmota) takže by to neměl být žádný šmejd jak psal tu Vojta! a ta cena..? ehm no 1800,- Kč záruka dva roky co myslíte?
Je to s tím dílem asi tak jako když se vyrábí HDD do počítače..taky vyrobí no name..a pak to prodaj firmám..oni na to nalepí svůj znak a prodávaj za těžký háky! tak tu je to bez znaku Opel. Je to Brněnská firma v Králově Poli na ul. Poděbradova 14! tak kdyby měl někdo zájem taky.. :!:
estlipak to má aspoň servisní otvor jako originál abys to nemusel při každý výměně oleje sundávat
to zas nevím já to nějak neprohlížel! byly na sobě! měl jsem stejně štěstí že to měli prý vůbec na skladě!

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 09 lis 2006, 22:03

Marky píše:
Vojta píše:estlipak to má aspoň servisní otvor jako originál abys to nemusel při každý výměně oleje sundávat
To pochybuji, ze tam bude. Jinak mi prosim porad jak je to u originalniho krytu, byl jsem se divat pod auto, ale moc jsem toho tam nevidel. Jsou tam nejake sroubky na nejaky dalsi deklik?
u originálního krytu je veprostřed další kryt kterej ti odkryje vanu, je na 4 speciálních šroubech
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

koudy
Příspěvky: 101
Registrován: 21 čer 2006, 12:21
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od koudy » 09 lis 2006, 22:43

Vojta píše:
Marky píše:
Vojta píše:estlipak to má aspoň servisní otvor jako originál abys to nemusel při každý výměně oleje sundávat
To pochybuji, ze tam bude. Jinak mi prosim porad jak je to u originalniho krytu, byl jsem se divat pod auto, ale moc jsem toho tam nevidel. Jsou tam nejake sroubky na nejaky dalsi deklik?
u originálního krytu je veprostřed další kryt kterej ti odkryje vanu, je na 4 speciálních šroubech
Já jsem koupil nedávno celoplastový kryt. je to docela silný (cca 4-5mm) plast. V prostředku je další kryt (olej.vana), který je přichycen 4 šroubama (spíše jen vruty), tento střední kryt je trochu slabší (cca 2-3mm). Ještě jsem neměl čas ho přidělat, ale zřejmě budu muset nějak laborovat se stávajícíma plastama, no uvidíme. Jinak mám trochu strach, jestli střední kryt s těma vrutama bude držet, jinak bych musel to držení předělat. Pak dám vědět.
Jinak odkaz koupi:
http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=38039
=== Astra-G Caravan 1.8 16V ´99 ===

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 10 lis 2006, 13:05

jo přesně tendle humus sem myslel jak sem o něm psal
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

koudy
Příspěvky: 101
Registrován: 21 čer 2006, 12:21
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od koudy » 10 lis 2006, 18:14

Vojta píše:jo přesně tendle humus sem myslel jak sem o něm psal
No snad nebude tak zle, nechám se překvapit.
=== Astra-G Caravan 1.8 16V ´99 ===

Odpovědět