Mobil s dotykovým displejem

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Trdlo » 10 kvě 2011, 18:11

Mike.S píše:Trdlo: já myslím, že dobrý, 1 GHz procesor, vnitřní paměť 16GB (sice nepodporuje micro SDHC, ale na co taky, že?), 4" dislpej, 5 Mpx foťák s bleskem, video zvládá 720x480 a má už androida 2.3, pokud ho můžeš mít za směšnou cenu, ber ho

tady máš technické údaje na jendom místě :arrow: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx

a tady recenze (testovali sice dovoz z USA, ale to řešit nemusíš, protože budeš mít lokalizovanou verzi): http://www.svetandroida.cz/nexus-s-velk ... onu-201101 celkem ho vychválili a + je podstatně víc než - (jeden ze 2 je to že neměli lokalizovanou verzi :D )

Hříbek: už jsem si vybral a nelituju, vím, že jsou lepší telefony, ale tohle byl nejlepší výběr v poměru cena/výkon (za málo peněz hodně muziky :D )
Hribek píše:že jeho vzhled (nelíbí se mi ani trochu) je jediná věc kvůli které bych musel chvíli přemýšlet, jinak mít peníze tak bych si to nechal líbit. Jelikož peněz není nazbyt tak jsem před 3 týdny pořídil HTC Wildfire a tím to jsem chtěl odpovědět i MikoviS, ale už je pozdě jak čtu vyše :D
Majesty píše:
Trdlo píše:Co říkáte na NEXUS S??

Můžu ho mít za víc než směšnou cenu, tak by mně zajímaly názory na něj. Vím že to dělal Samsung s googlem, ale to je vše...
Nexus S je dobrý Romane... Jestli máš dobrou cenu, tak ber.


Nejlepší dotykáč je ufoun4, to je snad jasný....
Víte co, našel jsem si o něm taky de facto jen superlativa, ale vždycky se říká není nad to se ještě zeptat. :)
Jinak jsem pro něj asi rozhodnutej...
END

Reklama
 

Uživatelský avatar
tuomas
Příspěvky: 55
Registrován: 31 led 2010, 16:15

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od tuomas » 10 kvě 2011, 18:41

trošku z jiného soudku :wink: ... dotykáč nebrat, chybí zpětná vazba, nefunguje v mrazu s rukavicemi ani bez nich, nefunguje "poslepu" (mohu jet 160 a psát sms aniž kouknu na displej, u dotakáče EE...), sžírá baterii, toliko překlepů co je s dotyk. s mech. nikdy není, na perném slunci třeba pořádně čučet co se vůbec mačká, většina lidí je otrokem takového tel, neboť ho v jedné ruce musí držet, druhou potřeba jak mamlas mačkat tužtičkou... prostě s mech. kláveskou founy nikdy nevymřou, pokud by měly, nakoupím si jich do foroty tucet... "dotykování" má fakt výhodu jen u navigace, ale to radějc použiji veeelkou místo telefounu, pokud by měl být velký jako navi, co používám, rozhodně ho netahám sebou, páč mi urve kapsy.
ps. sám jsem si ho kdysi koupil, po 2h pohrání zabalil, vrátil a vzal co mi u tel sedí... PRAKTIČNOST ...ale každýmu sedí něco jiného, že :wink:

Uživatelský avatar
mirda2908
Příspěvky: 5276
Registrován: 31 črc 2009, 16:04
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od mirda2908 » 10 kvě 2011, 19:53

nemas jezdit 160km a jeste drzet mobil vruce nic vezlim,ale takym ako ti bych rozbyl huby,za to ze ohrozujes zivoty druhych
jinak mas pravdu o prakticnosti dotykoveho telefonu ale je jina doba a vsichni jdou sni vpred
a telefon si muzem koupit kdykoliv jiny kdyz nas omrzi ne :D
[color=#000000]Mirdova2908-Tempomat,4xEl.okna,Pp od davida a mnoho dalsich veci[/color]
Kia ceed 1.6crdi 94kw,2013

Uživatelský avatar
tuomas
Příspěvky: 55
Registrován: 31 led 2010, 16:15

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od tuomas » 10 kvě 2011, 19:59

hele já napsal MOHU, né že jezdím, myšleno obrazně, že smky píši prakticky poslepu, s dotykáčem to prostě není možné :wink: ...a jiná či nejiná doba, mobil bez mech klávesky je asi jako pc bez klávesnice-s dotyk monitorem, to je stejně ne-použitelné jako u toho founu... :wink:

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od manli2 » 10 kvě 2011, 20:49

mirda2908 píše:nemas jezdit 160km a jeste drzet mobil vruce nic vezlim,ale takym ako ti bych rozbyl huby,za to ze ohrozujes zivoty druhych
D
bla bla bla bla :-D souhlasím s názorem že neni nad pořádnou klávesnici :-D a abycch předešel námitkám... mám oba druhy telefonů :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Defender » 10 kvě 2011, 20:56

A proto už dlouho výhradně používám PDA s klávesnicí :lol: :lol: :lol:
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
tuomas
Příspěvky: 55
Registrován: 31 led 2010, 16:15

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od tuomas » 10 kvě 2011, 21:01

taky mi leží doma dotykáč xperie desítka, "služebák", děs oproti klávesce... je tam sic qwerty, ale to je taky děs, opět otrok dvou rukou, protože ho musíš otočit... já jen aby tu nebyla jen chvála na dotykáče, spousta známých časem řekla... DOTYKÁČ UŽ V ŽIVOTĚ NE, je to jen móda. Dotyk s -výsuvnou směrem dolů-, tohle snad ještě jo pokud by dotyk MUSEL být, to budu řešit až mi klekne dosavadní.

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Mike.S » 10 kvě 2011, 21:12

tak jestli řešíš co z toho, tak je to snad jasné ne? (a kdyby ne tak je to ten Galaxy S) :| :mrgreen:

edit: kua nefakčenko, Ty jsi rychlejší než sračka ... :twisted: už to smazal :?:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

nefakcenko
Příspěvky: 595
Registrován: 22 bře 2009, 23:23
Bydliště: Brno-štatl

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od nefakcenko » 10 kvě 2011, 21:56

mike.S proc jsem rychlej jak sracka? mno a kdo teda poradi v mem pripade co si vybrat
astra G 1.4 16wolt X14Xe Astra do štatlu

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Defender » 10 kvě 2011, 22:51

No pokud budeš chtít HTC, tak des jsem byl ve značkový prodejně a maj toho hodně novýho (tam maj teda vysoký ceny, ale dá se to sehnat i jinde), takže ti spíš poradím s OS.
Takže win7 nebrat, čeká se na aktualizaci od MS a ta má být až po prázdninách (do tý doby nepoužitelnej system jak téměř iPhone). Mají novýho Androida 2.3 a nebo starý dobrý známý Win 6,5 se Sense, jinak v dalších značkách se neorientuju, ale zkus net a uvidíš.
Myslím že ani ten WF by nebyl tak špatnej, otázka je co od toho očekáváš že to bude umět :-D
A pro úplnost já nemám mobil jen na volání a SMS skoro nepíšu, to si raději zavolám, požaduji otevřený systém, možnost dohrání programů a softu třeba z XDA, GPS, G3, wifi, dobrý rozlišení, teď už 3,2 palce display a víc, možná ještě pohybovej senzor, foťák (ten mi stačí 3-5 MB) velkou paměť (nebo mikroSD), svižnej procák(500 MHz a dnes už spíš víc) a v mém případě klávesnici na tyhle diskuze :-D
Naposledy upravil(a) Defender dne 11 kvě 2011, 21:11, celkem upraveno 2 x.
Mobil : 602318645

Manos
Příspěvky: 17
Registrován: 27 úno 2011, 10:12

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Manos » 10 kvě 2011, 22:59

Dell Streak - naprosta spokojenost... :wink:
http://www.mobilmania.cz/clanky/dell-st ... fault.aspx

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Defender » 10 kvě 2011, 23:01

Jo a zapoměl jsem na RDS rádio kvůli TMC a BT, ale asi toho bude ví co využívám dost často :-D :-D
Jo tak ten Dell je pěkná mašinka, ale ještě jsem zapoměl uvest jedno z hlavních kritérií a to je mobilita/velikost, no a v mém případě se musí nechat lehce nosit na pásku v pouzdře, pak vím že mám vše co potřebuju stále u sebe. :-D
Naposledy upravil(a) Defender dne 11 kvě 2011, 21:01, celkem upraveno 1 x.
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
Pico
Příspěvky: 740
Registrován: 14 čer 2008, 19:16
Bydliště: Bratislava

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Pico » 11 kvě 2011, 20:52

Ak môžem poradiť, tak jednoznačne doporučujem HTC. Mám Desire HD - už verzia Androidu 2.3.3, syn má Desire, upgrade za pár týždňov, manželka Wildfire. O inú značku mobilu už nemám záujem a mal som ich teda spústu. HTC je na úplnom vrchole čo sa týka kvality produktov a hlavne v prístupe k svojim výrobkom a k zákazníkovi. Z noviniek je mimoriadne sympatický HTC Desire S.
Astra II

Uživatelský avatar
zmrzlina
Příspěvky: 701
Registrován: 09 čer 2009, 18:26
Bydliště: Rakovník/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od zmrzlina » 11 kvě 2011, 21:08

Kdybyste někdo chtěl Sony Ericson Xperia X8, tak budu asi prodávat ;)
ASTRA 2,0 DTI, Y20DTH
ZAFIRA B 1,9, CDTI, 74 kw, Z19DT

"Není důležité, kolik mám centimetrů, ale kolik mám energie."

Uživatelský avatar
Petras
Příspěvky: 1477
Registrován: 30 čer 2009, 16:49
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil s dotykovým displejem

Příspěvek od Petras » 11 kvě 2011, 21:17

Já si na dotykáč nemůžu stěžovat a to mám jen obyčejnou 5230. Měl jsem z toho strach, ale zvykl jsem si hned.
Opel Meriva A 1,4 16v Twinport
ex autíčko: Mazlik = Opel Astra G Caravan 1,8 16v Comfort

Odpovědět