Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 27 dub 2011, 06:13

Letos už státní matura bude, jo? slibovali ji už nám, a to jsem maruroval v roce 97! - fůj to jsem ale stařec. A to jsme dělali nějaký "příkladový" testy z ČJ i z matiky, aby se vědělo jak na to.
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Reklama
 

Uživatelský avatar
prma
Příspěvky: 415
Registrován: 19 lis 2010, 05:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od prma » 27 dub 2011, 06:50

A nechodíš náhodou na 600, když vidím to IT? Já mám taky čj (zkus si tak tipnout, kolik knih z těch 20 jsem přečetla a do pondělka přečíst hodlám :D), pak aj, účto a ekonomiku.

600 je dneska IT škola a ne základka jo?to jsou změny :D
Astra 1,4 16V

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 11:46

prma píše:A nechodíš náhodou na 600, když vidím to IT? Já mám taky čj (zkus si tak tipnout, kolik knih z těch 20 jsem přečetla a do pondělka přečíst hodlám :D), pak aj, účto a ekonomiku.

600 je dneska IT škola a ne základka jo?to jsou změny :D
Jj, myslím že jo, chodila tam spolužačka ze základky, tak předpokládám, že si nedala dvě zš když devítku absolvovala úspěšně :D
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 11:46

Joska píše:Letos už státní matura bude, jo? slibovali ji už nám, a to jsem maruroval v roce 97! - fůj to jsem ale stařec. A to jsme dělali nějaký "příkladový" testy z ČJ i z matiky, aby se vědělo jak na to.
To jsem byla v prvnííí :D
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 27 dub 2011, 14:32

PS - vždy jsem se učil jen o svaťáku,
jeden předmět 30 otázek, krát 20minut na odpoveď, to je max. kolik hodin učení, no? kdo maturuje z matiky? :roll:
takže 10 hodin, x 5 předmětů - to je 5 dní učení po deseti hodinách. každá minuta na víc je zbytečná. :?: Krom toho za 20 minut člověk musí něco vypotit. Prostě mluvte. nejhorší je mlčet. 5 minut mluvím o tom o čem chci mluvit. 10 minut to rozvádím, a 5 minut jim nechám na doplňující otázky. - Zaplať pambůh mi to vždy vyšlo. takže držím palce všem!
8) 8)
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Honz@ » 27 dub 2011, 14:49

hildegardinka píše:Proč prodal? No prosimtě, poznáš ho spolehlivě :))) A to ti je 20 a už máš tolikátý auto??

A nechodíš náhodou na 600, když vidím to IT? Já mám taky čj (zkus si tak tipnout, kolik knih z těch 20 jsem přečetla a do pondělka přečíst hodlám :D), pak aj, účto a ekonomiku.

Jsem na distančním, takže ani neoplývám vědomostma ze školy, to je výhoda těch, co tam aspoň občas jdou, že jim něco utkví :D A jak bude probíhat státní maturita vskutku nevím, hodiny angliny i češtiny jsem úspěšně bojkotovala. Účto zas bojkotovala pančelka :D

Jinak ti přeju mnoho úspěchů a jestli můžu poradit - nenechávej učení na svaťák :D
Prodal, špatná volba motoru na tak přerostlý auto :mrgreen: . A na školu chodim na P10 :wink: .

Knížky... No :mrgreen: Ani mi neřikej :mrgreen: .

I tobě hodně úspěchů 8) .
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
prma
Příspěvky: 415
Registrován: 19 lis 2010, 05:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od prma » 27 dub 2011, 15:14

[quote="Joska"]PS - vždy jsem se učil jen o svaťáku,

Kolik jsi těch maturit dělal, že píšeš vždycky?Mě tedy stačila jedna.S odstupem času to je v pohodě,tehdy se mi tam také nechtělo.
A hlavně při matice se nemluví o bagru v kapse :lol: :lol: :lol:
Všem přeju 8) 8) 8)
Astra 1,4 16V

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 15:51

Joska: Problém vidím v tom, že za 20 minut se nenaučíš otázku v rozsahu 20 minut že :D Mluvení mi problém nedělá, ale to jsou s prominutím takový doslova SRAČKY :o ,že by tě v normálním životě ani nenapadlo o nich mluvit, např. u dejme tomu poloviny otázek musíš v úvodu říct, že jde o poměr vlastního a cizího kapitálu, zjištění kolik vlastního máš a můžeš použít a kolik tě to bude stát, když ho použiješ na to a ne na to, zjištění kolik, v jaké formě, v jaké výši, za jakou cenu a na jakou dobu můžeš mít cizího :D Nebo máš popsat, jak probíhá mezibankovní styk, včetně toho, co je příkaz k úhradě, samozřejmě pančelka ti nevezme definici vlastními slovy, ale PŘESNĚ NAUČENOU Z MATERIÁLŮ :D Mně jednou dala 4 za to, že jsem měla 4 stránky textu úplně dokonale opsaný a jen jednu větu jsem nenašla, tak jsem jí napsala svými slovy :D
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 15:52

Honz@ píše:
hildegardinka píše:Proč prodal? No prosimtě, poznáš ho spolehlivě :))) A to ti je 20 a už máš tolikátý auto??

A nechodíš náhodou na 600, když vidím to IT? Já mám taky čj (zkus si tak tipnout, kolik knih z těch 20 jsem přečetla a do pondělka přečíst hodlám :D), pak aj, účto a ekonomiku.

Jsem na distančním, takže ani neoplývám vědomostma ze školy, to je výhoda těch, co tam aspoň občas jdou, že jim něco utkví :D A jak bude probíhat státní maturita vskutku nevím, hodiny angliny i češtiny jsem úspěšně bojkotovala. Účto zas bojkotovala pančelka :D

Jinak ti přeju mnoho úspěchů a jestli můžu poradit - nenechávej učení na svaťák :D
Prodal, špatná volba motoru na tak přerostlý auto :mrgreen: . A na školu chodim na P10 :wink: .

Knížky... No :mrgreen: Ani mi neřikej :mrgreen: .

I tobě hodně úspěchů 8) .
Takže že by taky nula?:))) Jaký tam byl motor?
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Honz@ » 27 dub 2011, 16:05

Číslo limitně se blížící nule :lol: .

Motor tam byl 1.4 16V, prostě motor, ktrerý se dává do Géček :wink: . Jinak auto jako takové se mi zamlouvalo :wink: .
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 16:07

Honz@ píše:Číslo limitně se blížící nule :lol: .

Motor tam byl 1.4 16V, prostě motor, ktrerý se dává do Géček :wink: . Jinak auto jako takové se mi zamlouvalo :wink: .
Mně přijde moje 1.6 slabá, takže se nedivím :) Teda slabá... Prostě lenoch :) A jede jen 170 a to navíc z kopce :D
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
prma
Příspěvky: 415
Registrován: 19 lis 2010, 05:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od prma » 27 dub 2011, 16:46

To se rozjezdí,musíš to párkrát prohnat,prostě vyhnat pavouky z vejfuku.Mě jednou 1.4 ukázala 190 na budíku.skutečnost????Normálních tachometrových 140-150 na dálnici ani neví že jede.
Astra 1,4 16V

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 16:50

tak to nevím, kde je chyba..:( moje to ví a moc dobře, navíc to vím i já :))
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 27 dub 2011, 20:15

matura a absolutorium, tedy něco jako matura v cizím jazyce ale ne vysoká...(vyšší škola)
Když se u mě učila na státnice přítůlka, dnes manželka tak jsem z toho rostl, opakovala si to nahlas, Pajdák bych dal i bez učení :lol: (děti si musí mýt ruce - to bylo snad i v otázce na vyjmenovaná slova!)
podle mě je vzoreček stejný, vyšší škola byla o logistice a managementu - v jazyku jaký jsi studovala, tedy v němčině. střední odborná, sice blbá hnojárna, ale chemie a biologie dala zabrat. ale všude je něco. i v té ekonomice.
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Uživatelský avatar
Jeena
Příspěvky: 834
Registrován: 13 srp 2009, 14:55
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Jeena » 27 dub 2011, 20:32

hildegardinka píše:Tak že bych si jí nechala jó?:)
nééé :mrgreen:
ASTRA G Caravan 1.4 16V (X14XE) Edition 2000
Obrázek

Odpovědět