Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Gallo » 25 dub 2011, 21:25

Přesně tak. Jsem kuřák, dodržuju to co je nám kuřákům zapovězeno, na pivo chodím jen do hospod, kde je kouření dovoleno, takže řeči některých o nás kuřácích mě můžou tak akorát nasrat. Moralisty miluju jak osiny víte kde...
K tématu. Nějaký e-nesmysl jsem nezkoušel, nevěřím na to. Stejně tak na jiné podpůrné prostředky které jsem zkoušel....

Reklama
 

Vojkuvka81
Příspěvky: 671
Registrován: 27 srp 2009, 20:36
Bydliště: Valašske Meziřiči-Wallachian Kingdom

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Vojkuvka81 » 26 dub 2011, 12:51

Určitě jsem se nijak nechtěl dotknout kuřaku,vždyt jsem jim byl vic jak 10.let................ale jak tu spoustu lidi psalo,někdo v partě začal hulit,a netrvalo dlouho a kouřili jsme věichni............prostě blba frajeřina,ale je to všechno o navycich,a vuli..............kdo nema vuli,nikdy nepřestane,a to nejen s kouřenim..............a na tehle a spoustu dalšich lidskych zlozvycich vydělavaj odbornici na slovo vzati,a nesmysly v podobě e cigaret a dalšich nesmyslu,moderni je nekouřit 8)
Obrázek

Oplíček
Příspěvky: 582
Registrován: 21 led 2009, 20:59

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Oplíček » 26 dub 2011, 21:42

No tak vidím, že se tohle to téma celkem rozjelo ve velkém. No zajímal mě váš názor a jsem rád za každý ohlas. Jinak kolega z práce kouří a je to celkem dost silný kuřák a tu e-cigaretu mu koupila jeho manželka a jak říká, tak o víkendu, když je doma nekouří nic jiného. Jedna ta náhradní náplň mu vydrží na den a to je, jak on říká super. Jelikož u něj doma jsou samí nekuřáci, tak říká, že je nejlepší, že si může zakouřit i v obyváku a nikomu to nevadí. Jinak je to kuřák, co tu krabičku deně udělá. Nějak se mi moc nelíbily názory, kde jsou lidi, co odsuzují kuřáky. Kuřák je v podstatě člověk, který má nějakou tu závislost a to na nikotinu. Člověk, který je závislý na kávě jí taky potřebuje, jelikož když jí nemá, tak se roztřese a toho taky neodsuzujeme. Je to člověk, jako každý jiný, jen má oproti nekuřákovi jednu závislost navíc. U této elektronické cigarety mi jde hlavně o pomoc svému blízkému, který na tom po finanční stránce není moc dobře a přestat už ve svých 75letech asi nedokáže a aby babička začala kouřit nějaké ukrajinské zvěrstva, tak na to se fakt nechci dívat. Asi jí to koupím a uvidíme, co ona na to. Ty peníze objetuji, je to člověk, který si to zaslouží po tom, co vše pro mě v životě udělala 8)
Slovo,co mi zůstane hluboko v srdci OPEL

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Gallo » 26 dub 2011, 21:54

8)

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Hribek » 27 dub 2011, 07:01

Oplíček píše:.......... Nějak se mi moc nelíbily názory, kde jsou lidi, co odsuzují kuřáky. Kuřák je v podstatě člověk, který má nějakou tu závislost a to na nikotinu. Člověk, který je závislý na kávě jí taky potřebuje, jelikož když jí nemá, tak se roztřese a toho taky neodsuzujeme. Je to člověk, jako každý jiný, jen má oproti nekuřákovi jednu závislost navíc. ......
Když si závislák na kávě - a mezi ně se řadím, uspokojuje tu svou závislost, cpe tím kofein i do lidí ve svém okolí??? NE - je to tedy pouze jeho problém.
Když si kuřák zapálí v hospodě - je to v pořádku a pokud tam jsem i já nekuřák neřeknu ani popel, je to moje svobodná volba že tam sedím ve společnosti kuřáků.
Ale kouření na veřejnosti je prostě bezohlednost, prasárna a zhovadilost. Nic osobního proti nikomu, ale toto mi nikdo nevymluví. Naštestí už i toto se dost změnilo a člověk nemusí stát např na zastávce v oblaku kouře. Jednoduše nech si kuřáci kouří co chtějí a kolik chtějí ale nenuťte to svému okolí.
Sory za OT ale nedá se nereagovat na názor který zavání myšlenkou že kouření je normální a komu se to nelíbí nemá co mluvit.

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Gallo » 27 dub 2011, 07:28

Kouřit na uzavřené zastávce je zhovadilost, to máš pravdu. Ale nevidím důvod, proč bych nemohl kouřit na veřejnosti. Zakažme tedy i ježdění autama, zavřeme továrny, vypouštějí daleko víc škodlivých látek než kuřáci. A toho prachu. To Ti na te "veřejnosti" nevadí že to dýcháš? Nebudu se pouštět do další diskuze, ale tohle je jasný příklad netolerance nás kuřáků.
PS: Ano, kouření je normální, pro nás kuřáky určitě...

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Hribek » 27 dub 2011, 07:38

:?: bez komentáře.......

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Gallo » 27 dub 2011, 08:54

Kouření je společenská záležitost. Kdykoli se někdo druhý zabývá tím, co je a co není dobré pro druhé, je třeba být velmi ostražitý, násilí ve jménu nějaké zdánlivě vzletné pravdy je fašismus.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od milosh » 27 dub 2011, 09:52

Proc koureni vsude v cizine zakazujou? Kdyby to bylo normalni a nebyly z toho zdravostni problemy atd. asi by se moho vsude hulit dal ne? Zamyslete se vy kuraci co si myslite ze to neni zadny problem, jste proste zavislaci ale objahovat ze to je normalni v pohode atd to je kravina.

Dnes rano kdyz jsem dceru vezl do skolky tak jsem videl kolik mladych drzi v ruce cigaro, slo prevazne o holky, to nechapu, jako doby kdy si tim mladi neco museli dokazat uz jsou tatam, a jak tady nekdo psal prej spolecenska zalezitost, no to urcite, to radsi 2x mesicne natankuju nez abych si misto druhy nadrze koupil smradlavy zdravi skodlivy cigarety.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
pitbull3
Příspěvky: 250
Registrován: 08 črc 2009, 23:10
Bydliště: Brno

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od pitbull3 » 27 dub 2011, 16:39

Já bych to tady zavřel. Vlákno založil Oplíček ohledně názoru na E-cigaretu a ne aby se tady osočovali kuřáci a nekuřáci. Udělejte na to teda jiný vlákno a tam se můžete pozurážet, jak je libo.
Zafira 1,8 16V Elegance, modrá, 2000 ex
VW Golf IV 1,4 16V - slabota - ex
Ford Focus 1,6 16V Zetec, ocean blue ex
Opel Zafira 1,8 16V stříbrná, 1999

Oplíček
Příspěvky: 582
Registrován: 21 led 2009, 20:59

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Oplíček » 27 dub 2011, 19:56

Sežer je všechny Pitbulle 8) Vlákno jsem založil kdysi dávno. Pokud nekuřákovi vadí smrad z cigaret, tak si myslím, že tato e-cigareta by mu neměla nijak vadit. Mnoho lidí, co se tu ozývá a hájí kuřáky začalo kouřit v době, kdy se ještě tak moc nemluvilo o tom, že kouření může způsobit rakovinu, může zabíjet a že je návykové. Bohužel mnoho takových lidí začalo kouřit buď z hecu, z frajeřiny, z deprese a nebo prostě zkusili a tělo už si pak říkalo, že chce další dávku a další dávku a jelikož nebyli a nejsou dost silní, tak přestat prostě už nemohli. Sám za sebe musím říct, že jsem zkusil. Jsem nekuřák, který si příležitostně dá nějaký ten vanilkový doutníček, jelikož ten voní hezky a neodsuzuji vůbec kuřáky. Odsuzujme raději lidi, co zdražují pohonné hmoty, jelikož všichni, co jsme tu na foru vlastníme nějaké ty čtyřkolé miláčky a zrovna to by nás mělo štvát nejvíce. Nemám co více dodat.
Slovo,co mi zůstane hluboko v srdci OPEL

Uživatelský avatar
pitbull3
Příspěvky: 250
Registrován: 08 črc 2009, 23:10
Bydliště: Brno

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od pitbull3 » 27 dub 2011, 23:05

Líp bych to nenapsal Oplíčku 8) . Máš vychytanej, mně sympatickej názor chlape.... :wink:
Zafira 1,8 16V Elegance, modrá, 2000 ex
VW Golf IV 1,4 16V - slabota - ex
Ford Focus 1,6 16V Zetec, ocean blue ex
Opel Zafira 1,8 16V stříbrná, 1999

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od AstraMan » 29 dub 2011, 08:36

8) 8) 8) Oplíčku 8) 8) 8)
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od HerryCZ » 20 led 2012, 02:06

Hoi, trosku ozivim toto tema. Mno u nas v praci jsem popruboval par eCigaret a vse stalo za prd. Az kolega dotahl eGo-W a uprimne vypada to, ze to funguje. Uz pres tyden frcim na eCigu a z 20-35 startek denne jsem za tyden a cosik vyhulil krabicku a cosik. Jinak kourim eCigo. Mno jedina vyjimka je husta chumelenice a ranni skrabani auta, tam proste nemam ruku navic a zapalil jsem si obyc cigo. Pak mi jeste v praci zdechla baterka (jeste nemam odhad). Jinak to vypada, ze OK. Jo a pro ty co si davaji cigo rano na stolici, tak to taky nefunguje. Jinak moje vize, je stahnout nikotin na nulu, coz asi pujde docela dobre a je to jen otazka casu, ale z ceho mam strach je finale. Co potom z rukama. At se to potom nezvrhne na bily sex. Mno uvidime. Kazdopadne uz ted citim kdyz prijdu z kurarny, ze jsem nacichly a smrdim (vim, ze muzu kourit kdedoliv ale zvyk). Kuraky zacinam citit taky vice. A kolegyne, ktera taha uz pres mesic, rika, ze objevuje znova chuti jidla.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Mike.S » 20 led 2012, 09:15

s ecigem nemám zkušenosti, ale byl jsem na tom podobně jako Ty, 20-30 cigaret denně, ale nechal jsem toho ze dne na den, je fakt, že první týden jsem byl nervózní jak stará panna, ale postupně se to zlepšovalo, cigarety jsem nahradil hašlerkama, když jsem měl chuť na cígo, tak jsem dal hašlerku a když jsem si pak ze zvědavosti zkusil zapálit po měsíci, málem jsem se z toho poblil, od té doby ani jedna v hubě 8)
podle mě se to ani s ecigem neodnaučíš, protože do sebe pořád cpeš nikotin a tělo ho prostě bude vyžadovat, chce to buď toho nechat nebo kouřit dál, je to jenom o silné vůli 8)
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Odpovědět