Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od milosh » 24 dub 2011, 20:13

Dekuji 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Mike.S » 24 dub 2011, 20:20

jo frajeři, vy jste nikdy nelouřili co? vám se to kecá, vy nevíte co to je přestat s tím jen tak co? jinak byste takovou volovinu nenapsali :roll:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 184
Registrován: 19 zář 2010, 13:17
Bydliště: Ostrava

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Mailo » 24 dub 2011, 20:54

Kouřili, nekouřili... Proč někdo začíná kouřit? Většinou jen tak aby zapadl do party.. Já jsem to jednou zkusil, ale nechápu co na tom ti lidi mají... Ale budiž, ať si huntují zdraví, jejich volba, respektuju to. Ale po kuřácích chci, aby respektovali i nás nekuřáky. A takových znám hodně málo...

UfOuN
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2008, 23:52

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od UfOuN » 25 dub 2011, 01:16

tak taky pridam neco malo zkusenosti :D kourim od 14 a to uz je nejakej patek zpet, e-cigaro jsem zkusil a vysledek asi tak jako hezka hrackana 14 dni, cigaretu nenahradi a co jsem cetl pak nejake studie tak z toho jde v nekterych smerech vetsi svinstvo nez z tabaku.
BTW: nekuraky respektuju a vzdy jsem byl ohleduplny :)
OPEL ASTRA G 1.8 16V Cabrio

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Trdlo » 25 dub 2011, 07:53

Tak jinak, kouření je nemoc. Má dokonce označení v tabulkách zdravotních pojišťoven a pojišťovny hradí nemalou částku na léky k odnaučení kouření. Tyto léky, napíšu strašně zjednodušeně - v hlavě máte malé bublinky, které vysílají tělu signály, že chtějí nikotin, z léků se uvolňují bublinky stejných velikostí jako jsou ty v hlavě a nejkratší cestou mažou k bublinkách v hlavě, a vyplní je, tám pádem nemáte chuť na cigaretu, bo ty v hlavě přestanou vysílat ty signály.
Jinak je to závislost jako každá jiná, a proto je její léčba dotována. Jedinou podmínkou je, že nejdříve si léky hradíte a pokud je léčba úspěšná, pojišťovna ji proplatí. Časový horizon takovéto léčby je tuším 6 měsíců.

A proto kdo se chce odnaučit kouřit, s největší pravděpodobností se mu to povede s pomocí lékařů.
www.odvykani-koureni.cz

Mike: dobře jsi to napsal!!!
END

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Mike.S » 25 dub 2011, 08:03

Trdlo: díky 8) vím o čem mluvím, protože jsem toho sám nechal po cca 12 letech a to ze dne na den, byla to hrůza, ale mám to za sebou a dnes už si nedám ani šluka :)
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Vojkuvka81
Příspěvky: 671
Registrován: 27 srp 2009, 20:36
Bydliště: Valašske Meziřiči-Wallachian Kingdom

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Vojkuvka81 » 25 dub 2011, 08:08

Mike.S píše:jo frajeři, vy jste nikdy nelouřili co? vám se to kecá, vy nevíte co to je přestat s tím jen tak co? jinak byste takovou volovinu nenapsali :roll:
Kouřival jsem 20-30.cigaret denně,před dvěma lety,když mi na kalbě došly cigara,všude v okoli bylo zavřeno a byli jsme v prostředi kde nekouřil nikdo,tedy ani šance že by ti někdo nabidnul,jsem si spolu i s přitelkyni rano uvědomil,že ty slavne cigarka vpodstatě ani nepotřebuju a je to sila zvyku,samozřejmně že se našlo hodně znamych co jsem timto krokem nasral,a cigaretu mi nabidli,asi po čtrnacti dnech jsem neodolal,a zapalil si ...............dal jsem ale dva prasky a malem sem se poblil.................od te doby dodnes vykouřenych 0.cigar.Takže mužu řict že to de,ale ze dne na den stim přestat 8) Žadne nikotinove naplasti,žvykačky nebo podobne nesmysly-tohle vše je vymyšleno na to,aby si lidi podvědomě mysleli jak to nepomaha,prostě placebo efekt,je to jen o silne vuli,nekouři od te doby i přitelkyně,a věřte nebo ne,je to masakr když dneska stojim třeba v obchodě za kuřakem u pokladny,šileny smrad..............hold předtim sem to necitil a nadarmo se neřika odnaučeny kuřak horši než nekuřak,tod vše :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
hant
Příspěvky: 3538
Registrován: 27 srp 2010, 22:20
Bydliště: Plzeň

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od hant » 25 dub 2011, 08:11

Kámoš si tu e cigaretu pořídil a výsledk je že hulí ještě víc. Sousedka si cíga balila koupila si jí a taky žádnej efekt. Asi je to všechno o vůli a jek píše Mike prostě s tim seknout a hotovo. Z vlastní zkušenosti vím že to není jednoduchý.
OPEL ZAFIRA 1.8 16v 85kw - rok 2000 X18XE1


https://picasaweb.google.com/106136654297466934849/Zafira

Jsou jen dva druhy aut - Opel Zafira a ty ostatní

Uživatelský avatar
Libas
Příspěvky: 106
Registrován: 03 srp 2010, 09:46
Bydliště: H.B.
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Libas » 25 dub 2011, 10:27

Tak já jsem to udělal následovně.Vykouřil jsem dvacku denně patnáct let.A v hospodě to byla ještě vetší hrůza.Tak jsem si jednoho dne řekl a dost.Přesně 1 července 2002 to se nedá zapomenout jsem si zapálil poslední cigaretu.V práci si ze mě utahovali a nabízeli cigára ale já si radši vzal bombon.Prostě jsem si věřil a nepoužíval jsem žádný náplastě atd.Je pravda že jsem zas z toho nějak přibral.Měl jsem 70 a mám ted 92 a pupek :mrgreen: A v hospodě mi to vůbec nevadí spíš si snich dělám srandu když kašlaj a chrchlaj že to maj z kouření :mrgreen:
Opel Zafira 1.8 X18XE

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Majla » 25 dub 2011, 13:18

Kdyby nebylo kuřáků, tak ve státní kase není už vůbec nic. Díky nim tam je aspoň něco :twisted:

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od HerryCZ » 25 dub 2011, 19:47

Mno, ja jako kurak to u sebe vidim nasledovne:

1) Nekteri lidi jsou neohleduplni at uz se jedna o kuraka ci nekuraka. Treba ja nesnasim kdyz mi nekdo cmoudi pod nosem a hlavne kdyz jim, takze se to snazim taky nedelat. Dale si myslim, ze decka by to nemely uz vubec obs*avat. Takze kourim mimo malou. A nekuraci jsou neohleduplni vuci kurakum taky. (proste tohle je o lidech a nikoliv o koureni)
2) Dalsi vec je samozrejme dane. Stat tezi nejvice z PHM, cigaret, hazardu a chlastu (3/4 toho jsou navykove veci)
3) Ja sam jsem si uvedomil, ze mam slabou vuli, ale hlavni problem krom zavislosti na nikotinu je i psychicka zavislost. Proste vyjdu z baraku, zapalim si.
4) zkousel jsem tu ecigaretu a ani nejsilnejsi model by me asik nejak neoblafnul. Nejak mi to nic nenahradilo.
5) Kourit jsem zacal z frajeriny v 15 a bohuzel nez jsem s tim stacil seknout uz jsem byl zavislak.

PS: Kdyz jdu do restaurace, tak do nekurackeho :lol: :lol: (a to beze srandy)
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Trdlo » 25 dub 2011, 19:51

Herry: krásně napsaný. Pod to se podepíšu. Kupodivu v 90% i pod tu poslední část.

Vojkuvka: Jo, samozřejmě že náplasti, bobule a cokoliv jiného tě to neodnaučí. To jsou jen prostředky pro zmírnění abstinenčních příznaků. Základním kamenem je vždy vůle dané osoby.
END

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od HerryCZ » 25 dub 2011, 20:32

Jasne neco jineho je kdyz jdu na pivko, tak to volim vetsinou zahradku. Nicmene pokud je drtiva vetsina nekuraku, tak chodim kourit k baru ci jinam. Ale na jidlo zasadne do nekurackeho.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od Majesty » 25 dub 2011, 20:41

HerryCZ píše:Mno, ja jako kurak to u sebe vidim nasledovne:

1) Nekteri lidi jsou neohleduplni at uz se jedna o kuraka ci nekuraka. Treba ja nesnasim kdyz mi nekdo cmoudi pod nosem a hlavne kdyz jim, takze se to snazim taky nedelat. Dale si myslim, ze decka by to nemely uz vubec obs*avat. Takze kourim mimo malou. A nekuraci jsou neohleduplni vuci kurakum taky. (proste tohle je o lidech a nikoliv o koureni)
2) Dalsi vec je samozrejme dane. Stat tezi nejvice z PHM, cigaret, hazardu a chlastu (3/4 toho jsou navykove veci)
3) Ja sam jsem si uvedomil, ze mam slabou vuli, ale hlavni problem krom zavislosti na nikotinu je i psychicka zavislost. Proste vyjdu z baraku, zapalim si.
4) zkousel jsem tu ecigaretu a ani nejsilnejsi model by me asik nejak neoblafnul. Nejak mi to nic nenahradilo.
5) Kourit jsem zacal z frajeriny v 15 a bohuzel nez jsem s tim stacil seknout uz jsem byl zavislak.

PS: Kdyz jdu do restaurace, tak do nekurackeho :lol: :lol: (a to beze srandy)
Tak přesně stejně to mám já... V 15 z frajeřiny a najednou závislost, hlavně psychická. Přesně mám okamžiky a místa kde kouřím a jak ne, jsem špatný. Stačí někde zapomenout krabičku nebo zapalovač a okamžitě panika. Je to problém a hlavně slabá vůle a nějaká šidítka jsou asi dost o ničem.... A mimochodem, když mi někdo hulí pod nos, nesnáším to, stejně tak jako zahulené prostředí. A samozřejmě co nemám rád já, nedělám druhým.... 8)
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
pitbull3
Příspěvky: 250
Registrován: 08 črc 2009, 23:10
Bydliště: Brno

Re: Elektronická cigareta-hudba budoucnosti

Příspěvek od pitbull3 » 25 dub 2011, 21:06

No , já sem začal hulit v 17ti, letos mně bude 50 :cry: . Loni v lednu jsem začal kouřit E-cigáro - asi to nejlepší JOYE 510, nyní tunning Extreme. Dobrý, ušetřil jsem 3500 za měsíc, naučil to hulit kolegy a kámoše kuřáky, super. Jenže pak jsem začal mít problémy se zdravím a já si to spojil s tím E-cigárem. Ve špitále jsem začal s pacošama hulit zase obyč cigára :roll: . Jakmile se zbavím představy, že za šutry v ledvině můžou E-ciga, tak na ně přejdu zpět. Přestat sám nedokážu, je to u mně o psychyce. Kdyby chtěl někdo s E-cigárama poradit, klidně se ptejte, většina na trhu jsou šmejdy a nefungujou, jak by mněli a jsou drahý. Jen pár typů je gut. Jo a tohle téma by mnělo být o E-cigaretě, ne o tom jak jsou kuřáci hnusní. Mně se zas hnusí zapocení nenažraní cveci, co už ani s postele neslezou, jak jsou vyžraní atd. Hold každej má něco a mněl by si zamést před svým prahem... :lol: :lol: :lol:
Zafira 1,8 16V Elegance, modrá, 2000 ex
VW Golf IV 1,4 16V - slabota - ex
Ford Focus 1,6 16V Zetec, ocean blue ex
Opel Zafira 1,8 16V stříbrná, 1999

Odpovědět