divnej zvuk z levé strany

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem.
Odpovědět
Floydkm
Příspěvky: 11
Registrován: 24 lis 2010, 18:57

divnej zvuk z levé strany

Příspěvek od Floydkm » 24 lis 2010, 19:20

Zdravim.
Z levé strany se mi ozývá divnej zvuk. Takovej šustivej. Nevím jestli je to předek nebo zadek. Když jedu a mírně zatočim tak je to slyšet víc než když jedu rovně. Když jedu pomalu tak to moc neslyšim. Dělá to ať zatočim doprava i doleva. Oba dva čepy řízení mam měněný, mam po geometrii a mam po výměně předních destiček. Pořád to přetrvává. Může to být ložisko?? A jak poznam jestli přední nebo zadní? Vůle neni na žádnym kole. Děkuju :wink:
Astra G Caravan X16XEL

Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: divnej zvuk z levé strany

Příspěvek od denny » 24 lis 2010, 19:22

Taky můžeš mít moc blízko plechové štíty ke kotoučům.hlavně dole.

Floydkm
Příspěvky: 11
Registrován: 24 lis 2010, 18:57

Re: divnej zvuk z levé strany

Příspěvek od Floydkm » 24 lis 2010, 19:28

Plechy jsem kontroloval a v pohodě. Měl jsem to i zvedlí a nic kromě destiček tam netře. a bylo mi řečeno že ty destičky můžou trochu třít.
Astra G Caravan X16XEL

Floydkm
Příspěvky: 11
Registrován: 24 lis 2010, 18:57

Re: divnej zvuk z levé strany

Příspěvek od Floydkm » 26 lis 2010, 07:41

tak včera jsme se ženou jeli na výlet a mam nový poznatky. když jsem jí upozornil na zvuk tak ho slyšela od pravýho předního kola.Bylo to samozřejmě v levotočivé zatáčce.Když jedeme po rovině tak to taky slyšim ale malinko a ozve se to i v pravotočivé zatáčce ale ne tolik jako v levotočivé.
to mi ukazuje na ložiska a na obou stranách :?
neví někdo?? čepy řízení jsou nový asi 3 tejdny a dělalo to i před výměnou, akorát jsem neměl vyjádření spolujezdce
díky za odpověď
ps nejsem znalec aut :(
Astra G Caravan X16XEL

Uživatelský avatar
oFF
Příspěvky: 444
Registrován: 02 dub 2008, 16:36
Bydliště: Ivanka pri Dunaji - Metropola (mame metro hned vedla pola)
Kontaktovat uživatele:

Re: divnej zvuk z levé strany

Příspěvek od oFF » 22 pro 2010, 11:06

haj,

Mam taky mensi problem, uz zopar dni jazdim s tym, ze pravdepodobne od laveho zadneho kolesa pocujem prerusovane trenie podla rychlosti akou idem. Ked boli chlady som od minuleho roku zase zabudol, ze mi zamrza rucna brzda, tak mi zamozrejme aj tento rok zamrzla, tak som sa pohral s lankom a bolo to relativne v poriadku. Ale od vtedy pocujem stale ten zvuk ked uz idem nad 100km/h tak ho nieje pocut pretoze vzduch prudiaci okolo karoserie je hlucnejsi. Neviete co by to mohlo byt?

Viem, ze je riesenie dat hlasnejsie radio :D

Dikes

Bawo
Příspěvky: 32
Registrován: 17 pro 2010, 14:21
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: divnej zvuk z levé strany

Příspěvek od Bawo » 31 pro 2010, 17:20

Možná je to blbina, ale při couvání se mi odněkud zezadu občas ozývá takové jemné pískání. Uvnitř to slyšet není a pokud vím tak se to projevuje opravdu jen při couvání. Zatím to neřeším...
Opel Astra G 1999 2.0DI hatchback Edition 100, Z 293

Odpovědět