Voda na podlaze u spolujezdce

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Adam

Voda na podlaze u spolujezdce

Příspěvek od Adam » 19 čer 2006, 23:56

Pozdrav vsem zanicenym astrakum! Poradte prosim, co zpusobuje kondenzaci vody pri zapnute klime, ktera pak steka na podlahu z pod palubky u spolujezdce? Neni to dochazejici naplni?
Zaroven mi prestalo fungovat i prepinani na vnitrni okruh cirkulace vzduchu...
Predem diky za odpoved.

Reklama
 

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 20 čer 2006, 08:59

Pokud mas prepnuty topeni jen na predni sklo, tak vnitrni cirkulace nefunguje. Zkus to otocit na jinou polohu a pak to vyzkousej.
--- Astra G '98 1.4 16V ---

pepca

Re: Voda na podlaze u spolujezdce

Příspěvek od pepca » 20 čer 2006, 09:25

Adam píše:Pozdrav vsem zanicenym astrakum! Poradte prosim, co zpusobuje kondenzaci vody pri zapnute klime, ktera pak steka na podlahu z pod palubky u spolujezdce? Neni to dochazejici naplni?
Zaroven mi prestalo fungovat i prepinani na vnitrni okruh cirkulace vzduchu...
Predem diky za odpoved.
8) tohle se stává po výměně filtru,jestliže řádně neutěsníš ten kryt,dvířka nejlépe silikonem, 8)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 20 čer 2006, 09:33

žádnej silikon, stačí to pořádně zavřít a mít průchozí odtokovej kanál.....vyndat filtr a ten humus tam vyčistit
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Adam

Příspěvek od Adam » 20 čer 2006, 12:51

Díky chlapi,

mrknu dneska na to.
Vojta píše:žádnej silikon, stačí to pořádně zavřít a mít průchozí odtokovej kanál.....vyndat filtr a ten humus tam vyčistit

Radek

Příspěvek od Radek » 20 čer 2006, 18:22

Zdarec mi taky přestalo fungovat tlačitko vnitřni cirkulace vzduchu :cry:

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 20 čer 2006, 18:31

to jako že se nerozsvítí kontrolka? :wink: btw 1 odpověd tady :wink: :wink:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Radek

Příspěvek od Radek » 20 čer 2006, 18:47

manli2 píše:to jako že se nerozsvítí kontrolka? :wink: btw 1 odpověd tady :wink: :wink:
Jo nerozsvítí se, ale vyzkoušim to jestli to teda není tím že to mám přeplé na ventilaci na sklo :roll:

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 28 zář 2006, 17:56

Vojta píše:žádnej silikon, stačí to pořádně zavřít a mít průchozí odtokovej kanál.....vyndat filtr a ten humus tam vyčistit
Tak, a mám to, dnes jsem trochu gruntoval auto a jak jsem oddělal koberec spolujezdce, tak jsem zjistil, že je podlaha nasáklá vodou, řekl bych právě kondenz z klimy. Pyl. filtr jsem teď neměnil, takže ke špatnému dovření filtru nedošlo.
Vojto, Ty jsi mám zato měl vzduchnu,klimu rozebranou, nevíš, kde hledat ten odtok ven z toho kanálku pod pyl. filtrem? Kama to z toho teče ven?
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
Milhi
Příspěvky: 262
Registrován: 14 črc 2006, 00:04
Bydliště: Kutnohorský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhi » 28 zář 2006, 18:08

nechybi ti grometa(gumava ucpavka) na podvozku? Na te strane spolujezdce? Takovej malej defekt dokaze nadelat peknou paseku.

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 28 zář 2006, 19:10

Milhi píše:nechybi ti grometa(gumava ucpavka) na podvozku? Na te strane spolujezdce? Takovej malej defekt dokaze nadelat peknou paseku.
Joooj, Milhi, to nevím, je pravda že to začlo vlhnout až teď, dávám si na to celkem bacha. Ale přiznám se že ani nevím, že tam něco takového je, kde to hledat? Podběh, podlaha? Díky.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
Milhi
Příspěvky: 262
Registrován: 14 črc 2006, 00:04
Bydliště: Kutnohorský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhi » 30 zář 2006, 10:55

Mel by jsi to najit na podlaze....podivej se ze spodu na podvozek kdyz tam nebude uvidis jasnou diru do interieru....muzes porovnat levou i pravou stranu

pepca

Příspěvek od pepca » 30 zář 2006, 11:34

Milhi píše:Mel by jsi to najit na podlaze....podivej se ze spodu na podvozek kdyz tam nebude uvidis jasnou diru do interieru....muzes porovnat levou i pravou stranu
díra tam není,já to měl tuhle na zvedáku,tak jsem též pokukoval kde to vede,je tam kolínko,na straně spolujezdce blíže k tunelu,je blbě vidět,ale je tam,je to schovaný za nápravou. :lol:

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 10 říj 2006, 19:59

Chlapi nenapadá vás někoho, kama se tam může ta pos..... voda dostávat? Klimu teď nepoužívám a v poslední době extra nepršelo. Jedině co mě napadá tak voda z ostřikovačů. Už mám vlhko i pod kobercem u řidiče. Ty gumové špunty zespod podlahy tam jsou všechny. Sere mě to zvlášť teď před zimou, že to nevyschne. V létě to nebylo mokré ani u spolujezdce ani u šoféra.Máte s tím někdo zkušenosti?
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

kotek
Příspěvky: 55
Registrován: 02 říj 2006, 21:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od kotek » 10 říj 2006, 20:56

Problém je třeba rozdělit na několikm částí:
Voda na podlaze - jednoznačně zasraný odtokový kanálek. Vyndat pylový filtr, vyčistit bordel ve spodní části vzdufovodu a pečlivě pročistit odtok !!! :lol:
Nefunkční klapka cirkuce - úplně jiný problém - viz téma servo klapky. Pozor - při poloze pouze okna, klapka nefunguje !!! :P

Odpovědět