POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shimmeron
Příspěvky: 599
Registrován: 17 dub 2009, 14:42
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Shimmeron » 17 pro 2009, 16:54

no to su taky typci co si honia brko jak sa u nas hovori, na cudzom cloveku lebo doma su utlacany a musia sa vyvrsit na ineho, potom si vsimne ze si zenska a ze mu neublizis a uz ti to sype na hlavu, klasika. dobre si urobila ze si ho poslala tam kam patri 8) keby do mna naburala slecna nejaka este ju na kavu pozvem :lol:
Opel Astra Classic II Eco Line, Grand Lux Super, Twin Spark - rv. 2009, 5d, Z14XEP, 66kw / 90hp, Magma Red, vybava klima, ele. predne okna, vyhrievane a ele. spatne zrkadla, Dezent V-Dark 15", predne kompa Magnat.

Moj S-opel TU

Reklama
 

Uživatelský avatar
zmrzlina
Příspěvky: 701
Registrován: 09 čer 2009, 18:26
Bydliště: Rakovník/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od zmrzlina » 17 pro 2009, 17:01

No jenže já do něj nenabourala, to on najel do mě :D a ještě mi nadával. Objížděla sem zleva auto, před kterým stál on (takže vlastně 2 auta) a zprava vycouvával z parkoviště borec, tak sem hodila směrovku a když vyjel, tak sem tam najela - ale ten borec se taky rozjel a trochu mě ťuknul. A řval na mě kvůli tomu, že to parkovací místo měl vyhlídnutý a že blikal - což jsem neviděla já ani můj spolucestující (a já sem to ani vidět nemohla - stála jsem vlevo od něj na stejné úrovni, max o 20-30 cm víc vpředu). Vypadalo to, že tam jen čistě stojí (a překáží). Doslechla sem se o tom, že sem naprostá slepice, kráva a jak mi vůbec mohl někdo dát řidičák
ASTRA 2,0 DTI, Y20DTH
ZAFIRA B 1,9, CDTI, 74 kw, Z19DT

"Není důležité, kolik mám centimetrů, ale kolik mám energie."

Uživatelský avatar
HonzP
Příspěvky: 1101
Registrován: 08 dub 2009, 13:54
Bydliště: Praha, Písek

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od HonzP » 17 pro 2009, 17:13

To já nedávno taky... Chlapík jel s vozejkem s nákupem a řval, že všichni v těch auťákách jsou *asraný *uzeranti.... a pak dotlačil vozík ke svýmu autu :lol:

A předtím na mě jeden řval, at jedu s tím *ráčem do *rdele (čekal jsem, až auto přede mnou vyjede z řady, abych mohl zaparkovat).. Tak jsem se ho šel optat, že jsem mu nějak nerozuměl... Byl na něj dobrej pohled, jak jednou rukou vytahoval okýnko a druhou mačkal zamykání dveří :mrgreen:

Asi jak jsou vánoce, všude davy, tak jsou lidi nějací nervní. Asi se málo hulí :| :mrgreen:
Astra H 1,9CDTI caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Uživatelský avatar
Shimmeron
Příspěvky: 599
Registrován: 17 dub 2009, 14:42
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Shimmeron » 17 pro 2009, 17:16

:( strasne, nehaj tak, aj zla skusenost je skusenost. bol to blbec, je nam to vsetkym jasne, aj tebe tak nech si mysli o sebe :lol: ste potom este nejak riesili alebo co sa dialo pak? ja osobne ked nekdo do mna tukne alebo ja niekoho, bohu vdaka sa mi to zatial moc nestava, tak ak je moja chyba ospravedlnim ak je to chyba druheho poslem ho kade lahsie ale urcite slusne ak to nebol umysel alebo debilita :?: ty jo a aj tak na kavu :lol:
Opel Astra Classic II Eco Line, Grand Lux Super, Twin Spark - rv. 2009, 5d, Z14XEP, 66kw / 90hp, Magma Red, vybava klima, ele. predne okna, vyhrievane a ele. spatne zrkadla, Dezent V-Dark 15", predne kompa Magnat.

Moj S-opel TU

Uživatelský avatar
zmrzlina
Příspěvky: 701
Registrován: 09 čer 2009, 18:26
Bydliště: Rakovník/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od zmrzlina » 17 pro 2009, 17:19

Je mi špatně ještě teď, když si na to vzpomenu. :cry: Myslím, že kdyby za volantem seděl chlap, tak jednu chytí. A chtěl kvůli těm údajným odřeninám volat policajty (dokud sem ho neposlala do prdele s tím, že to odřeniny nejsou). Myslím, že by maličko asi nadýchal (páč vypadal, že je buď opilej anebo po dloooouhé kalbě)

Shimmeron - no jak píšu výš, chtěl volat policajty, že sem mu to odřela, tak to sem ho poslala do prdele. Já sem se mu původně jak mi málem vlezl až za volant omluvila (protože sem vůbec nevěděla, co se vlastně stalo), ale když na mě řval a nadával mi, tak blbce ze sebe před celou ulicí dělat nenechám, takže pak už jsem na něj křičela taky. Řekla sem mu, že je hulvát a ať si teda trošku couvnu, že mu to místo přenechám, když na něm tak lpí. Tak sem odjela a zaparkovala o 20 m vedle
ASTRA 2,0 DTI, Y20DTH
ZAFIRA B 1,9, CDTI, 74 kw, Z19DT

"Není důležité, kolik mám centimetrů, ale kolik mám energie."

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Mojmec11 » 17 pro 2009, 19:55

A příště můžeš zkusit zahrát blbou blondýnu,aby se pořádně vytočil.Třeba se mu kousne hercna nebo rupne cévka v mozku a bude pokoj od haj*la.
Né že bych ti ho přál potkat znova. :(
Sem dneska dovezl ségru od vlaku,přijela se zase podívat z Hollandie.a jako vždy si říkám,že už konečně dostala rozum,že si třeba i někoho našla.No tak zase nic :( ,furt stejný :lol: :lol: ,ale aspoň je s ní sranda.Takový historky se jen tak nevidí/neslyší.Nedavno si řekla,že se začne učit trošku kickbox.Táhne jí na 35.Chudák její partnerka,jelikož se ségra vůbec nekreje tak jak je učí,protivnice s tím nepočítala a o její loket si málem urazila palec u nohy.A ještě se gebila proč se válí na zemi. :lol: :lol: A náš pes byl tak rád,že ji vidí,že jí radostí pochcal boty hned mezi dveřma. :lol: :lol: Jak říkám,furt stejný.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Trdlo » 17 pro 2009, 21:11

Ali, ty máš nevýhodu postavy... Na mně jen tak někdo řvát nezačne. :D
END

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od manli2 » 17 pro 2009, 21:12

na mě řvou jen než vylezu z auta :mrgreen:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Trdlo » 17 pro 2009, 21:17

No asi nějak tak... :)

I když kamarád cholerik.... Nějakej vůl mu udělal blbou myšku, na dalších semaforech kamarád vylítl z auta a valil na toho dotyčného (kamarád postava jak Rambo - na vysvětlení) přilítl k autu, otevřel tomu volovi dveře a chlap mu říká nějakej probém? a najednou prej kouká do hlavně devítky.... Tak mi to popisoval: "jen jsem polkl, opatrně a pomalu ty dveře zase zavřel, cejtil něco teplého v kalhotech a mizel jsem do svého auta"
Ono dnes není adno na někoho startovat, když bouchačku má každej druhej...
END

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Radoš 92 » 17 pro 2009, 21:34

Majla píše:
Radoš 92 píše: Dvakrát jsem byl už omést auto před barákem, přeparkovat na hezčí místo, pojede na výlet až v pátek.
Radošu, pomalu si začínám myslet, že to auto máš radši než cokoliv jiného. A to jsi se ještě zapomněl zmínit že v sobotu je mytí a leštění :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si piš, krom Zuzky. Mám ho rád jak sebe, takže mně štve kdejaký malý škrábanec více než někoho šečrotování celého auta. A ještě mi ukradnou poklice, xxxxxxxxxx. A v sobotu se mýt nebude. Asi. :lol:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Radoš 92 » 17 pro 2009, 21:35

zmrzlina píše:.............otřela to prstem a poslala ho do prdele s tím, že to nejsou škrábance ale špína.
Kdyby to umýval jako já..... :?:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od adam09 » 17 pro 2009, 22:51

Tak jak se kdo těšíte na Vánoce ? Mě upřimně je to docela jedno, na jednu stranu mi vadí ty lidi jak jich je všude jak sra*ek.
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od Mojmec11 » 17 pro 2009, 23:09

Mne už nebaví každej rok furt vymejšlet ty dárky.S dětma je to jednoduchý,ale ti starší,všecko už maj,furt říkaj nic nekupujte,ale jako to zas nejde,i když bych rád. :twisted: No a ty lidi,to je konec,člověk si chce jen tak nakoupit a všude nalezlí sháněči dárků.Na silnici samej brzdič co jede v obci 30 a mimo obec 60km/h,brzdí půlku okresu a ještě si tuká na čelo,když ho už někdo naštvaně vytroubí.Nebo ti debilové co je předjedu a najednou v obci ho mám frajera za zadkem páč letí hovado 80km/h.A takhle každej den.No ještě zejtra to nák přetrpět a odpoledne asi vyresetuju mozek fernetem aby mi nezkolaboval systém. :lol: :lol:
A když bude sníh i mráz snad si i s dětma zaskotačíme na sněhu a ledu. :)
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
zmrzlina
Příspěvky: 701
Registrován: 09 čer 2009, 18:26
Bydliště: Rakovník/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od zmrzlina » 18 pro 2009, 09:15

Neskutečný stres. Pro bráchu a Pavlovu ségru už máme všechno nakoupené, pro taťku už jen dokoupím poklice. A pro Pavla už taky všechno mám, dneska by mi měli dovézt poslední věc. ALE absolutně nemáme představu, co koupit jeho rodičům a mojí mamce. :cry: To ještě bude mazec :( a zítra si jedeme koupit stromeček :)
ASTRA 2,0 DTI, Y20DTH
ZAFIRA B 1,9, CDTI, 74 kw, Z19DT

"Není důležité, kolik mám centimetrů, ale kolik mám energie."

Uživatelský avatar
dada77
Příspěvky: 558
Registrován: 30 led 2009, 22:27
Bydliště: MOST to je kousek od CHÁNOVA

Re: POKEC O ČEMKOLIV A JINÉ OT + PŮLNOČNÍ POKECÍK :-)

Příspěvek od dada77 » 18 pro 2009, 10:00

tak stromeček už mám :?: a ženu jsem konečně ukecal na novej stojánek konečně nemusím ořezávat kmen jak vůl je fakt velkej ten stojan 8)
ps.štastněj výběr :mrgreen:
ZAFIRA 2,0 DTI r.v.2000

Odpovědět