POKEC k celorepublikovému srazu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od AstraMan » 28 zář 2009, 19:57

Tak kakao se konečně připojil k netu :D Měl jsem dnes pletky s nadřízeným, že jsem odjel na pařbu a nepřivezl žádnou podepsanou smlouvu :lol:

Co se týká srazu, tak:
1) Těch 800Kč rozhodně nelituji, naopak jsem očekávál mnohem více za tento luxusní zážitek 8) :arrow: Pro mě je tento sraz vůbec první, na kterém jsem byl více jak jedno odpoledne :mrgreen:
2) Jídlo nebylo špatné, zažil jsem mnohem horší pohoštění :D Defakto až na nedělní snídani ala "zelňačka" nemám nic proti 8)
3) Sobota sice neproběhla tak, jak bych si představoval, ale v podstatě Joel to již vystihnul... Hodně lidí toho naslibovali a málo kdo něco dodržel
4) Za tu tombolu se omlouvám, ale opravdu nemohu za to že padala neustále malá čísla :oops:
5) V neděli jsem chtěl pomoci s úklidem, ale bohužel matka a přítelkyně kolem 9:30 volali, že se máme do 14:00 vrátit, aby jsme je mohli odvézt na nákupy :?: Takže nemusím snad vysvětlovat, že pro některé ženské jsou nákupy bojem o holý život :lol: Díky bohu cesta domů trvala o hodinku méně, takže jsme v 13:00 byli doma ( vyjeli jsme v 10:00 ) 8)

Takže Joeli ještě jednou za mě díky za tento sraz 8) Kdyby si chtěl čirou náhodou někdy udělat další, klidně se na mě obrať 8) Z tohoto srazu jsme se celkem poučili, takže už víme co naplánovat, co neobjednávat za alkohol a tak 8)
Jinak Defendere, až nastane čas plánování pražského srazu v kempu na Korábě, tak dej vědět... Musí ti s tím pomoci více lidí, aby si z toho také něco měl přeci :mrgreen:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 731
Registrován: 15 bře 2009, 19:34
Bydliště: 0strava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Mirďa » 28 zář 2009, 20:17

3 hoďky tu nejsem a nestačím se opravdu divit, za Mirďovy to bylo supr,a kdo chtěl se taky pobavil ,zahráli jsme s mičudou,zazpívali,supr karaoke,poznali perfekt lidi,obhlídli káry,táborák,gril supr,popil a jídlo jsme taky snědli a nic nám nebylo :o ,chápu děti,ale i to že to Joel neměl jednoduché a každý má jiné zájmy a přestavy,k tomu dva výlety,s úklidem to asi bylo horší,jenže rozpuštění od hradu tomu moc nepomohlo.My jsme byli spokojeni na 8) 8) 8) ,a kdo má tolik keců mu to mohl říci do očí a ne tady někoho pomlouvat. I moje polovička říkala že to tak dopadne,všem se nezavděčí a za dobrotu na že..... :( ale za nás to bylo super a pojedeme znovu 8) :idea: 8) Krásný víkend,nedovedu si představit kdyby to počasí tak nevyšlo a pršelo,by se spousta lidí asi zbláznila :!:
Opel Astra K r.v.2016 enjoy 1,4 74kw - současnost
Červený sedánek Opel Astra G CD, r.v 1999 1.4 16V X14XE, ,69000km - historie

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Capone » 28 zář 2009, 20:25

JoeLi,za mě musim reagovat :?:

1.sraz :arrow: skoro většina lidí ti tady napsala,že sraz se povedl na 1 8) ( na to,že jak tady byli silné řeči o čtvrteční pomoci jsi to zvládnul taky na 1 " jen M.erik splnil,co řek "

2.Kuchyně :arrow: Stačilo napsat na kus papíru a nebo to říct všem - kuchař má blbej den,nemůžu to hnedka vyřešit " omlouvám se za něj,snad to pochopíte " tím by jsi nám rejpalům zavřel pusu a my by jsme to nebrali jako standart této kuchyně "

3.úklid po srazu :arrow: Nebyl problém při nedělním dopolednem zavelet lidem - jde se na úklid. 8) " takto to bylo třeba minule v Kajlovci a nebyl vůbec žádný problém " a pak se v klidu mohlo v koloně jet na hrad

4.snídaně :arrow: neříkal jsem aby byli švédské stoly :o ,ale aby byl alespon nějaký výběr.Neříkej mi,že je takovej problém v pekárně k těm koláčkům přibrat i pečivo + třeba v Makru nabrat drobnosti k pečivu...

5.vypité pití na srazu :arrow: hold každý přivezl něco a jsme na moravě,tak se koštuje... to mám dělat někde po tají,aby mě nikdo neviděl ??? :shock:

6.celkové náklady na srazu :arrow: jsi podnikatel a určitě jsi tam neměl tolik lidí poprvé,tak předpokládám nějaké náklady a vyčítat lidem úklid a prádelnu je docela divné...


Noooo a lidi,třeba budu za blba a za rejpala,ale je to můj názor... Jak už jsem tu psal,za mě sraz za 1 8) Já nelituji a víkend jsme si užili :wink:
p.s. neber to špatné a prosím nenech se odradit od dalšího konání srazů :( Viz můj dotaz na Silvestra...Kdybych byl nasrán,tak bych to nechtěl dělat u tebe... :?:
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Capone » 28 zář 2009, 20:27

HerryCZ píše:Co by jste chteli za 800 ?? Krevety ??
někdo něřešil cenu :o :o :o ale kvalitu jídla.... A na konkrétní sraz jsem neslyšel nějaké špatné zprávy :o :o :o

p.s. už se ke srazu nebudu asi vyjadřovat,pač z některých příspěvků doma rostu a i Peťule na mě kouká raději z dálky :?:
Naposledy upravil(a) Capone dne 28 zář 2009, 20:36, celkem upraveno 1 x.
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

Uživatelský avatar
m1lan
Příspěvky: 1773
Registrován: 31 led 2008, 08:26
Bydliště: Topoľčany SK
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od m1lan » 28 zář 2009, 20:36

Ja to tu ešte raz píšem. Z našej strany spokojnosť, či už jedla alebo programu. Joel má odomňa 100 bodov. 8)
A kto si to neskúsil nejaký ten zraz spraviť, nech tu radšej ani nič nepíše... :!:

Uživatelský avatar
dada77
Příspěvky: 558
Registrován: 30 led 2009, 22:27
Bydliště: MOST to je kousek od CHÁNOVA

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od dada77 » 28 zář 2009, 20:45

již jsem uvedl lidi byli super jen jsem chtěl dodat že stačilo zajít o oběd do jídelny a nadhodit co je v plánu a lidi by se přidali a něco by se vymyslelo ,protože tam byla super parta 8)
ZAFIRA 2,0 DTI r.v.2000

Uživatelský avatar
M.erik
Příspěvky: 1520
Registrován: 04 úno 2009, 19:17

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od M.erik » 28 zář 2009, 20:52

Zigi to vystihl nádherně a přesně. 8)

JoeLi udělej to co jsem Ti psal v SZ!

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Pepino_GH » 28 zář 2009, 21:01

Když se nenajím, jsem protivnej... Přežil jsem to a tečka. Už jsem si s JoeLem psal, bordel na louce, košů tam bylo myslím dost, proč je někdo líný udělat pár kroků k popelnici a radši hodí kelímek pod chatu...

Capone i Dada77 mají pravdu, seru Vám na krevety, bylo to o komunikaci a tu Joel nějak vynechal...

Doufám, že nezahořkne a příště se vyvaruje věcí, o kterých jsme si psali...
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Uživatelský avatar
dajin
Příspěvky: 270
Registrován: 12 zář 2007, 19:48
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od dajin » 28 zář 2009, 21:01

Capone píše:
HerryCZ píše:Co by jste chteli za 800 ?? Krevety ??
někdo něřešil cenu :o :o :o ale kvalitu jídla.... A na konkrétní sraz jsem neslyšel nějaké špatné zprávy :o :o :o

:?:

Souhlasim s Caponem 8)
ASTRA 1,6 16V X16XEL Combi Elegance

https://www.astra-g.cz/galerie/dajin/

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Pitman » 28 zář 2009, 21:16

Mno puvodne jsem se chtel rozepsat vic, ale radsi to nebudu delat..takze jen par radku.
Jak jsem uz jednou psal sraz byl super...super lidi, super pokec a i kdyz lidi nadavaji na program pro me to bylo ok....kazdy si proste delal to co chtel...nejsme na pionyrskem tabore ze...takze co se tyce celkove dojmu tak sraz byl fajn...a samozrejme diky za organizaci
Ted k tomu jidlu....nekdo tady zminil svedske stoly....to je samozrejme kravina....nicmene kvalita, chutnost a porce jidla....to byla teda sila....spusta z vas rika co bys za 800 kil chtel....nicmene pro me nema napr. gulas, kde mi kuchar trapne odpocita tri kousky masa a zaleje to vomackou , ryba jejiz veilkost u nektrerych clenu (napr. u Alpinky
) vypadala jak porce pro mou dvoletou neter, nema cenu ani 20 korun.....to byl fakt takovy problem udelat vsem treba smazak s poradnou porci hranolku nebo brambor....? mam pocit, ze chyba neni v kucharovi ale v tom co dostal za suroviny a kolik tech surovin dostal......takze jedine jidlo, ktere stalo za to byl ten nekonecny gril....
Joeli, jsi podnikatel..priprava na sraz, uklid (to ze ti nekdo sliboval ze ti pomuze s uklidem a neudelal tak to je samozrejme spatne) a prani je prece soucast tve prace. tj, podnikani....nevim jakou mas jeste dalsi praci, ale poradani srazu byla soucast tveho podnikani....a mel bys mi zkusenosti protoze jsi mel pres leto v arealu tabory a jine akce.....a pokud mi tu tvrdis ze naklday na sraz byly vyssi nez prijmy tak ti proste neverim.....jestli jsi na tom nemel aspon trochu zisku pak je neco spatne...

aby nekdo nemel pocit ze me celej sraz nasral a ze jsem desnej skrt kteremu je lito 800 stovek tak to ne...jen proste reaguju na par veci, ktere tu zaznely a na sraz bych jel i kdyby stal vic....

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Capone » 28 zář 2009, 21:22

Zigi píše:Každý má možnost zkusit organizaci, kdo nezkusil, neví co to obnáší. za sebe říkám, že do toho bych nikdy nešel, proto obdivuji každého organizátora. Navíc snažte se pochopit, že poprvé je to vždycky nejtěžší :?:

tak tak :arrow: Já jsem se třeba pustil do klub.hadříků ve svém volném čase.Taky musím jezdit ke švadleně 2x s jednou objednávkou,několik hovorů,několik hodin s objednávkama na PC " kluci z fora se mi už za to smějí " :D A je mi trapné si za to říct 20 kč na kuse...

Prostě,dali jsme se na vojnu,tak bojujem.Ani já neměl první objednávku bez chyby a poučil jsme se na tom...

Zigi :arrow: klidně přijed,půjděš se mnou na noční a broukat do ucha ti můžu tam :lol: 8) :lol:
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od HerryCZ » 28 zář 2009, 21:47

Nechcete to nekdo z modu zamknout, takhle se jen kvuli odlisnym nazorum tady rozhadame.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Defender » 28 zář 2009, 21:49

Capone píše:M.erik :arrow: Nebyla to nárazovka a když čekám 120 lidí tak kuchyn trošku posílim ( třeba těmi bragádníky ) A k těm chutím - Není to o tom udělat 20 druhů jídel,ale o tom udělat třeba 1.zelnačku 2. rautevej stůl ve stylu - pečivo,máslo,marmeláda,sýr. K pití né jen čaj,ale i kafe... To je celá věda i náklady na ně za pusinku :?:
Absolutní souhlas s Márou a nejen se snídaní :wink:
HerryCZ píše:Mno, kdo nekdy neco organozoval, tak vi, ze kazdemu se nezavdeci a pokud na toto vse byl skoro sam a poprve ....
Taky to znám, vše je jednou poprvé :D
Skuti píše:Parta byla fajnová sranda taky, prostě sraz plný super lidí. Nicméně organizace srazu horší. Hodně věcí co mělo být nebylo. Jídlo bych nekomentoval někomu chutnalo víc, někomu míň. (já se z té ryby (přesolené) na oběd málem pos*al) :roll:
Co si budeme povídat mělo to hodně chyb, a nebýt tam taková dobrá parta, tak by mě ty "investované" peníze mrzely.
Také souhlasím :D
Astra - R@SAG píše:Nevím proč si tady stěžujete, já sám vím co to je organizovat 3 denní sraz a jsem rád že mi kolegové loni pomohli a taky to tak vypadalo. Joel byl na přípravu skoro sám a jak tu už bylo psáno, pomalu vypustil duši, má u mě obdiv a i přesto že pár věci neklaplo, tak na další ročník určitě to vyladí :D :D , ale já jsem byl spokojen, tak ještě jednou díky Joeli za skvělý víkend a drž se.
Radime ale tady není diskuze o celkovém srazu, ten byl na jedničku, hlavně kvůli lidem, kteří se tam sešli 8)
JoeL píše:..kuchar se opravdu nevyznamenal, kdo to mohl tusit...ale kritiku jidla beru, po patecnim fiasku s gulasem jsem ho sice upozornil, nicmene sehnat narychlo kuchare jineho moc mozne neni...
2, pokud nekdo ceka za 800,- ubytovani na vikend se snidani, obedem a veceri, kde budou svedske stoly a nekolik druhu jidel na vyber, sobotni grilovacku, nejake to pivko zadara, tak se asi zblaznil uplne
!!!!!
4, taky se tady spousta lidi rozepisovala o tom, jak se bude pit slivovice, vino a buh vi co...dopadlo to tak, ze se na stanku prodaly asi 2 litry od kazdeho vina, asi pul litru vodky, necele dva litry palenky a vycepovaly se 4 sudy piva, z toho jeden platil pivovar a druhy ja, idiot. Napsana spotreba je za cely vikend v temer 100 lidech. Nemluvim ani o tom, ze vsechny kelimky, at uz nealko nebo alko taky nejsou zadarmo a cena napoju se o to nezvysila (v kelimkach bylo cca 4.000,-). !!!!!
5, celkove naklady na poradani srazu byly vyssi, nez prijem od ucastniku a ani stanek s pitim to vubec nezachranil, a to jeste neni konec. Pradelnu a uklid pokoju zaplatim take ja, ale s tim jsem mel pocitat, ze se nic nevydela.
Shrnu to asi takto. Dalsi sraz pro tento klub poradat nebudu a docele to mrzi hlavne kvuli tem, kteri si aspon trochu uvedomuji, co je to poradat takovou akci, zvlast kdyz clovek nema na praci jen blby sraz, ale i svou praci. Az se najde jiny magor, kdo bude chtit pro tento klub delat velky sraz, tak mu hlavne naslibujte pomoc s pripravou i uklidem a presvedcte ho, aby vam nakoupil hodne slivovice, burcaku a vina. Jiste bude mit po akci radost, ze mu toho hodne zbyde a urcite se bude usmivat, az to bude vylivat. Rad vas nekdy zase uvidim, ale asi to nebude na sraze...
Jirko to nemůžeš myslet vážně (4 sudy piva + nic moc alkoholu), to označení blbej sraz (zřejmě emoce) a ano máš pravdu poprvé se sraz zařizuje horko těžko, nicméně každý kdo pořádá srazy je zařizoval někdy poprvé a ty jako profík, honěnej z kempu bys to měl mít už zmáknutý, kdežto já a třeba Radim pracujeme v úplně jiném oboru :-(

PS : A opět (a je mi to vážně líto) SOUHLAS s Pitmanovým příspěvkem :wink:
Mobil : 602318645

Skuti
Příspěvky: 1188
Registrován: 10 říj 2008, 18:56
Bydliště: Vesnička krásná, středisková

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Skuti » 28 zář 2009, 21:51

A já bych to zase nezamykal Herry, jsme přece v demokratickém státě a říct svůj vlastní názor není nic špatného. Myslím si že některá kritika je objektivní některá méně. Ale svůj názor by měl vyjádřit každý, kdo byl na sraze :wink:
Obrázek
  • Systémy oplocení, brány, branky, vrata - BETAFENCE

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Capone » 28 zář 2009, 21:57

Děkuji členům,kteří mají objektivní názor a ne jen takové ty bláboly - vše na jedničku atd... Členové,kteří tu sou již nějaký pátek,nechtějí někoho hanit nebo na*rat.Jen je to náš názor... :?:

Skuti 8) Přece z chyb se máme poučit a né to řešit tím,že to zamknu a hotovo ...
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

Odpovědět